Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Kolumbija, Liga BetPlay Dimayor - Torneo Apertura

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
30.01. (Pon) 23:00 Alijanca Petrolera-Deportivo Pasto 2.32 2.94 3.21 1.49 2.46 (10)
31.01. (Uto) 01:10 Onse Kaldas-Deportes Tolima 2.29 2.89 3.34 1.43 2.67 (12)
31.01. (Uto) 23:00 Bojaka Čiko-Jaguares Kordoba 1.96 3.06 4.05 1.47 2.54 (11)
01.02. (Sre) 01:10 Amerika Kali-Union Magdalena 1.53 3.72 6.49 1.63 2.17 (11)
04.02. (Sub) 00:40 Deportivo Pereira-Atletiko Uila 1.53 3.83 5.98 1.81 1.92 (9)
04.02. (Sub) 20:30 Independiente Med.-Santa Fe 1.87 3.25 3.85 1.72 2.00 (2)
04.02. (Sub) 22:45 Jaguares Kordoba-Atletiko Nasional 4.20 3.10 1.79 1.57 2.26 (1)
05.02. (Ned) 01:00 Deportivo Pasto-Amerika Kali 2.55 3.00 2.55 1.65 2.10 (1)
05.02. (Ned) 20:15 At. Bukaramanga-Junior 3.23 2.83 2.26 1.55 2.30 (2)
05.02. (Ned) 22:30 Deportivo Kali-Onse Kaldas 2.65 2.80 2.65 1.50 2.43 (1)
06.02. (Pon) 00:45 Union Magdalena-Envigado 2.06 3.00 3.35 1.57 2.25 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije Za opstanak


Ukupno O P N P D : P GR B
1 At. Bukaramanga 2 1 1 0 2 : 1 (+1) 4
2 Atletiko Nasional 2 1 1 0 1 : 0 (+1) 4
3 Bojaka Čiko 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
4 Miljonarios 1 1 0 0 3 : 2 (+1) 3
5 Deportes Tolima 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
6 Union Magdalena 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
7 Junior 2 0 2 0 2 : 2 (0) 2
8 Agilas Doradas 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
9 Envigado 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
10 Jaguares Kordoba 1 0 1 0 2 : 2 (0) 1
11 Santa Fe 1 0 1 0 2 : 2 (0) 1
12 Independiente Med. 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
13 La Ekidad 1 0 1 0 1 : 1 (0) 1
14 Deportivo Kali 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
15 Deportivo Pasto 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
16 Deportivo Pereira 1 0 0 1 2 : 3 (-1) 0
17 Amerika Kali 1 0 0 1 1 : 2 (-1) 0
18 Onse Kaldas 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
19 Atletiko Uila 2 0 0 2 2 : 4 (-2) 0
20 Alijanca Petrolera 1 0 0 1 0 : 2 (-2) 0
Pobednik Aperture i pobednik Finalizaciona - Kopa Libertadores
Pobednik Kupa i tim po plasmanu u Zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4 tima po plasmanu u Zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana

Iz Lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. At. Bukaramanga 1 0 1 0 0 : 0 1 1 1 0 0 2 : 1 3
2. Atletiko Nasional 2 1 1 0 1 : 0 4 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Bojaka Čiko 1 1 0 0 2 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Miljonarios 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 3 : 2 3
5. Deportes Tolima 1 1 0 0 2 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Union Magdalena 1 1 0 0 2 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Junior 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 1 0 1 : 1 1
8. Agilas Doradas 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 1 0 0 : 0 1
9. Envigado 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 1 0 0 : 0 1
10. Jaguares Kordoba 1 0 1 0 2 : 2 1 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Santa Fe 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 2 : 2 1
12. Independiente Med. 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
13. La Ekidad 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
14. Deportivo Kali 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
15. Deportivo Pasto 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Deportivo Pereira 1 0 0 1 2 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0
17. Amerika Kali 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 1 : 2 0
18. Onse Kaldas 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
19. Atletiko Uila 1 0 0 1 1 : 2 0 1 0 0 1 1 : 2 0
20. Alijanca Petrolera 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 2 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno