Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Južna Amerika, Copa CONMEBOL Sudamericana - Group stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.04. (Uto) 22:00 Union La Kalera-Kruzeiro 4.08 3.35 1.90 1.67 2.11 (12)
24.04. (Sre) 00:00 Deportivo Garsiljaso-Kujaba 2.10 3.24 3.50 1.70 2.06 (12)
24.04. (Sre) 00:00 Trinidense-Nasional Potosi 1.48 4.35 6.06 2.12 1.67 (12)
24.04. (Sre) 00:30 Arg. Juniors-Korintijans 2.47 3.10 2.91 1.62 2.19 (12)
24.04. (Sre) 02:00 Alijanca Valedupar-Un. Katolika Kito 3.25 3.29 2.34 1.68 2.09 (12)
24.04. (Sre) 22:00 Danubio-Atl. Paranaense 3.59 3.24 2.06 1.62 2.20 (12)
24.04. (Sre) 22:00 Kokimbo Unido-Rasing Klub 3.62 3.38 1.99 1.84 1.89 (12)
25.04. (Čet) 00:00 Red Bul Bragantino-Sportivo Lukenjo 1.33 4.89 8.84 2.08 1.69 (12)
25.04. (Čet) 00:30 Real Tomajapo-Belgrano 4.69 3.47 1.75 1.69 2.07 (12)
25.04. (Čet) 02:00 Deportivo Rajo Zulijano-Sportivo Amelijano 3.24 3.18 2.23 1.65 2.14 (12)
25.04. (Čet) 22:00 Metropolitanos-Lanus 5.11 3.67 1.66 1.73 2.03 (12)
25.04. (Čet) 22:00 Nasional Asuns.-Rasing Montevideo 2.11 3.20 3.56 1.61 2.23 (12)
26.04. (Pet) 00:00 Fortaleza-Boka Juniors 2.35 3.10 3.15 1.57 2.30 (12)
26.04. (Pet) 00:00 Olvejs Redi-Univ. C.Valjeho 1.31 5.14 9.23 2.20 1.62 (12)
26.04. (Pet) 02:00 Delfin-Internasional 3.90 3.34 1.94 1.66 2.12 (12)
26.04. (Pet) 02:00 Independiente Med.-Defensa Husticia 2.39 3.15 2.99 1.66 2.11 (12)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Olvejs Redi 2 1 1 0 3 : 1 (+2) 4
2 Defensa Husticia 2 1 1 0 2 : 1 (+1) 4
3 Independiente Med. 2 1 0 1 4 : 4 (0) 3
4 Univ. C.Valjeho 2 0 0 2 2 : 5 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Olvejs Redi 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Defensa Husticia 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Independiente Med. 1 1 0 0 4 : 2 3 1 0 0 1 0 : 2 0
4. Univ. C.Valjeho 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 2 : 4 0

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Un. Katolika Kito 2 1 1 0 1 : 0 (+1) 4
2 Union La Kalera 2 1 0 1 1 : 1 (0) 3
3 Kruzeiro 2 0 2 0 3 : 3 (0) 2
4 Alijanca Valedupar 2 0 1 1 3 : 4 (-1) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Un. Katolika Kito 1 0 1 0 0 : 0 1 1 1 0 0 1 : 0 3
2. Union La Kalera 1 0 0 1 0 : 1 0 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Kruzeiro 1 0 1 0 3 : 3 1 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Alijanca Valedupar 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 1 0 3 : 3 1

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Delfin 2 1 1 0 3 : 1 (+2) 4
2 Belgrano 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
3 Internasional 2 0 2 0 0 : 0 (0) 2
4 Real Tomajapo 2 0 1 1 0 : 2 (-2) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Delfin 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Belgrano 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Internasional 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Real Tomajapo 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 1 0 0 : 0 1

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Fortaleza 2 2 0 0 7 : 0 (+7) 6
2 Boka Juniors 2 1 1 0 1 : 0 (+1) 4
3 Nasional Potosi 2 0 1 1 0 : 5 (-5) 1
4 Trinidense 2 0 0 2 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Fortaleza 1 1 0 0 5 : 0 3 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Boka Juniors 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 1 0 0 : 0 1
3. Nasional Potosi 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 0 : 5 0
4. Trinidense 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atl. Paranaense 2 2 0 0 10 : 1 (+9) 6
2 Danubio 2 1 1 0 2 : 0 (+2) 4
3 Sportivo Amelijano 2 0 1 1 1 : 4 (-3) 1
4 Deportivo Rajo Zulijano 2 0 0 2 0 : 8 (-8) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atl. Paranaense 1 1 0 0 6 : 0 3 1 1 0 0 4 : 1 3
2. Danubio 1 0 1 0 0 : 0 1 1 1 0 0 2 : 0 3
3. Sportivo Amelijano 1 0 0 1 1 : 4 0 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Deportivo Rajo Zulijano 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 0 : 6 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Korintijans 2 1 1 0 5 : 1 (+4) 4
2 Rasing Montevideo 2 1 1 0 4 : 1 (+3) 4
3 Arg. Juniors 2 1 0 1 3 : 5 (-2) 3
4 Nasional Asuns. 2 0 0 2 2 : 7 (-5) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Korintijans 1 1 0 0 4 : 0 3 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Rasing Montevideo 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 3 : 0 3
3. Arg. Juniors 1 0 0 1 0 : 3 0 1 1 0 0 3 : 2 3
4. Nasional Asuns. 1 0 0 1 2 : 3 0 1 0 0 1 0 : 4 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kujaba 2 1 1 0 3 : 1 (+2) 4
2 Lanus 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
3 Deportivo Garsiljaso 2 1 0 1 4 : 4 (0) 3
4 Metropolitanos 2 0 0 2 2 : 5 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kujaba 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Lanus 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Deportivo Garsiljaso 1 1 0 0 3 : 2 3 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Metropolitanos 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 2 : 3 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rasing Klub 2 2 0 0 5 : 0 (+5) 6
2 Kokimbo Unido 2 1 0 1 1 : 1 (0) 3
3 Red Bul Bragantino 2 1 0 1 1 : 3 (-2) 3
4 Sportivo Lukenjo 2 0 0 2 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rasing Klub 1 1 0 0 3 : 0 3 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Kokimbo Unido 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
3. Red Bul Bragantino 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 3 0
4. Sportivo Lukenjo 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 0 : 1 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno