Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Kipar, Cyta Championship - Play off

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.04. (Uto) 14:00 Etnikos Ahna-Apolon Limasol 3.01 3.55 2.11 2.14 1.64 (12)
23.04. (Uto) 16:00 AE Zakaki-Doksa Katokopia 4.95 4.91 1.46 4.10 1.20 (11)
24.04. (Sre) 15:00 Karmiotisa-Otelo Atinou 1.75 3.72 4.07 2.10 1.66 (12)
24.04. (Sre) 16:00 AEL Limasol-NEA Salamina 2.16 3.54 2.92 2.32 1.55 (12)
28.04. (Ned) 16:00 AEK Larnaka-Anortozis 1.30 4.81 9.29 2.05 1.69 (7)
28.04. (Ned) 16:00 Aris Limasol-Pafos 2.39 3.13 2.88 1.69 2.05 (7)
28.04. (Ned) 16:00 Omonija-APOEL 3.32 3.11 2.15 1.68 2.07 (7)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


1-6.mesto

Ukupno O P N P D : P GR B
1 APOEL 34 22 6 6 62 : 22 (+40) 72
2 AEK Larnaka 34 21 8 5 55 : 29 (+26) 71
3 Omonija 34 19 8 7 60 : 36 (+24) 65
4 Aris Limasol 34 19 4 11 58 : 33 (+25) 61
5 Pafos 34 18 6 10 58 : 31 (+27) 60
6 Anortozis 34 15 7 12 45 : 37 (+8) 52
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. APOEL 17 13 2 2 37 : 9 41 17 9 4 4 25 : 13 31
2. AEK Larnaka 17 11 3 3 35 : 19 36 17 10 5 2 20 : 10 35
3. Omonija 17 11 4 2 38 : 16 37 17 8 4 5 22 : 20 28
4. Aris Limasol 17 12 2 3 30 : 10 38 17 7 2 8 28 : 23 23
5. Pafos 17 10 3 4 30 : 12 33 17 8 3 6 28 : 19 27
6. Anortozis 17 6 6 5 21 : 19 24 17 9 1 7 24 : 18 28

7-14.mesto

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Apolon Limasol 36 16 10 10 52 : 33 (+19) 58
2 AEL Limasol 36 13 8 15 50 : 57 (-7) 47
3 Etnikos Ahna 36 12 10 14 61 : 68 (-7) 46
4 NEA Salamina 36 12 8 16 42 : 53 (-11) 44
5 Karmiotisa 36 10 8 18 48 : 64 (-16) 38
6 Doksa Katokopia 36 8 4 24 23 : 67 (-44) 28
7 Otelo Atinou 36 6 8 22 35 : 66 (-31) 26
8 AE Zakaki 36 2 11 23 35 : 88 (-53) 17
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Apolon Limasol 18 6 5 7 20 : 17 23 18 10 5 3 32 : 16 35
2. AEL Limasol 18 8 5 5 28 : 28 29 18 5 3 10 22 : 29 18
3. Etnikos Ahna 18 9 3 6 35 : 30 30 18 3 7 8 26 : 38 16
4. NEA Salamina 18 5 4 9 17 : 27 19 18 7 4 7 25 : 26 25
5. Karmiotisa 18 4 7 7 24 : 29 19 18 6 1 11 24 : 35 19
6. Doksa Katokopia 18 4 1 13 11 : 32 13 18 4 3 11 12 : 35 15
7. Otelo Atinou 18 3 3 12 13 : 31 12 18 3 5 10 22 : 35 14
8. AE Zakaki 18 1 5 12 16 : 50 8 18 1 6 11 19 : 38 9
U tabele su uračunati i bodovi iz 1.dela.

1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno