Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Češka, Chance liga - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.07. (Pet) 17:00 Sparta Prag-Pardubice 1.16 7.49 14.15 3.23 1.31 (10)
20.07. (Sub) 12:30 Jablonec-Mlada Boleslav 2.18 3.49 3.08 2.08 1.69 (10)
20.07. (Sub) 15:00 Bohemijans 1905-Banjik Ostrava 2.46 3.47 2.66 2.12 1.67 (10)
20.07. (Sub) 15:00 Din. Č. Buđejovice-Sigma Olomouc 2.42 3.44 2.72 2.06 1.71 (10)
20.07. (Sub) 18:00 Dukla-Viktorija Plzenj 5.11 4.21 1.57 2.35 1.55 (10)
21.07. (Ned) 12:30 Karvina-Slovan Liberec 2.54 3.31 2.66 1.87 1.86 (10)
21.07. (Ned) 15:00 Slovacko-Slavija Prag 6.45 4.45 1.45 2.21 1.62 (10)
21.07. (Ned) 18:00 Hradec Kralove-Teplice 2.09 3.23 3.51 1.72 2.04 (10)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Banjik Ostrava 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Bohemijans 1905 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Dukla 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Din. Č. Buđejovice 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Hradec Kralove 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Jablonec 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Karvina 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 Mlada Boleslav 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 Pardubice 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Sigma Olomouc 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
11 Slavija Prag 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
12 Slovacko 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
13 Slovan Liberec 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
14 Sparta Prag 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
15 Teplice 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
16 Viktorija Plzenj 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-10.mesto u 1.delu - Srednji plej of
11-16.mesto u 1.delu - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Banjik Ostrava 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Bohemijans 1905 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Dukla 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Din. Č. Buđejovice 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Hradec Kralove 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Jablonec 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Karvina 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Mlada Boleslav 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Pardubice 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Sigma Olomouc 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Slavija Prag 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Slovacko 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Slovan Liberec 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Sparta Prag 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
15. Teplice 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Viktorija Plzenj 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Rezultati - strana: Svi rezultati
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno