Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Češka, Fortuna liga - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
25.10. (Pet) 16:00 Jablonec-Teplice 1.52 3.94 5.88 1.96 1.77 (4)
26.10. (Sub) 12:30 Banjik Ostrava-Sigma Olomouc 1.81 3.40 4.27 1.79 1.94 (4)
26.10. (Sub) 12:30 Pribram-Fastav Žlin 2.15 3.25 3.19 1.81 1.91 (4)
26.10. (Sub) 12:30 Slovačko-Opava 1.50 3.83 6.43 1.77 1.97 (4)
26.10. (Sub) 15:00 Sparta Prag-Bohemijans 1905 1.35 4.59 8.19 2.15 1.64 (4)
27.10. (Ned) 13:30 Din. Č. Buđejovice-Karvina 1.95 3.31 3.75 1.72 2.00 (4)
27.10. (Ned) 13:30 Mlada Boleslav-Slovan Liberec 1.91 3.35 3.86 1.83 1.89 (4)
27.10. (Ned) 16:00 Viktorija Plzenj-Slavija Prag 3.18 3.28 2.16 1.90 1.82 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Slavija Prag 13 11 2 0 28 : 3 (+25) 35
2 Viktorija Plzenj 13 9 2 2 26 : 12 (+14) 29
3 Mlada Boleslav 13 8 1 4 27 : 16 (+11) 25
4 Jablonec 13 6 3 4 22 : 19 (+3) 21
5 Banjik Ostrava 13 7 0 6 22 : 16 (+6) 21
6 Slovačko 13 6 3 4 16 : 19 (-3) 21
7 Sparta Prag 13 5 3 5 23 : 19 (+4) 18
8 Teplice 13 4 6 3 11 : 13 (-2) 18
9 Sigma Olomouc 13 4 5 4 18 : 18 (0) 17
10 Bohemijans 1905 13 4 3 6 17 : 22 (-5) 15
11 Slovan Liberec 13 4 3 6 18 : 19 (-1) 15
12 Din. Č. Buđejovice 13 4 2 7 18 : 25 (-7) 14
13 Karvina 13 2 5 6 11 : 16 (-5) 11
14 Pribram 13 3 2 8 12 : 25 (-13) 11
15 Fastav Žlin 13 3 1 9 9 : 21 (-12) 10
16 Opava 13 2 3 8 7 : 22 (-15) 9
1.mesto u 2.delu - Liga Šampiona
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Slavija Prag 6 6 0 0 13 : 1 18 7 5 2 0 15 : 2 17
2. Viktorija Plzenj 7 6 0 1 17 : 7 18 6 3 2 1 9 : 5 11
3. Mlada Boleslav 7 7 0 0 23 : 7 21 6 1 1 4 4 : 9 4
4. Jablonec 7 5 1 1 16 : 7 16 6 1 2 3 6 : 12 5
5. Banjik Ostrava 7 5 0 2 17 : 6 15 6 2 0 4 5 : 10 6
6. Slovačko 6 3 2 1 8 : 5 11 7 3 1 3 8 : 14 10
7. Sparta Prag 7 4 1 2 14 : 8 13 6 1 2 3 9 : 11 5
8. Teplice 6 2 3 1 6 : 7 9 7 2 3 2 5 : 6 9
9. Sigma Olomouc 6 3 2 1 9 : 6 11 7 1 3 3 9 : 12 6
10. Bohemijans 1905 6 4 2 0 11 : 5 14 7 0 1 6 6 : 17 1
11. Slovan Liberec 6 2 2 2 11 : 9 8 7 2 1 4 7 : 10 7
12. Din. Č. Buđejovice 7 2 2 3 8 : 12 8 6 2 0 4 10 : 13 6
13. Karvina 6 0 3 3 2 : 6 3 7 2 2 3 9 : 10 8
14. Pribram 7 3 2 2 11 : 7 11 6 0 0 6 1 : 18 0
15. Fastav Žlin 7 2 0 5 4 : 11 6 6 1 1 4 5 : 10 4
16. Opava 6 1 2 3 3 : 8 5 7 1 1 5 4 : 14 4
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno