Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Češka, Fortuna liga - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.10. (Sub) 14:00 Pardubice-Fastav Žlin 2.29 3.27 3.11 1.76 2.01 (10)
23.10. (Sub) 14:00 Slovačko-Bohemijans 1905 1.64 3.82 5.24 1.90 1.86 (10)
23.10. (Sub) 14:00 Slovan Liberec-Sigma Olomouc 2.24 3.34 3.15 1.84 1.91 (10)
23.10. (Sub) 17:00 Karvina-Banjik Ostrava 7.61 4.40 1.41 2.03 1.73 (7)
24.10. (Ned) 14:00 Din. Č. Buđejovice-Slavija Prag 5.78 4.31 1.52 2.34 1.57 (10)
24.10. (Ned) 14:00 Hradec Kralove-Teplice 1.95 3.47 3.76 1.83 1.93 (10)
24.10. (Ned) 14:00 Viktorija Plzenj-Jablonec 1.57 4.10 5.56 2.09 1.71 (10)
24.10. (Ned) 17:00 Sparta Prag-Mlada Boleslav 1.41 4.80 6.85 2.57 1.48 (10)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Viktorija Plzenj 11 10 0 1 18 : 8 (+10) 30
2 Sparta Prag 11 8 2 1 29 : 11 (+18) 26
3 Slavija Prag 10 8 1 1 27 : 9 (+18) 25
4 Slovačko 11 8 1 2 21 : 12 (+9) 25
5 Banjik Ostrava 11 7 1 3 22 : 13 (+9) 22
6 Sigma Olomouc 10 4 4 2 22 : 15 (+7) 16
7 Hradec Kralove 11 4 4 3 13 : 16 (-3) 16
8 Mlada Boleslav 11 4 2 5 20 : 18 (+2) 14
9 Din. Č. Buđejovice 11 4 2 5 15 : 15 (0) 14
10 Bohemijans 1905 11 3 3 5 17 : 25 (-8) 12
11 Jablonec 11 2 5 4 10 : 17 (-7) 11
12 Fastav Žlin 11 3 0 8 15 : 28 (-13) 9
13 Slovan Liberec 11 2 2 7 7 : 18 (-11) 8
14 Pardubice 11 1 3 7 15 : 23 (-8) 6
15 Teplice 11 1 2 8 9 : 21 (-12) 5
16 Karvina 11 0 4 7 10 : 21 (-11) 4
1-2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
3-4.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Viktorija Plzenj 6 6 0 0 13 : 6 18 5 4 0 1 5 : 2 12
2. Sparta Prag 6 5 1 0 12 : 3 16 5 3 1 1 17 : 8 10
3. Slavija Prag 4 4 0 0 13 : 3 12 6 4 1 1 14 : 6 13
4. Slovačko 5 5 0 0 10 : 3 15 6 3 1 2 11 : 9 10
5. Banjik Ostrava 5 4 0 1 14 : 5 12 6 3 1 2 8 : 8 10
6. Sigma Olomouc 5 3 2 0 13 : 6 11 5 1 2 2 9 : 9 5
7. Hradec Kralove 5 2 3 0 7 : 4 9 6 2 1 3 6 : 12 7
8. Mlada Boleslav 6 3 1 2 16 : 12 10 5 1 1 3 4 : 6 4
9. Din. Č. Buđejovice 6 4 0 2 9 : 6 12 5 0 2 3 6 : 9 2
10. Bohemijans 1905 5 2 1 2 9 : 10 7 6 1 2 3 8 : 15 5
11. Jablonec 6 2 3 1 7 : 6 9 5 0 2 3 3 : 11 2
12. Fastav Žlin 6 1 0 5 9 : 16 3 5 2 0 3 6 : 12 6
13. Slovan Liberec 6 1 0 5 2 : 11 3 5 1 2 2 5 : 7 5
14. Pardubice 6 1 3 2 10 : 10 6 5 0 0 5 5 : 13 0
15. Teplice 5 1 1 3 3 : 6 4 6 0 1 5 6 : 15 1
16. Karvina 5 0 3 2 7 : 9 3 6 0 1 5 3 : 12 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno