Češka, Fortuna liga - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
28.01. (Sub) 13:00 Bohemijans 1905-Teplice 1.77 3.45 4.20 (1)
28.01. (Sub) 13:00 Mlada Boleslav-Zbrojovka Brno 1.79 3.45 4.10 (1)
28.01. (Sub) 13:00 Sigma Olomouc-Sparta Prag 3.55 3.25 1.99 (1)
28.01. (Sub) 13:00 Slavija Prag-Jablonec 1.19 6.00 12.00 (1)
28.01. (Sub) 13:00 Slovacko-Din. Č. Buđejovice 1.54 3.75 5.80 (1)
28.01. (Sub) 13:00 Slovan Liberec-Pardubice 1.59 3.70 5.20 (1)
28.01. (Sub) 13:00 Triniti Žlin-Banjik Ostrava 3.10 3.05 2.28 (1)
28.01. (Sub) 13:00 Viktorija Plzenj-Hradec Kralove 1.34 4.60 7.80 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Viktorija Plzenj 16 12 3 1 34 : 10 (+24) 39
2 Slavija Prag 16 12 1 3 51 : 14 (+37) 37
3 Sparta Prag 16 9 5 2 30 : 15 (+15) 32
4 Sigma Olomouc 16 7 3 6 25 : 18 (+7) 24
5 Hradec Kralove 16 7 2 7 19 : 19 (0) 23
6 Mlada Boleslav 16 6 4 6 26 : 24 (+2) 22
7 Bohemijans 1905 16 6 4 6 27 : 29 (-2) 22
8 Slovacko 16 6 4 6 20 : 27 (-7) 22
9 Slovan Liberec 16 6 3 7 21 : 21 (0) 21
10 Zbrojovka Brno 16 6 2 8 27 : 34 (-7) 20
11 Banjik Ostrava 16 5 5 6 26 : 24 (+2) 20
12 Teplice 16 5 4 7 23 : 35 (-12) 19
13 Din. Č. Buđejovice 16 5 3 8 17 : 30 (-13) 18
14 Jablonec 16 4 4 8 22 : 27 (-5) 16
15 Triniti Žlin 16 2 6 8 15 : 30 (-15) 12
16 Pardubice 16 3 1 12 13 : 39 (-26) 10
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Viktorija Plzenj 7 6 0 1 17 : 3 18 9 6 3 0 17 : 7 21
2. Slavija Prag 8 8 0 0 35 : 4 24 8 4 1 3 16 : 10 13
3. Sparta Prag 9 5 3 1 17 : 7 18 7 4 2 1 13 : 8 14
4. Sigma Olomouc 7 3 1 3 11 : 9 10 9 4 2 3 14 : 9 14
5. Hradec Kralove 9 4 2 3 11 : 9 14 7 3 0 4 8 : 10 9
6. Mlada Boleslav 7 2 3 2 13 : 12 9 9 4 1 4 13 : 12 13
7. Bohemijans 1905 8 1 3 4 11 : 17 6 8 5 1 2 16 : 12 16
8. Slovacko 7 3 1 3 8 : 10 10 9 3 3 3 12 : 17 12
9. Slovan Liberec 7 3 2 2 11 : 6 11 9 3 1 5 10 : 15 10
10. Zbrojovka Brno 8 2 2 4 13 : 18 8 8 4 0 4 14 : 16 12
11. Banjik Ostrava 9 5 0 4 19 : 13 15 7 0 5 2 7 : 11 5
12. Teplice 9 4 3 2 16 : 12 15 7 1 1 5 7 : 23 4
13. Din. Č. Buđejovice 8 1 2 5 7 : 17 5 8 4 1 3 10 : 13 13
14. Jablonec 9 3 2 4 14 : 14 11 7 1 2 4 8 : 13 5
15. Triniti Žlin 8 2 2 4 8 : 16 8 8 0 4 4 7 : 14 4
16. Pardubice 8 2 1 5 5 : 13 7 8 1 0 7 8 : 26 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno