Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Danska, 2nd Divisionen - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
21.08. (Sre) 16:30 Avarta-FA 2000 1.91 3.51 3.40 2.41 1.50 (7)
21.08. (Sre) 16:30 Hilerod-Helsinger 4.38 3.72 1.66 2.21 1.59 (7)
21.08. (Sre) 16:30 Nesbi-Midelfart 4.25 3.63 1.70 2.06 1.68 (7)
21.08. (Sre) 16:30 Vanlose-Bronshoj 2.49 3.24 2.56 1.95 1.76 (7)
21.08. (Sre) 16:30 Vejgard-Brabrand 4.80 3.42 1.66 1.80 1.90 (7)
21.08. (Sre) 16:30 VSK Arhus-Arhus Fremad 3.00 3.19 2.20 1.88 1.83 (7)
21.08. (Sre) 16:45 Sudvest 05-Ringkobing 2.05 3.50 3.04 2.33 1.53 (7)
21.08. (Sre) 17:00 AB Kopenhagen-Dalum 1.55 3.76 5.21 2.06 1.68 (7)
21.08. (Sre) 17:00 B 93-Frem 2.41 3.38 2.55 2.21 1.59 (7)
21.08. (Sre) 17:00 HIK Helerup-Skovshoved IF 1.71 3.51 4.21 2.04 1.70 (7)
21.08. (Sre) 17:00 Slagels-Holbek 2.51 3.21 2.54 1.91 1.80 (7)
21.08. (Sre) 17:00 Tisted-Jamerbugt 2.27 3.23 2.84 1.96 1.75 (7)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa 1

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hilerod 3 3 0 0 7 : 1 (+6) 9
2 Helsinger 3 2 1 0 5 : 1 (+4) 7
3 Vanlose 3 2 1 0 4 : 1 (+3) 7
4 Holbek 3 1 1 1 4 : 4 (0) 4
5 Slagels 3 1 1 1 2 : 3 (-1) 4
6 HIK Helerup 3 0 3 0 4 : 4 (0) 3
7 Bronshoj 3 0 3 0 3 : 3 (0) 3
8 Skovshoved IF 3 1 0 2 2 : 2 (0) 3
9 FA 2000 3 0 2 1 4 : 6 (-2) 2
10 Avarta 3 0 2 1 1 : 4 (-3) 2
11 Frem 3 0 1 2 3 : 5 (-2) 1
12 B 93 3 0 1 2 4 : 9 (-5) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hilerod 1 1 0 0 1 : 0 3 2 2 0 0 6 : 1 6
2. Helsinger 1 1 0 0 3 : 0 3 2 1 1 0 2 : 1 4
3. Vanlose 1 1 0 0 1 : 0 3 2 1 1 0 3 : 1 4
4. Holbek 2 1 1 0 4 : 3 4 1 0 0 1 0 : 1 0
5. Slagels 2 0 1 1 0 : 2 1 1 1 0 0 2 : 1 3
6. HIK Helerup 2 0 2 0 2 : 2 2 1 0 1 0 2 : 2 1
7. Bronshoj 1 0 1 0 2 : 2 1 2 0 2 0 1 : 1 2
8. Skovshoved IF 2 0 0 2 0 : 2 0 1 1 0 0 2 : 0 3
9. FA 2000 2 0 1 1 2 : 4 1 1 0 1 0 2 : 2 1
10. Avarta 1 0 1 0 0 : 0 1 2 0 1 1 1 : 4 1
11. Frem 2 0 1 1 3 : 4 1 1 0 0 1 0 : 1 0
12. B 93 1 0 0 1 1 : 5 0 2 0 1 1 3 : 4 1

Grupa 2

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Brabrand 3 3 0 0 5 : 1 (+4) 9
2 AB Kopenhagen 3 2 1 0 5 : 3 (+2) 7
3 Vejgard 3 1 2 0 6 : 4 (+2) 5
4 Dalum 3 1 1 1 7 : 4 (+3) 4
5 VSK Arhus 3 1 1 1 5 : 3 (+2) 4
6 Arhus Fremad 3 1 1 1 4 : 2 (+2) 4
7 Midelfart 2 1 0 1 3 : 4 (-1) 3
8 Tisted 3 1 0 2 6 : 8 (-2) 3
9 Sudvest 05 3 1 0 2 4 : 8 (-4) 3
10 Jamerbugt 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
11 Nesbi 3 0 1 2 5 : 9 (-4) 1
12 Ringkobing 3 0 1 2 1 : 5 (-4) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Brabrand 2 2 0 0 3 : 0 6 1 1 0 0 2 : 1 3
2. AB Kopenhagen 1 1 0 0 3 : 2 3 2 1 1 0 2 : 1 4
3. Vejgard 1 1 0 0 3 : 1 3 2 0 2 0 3 : 3 2
4. Dalum 2 1 0 1 6 : 3 3 1 0 1 0 1 : 1 1
5. VSK Arhus 1 0 1 0 0 : 0 1 2 1 0 1 5 : 3 3
6. Arhus Fremad 1 0 1 0 1 : 1 1 2 1 0 1 3 : 1 3
7. Midelfart 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 1 : 3 0
8. Tisted 1 0 0 1 1 : 4 0 2 1 0 1 5 : 4 3
9. Sudvest 05 2 1 0 1 3 : 3 3 1 0 0 1 1 : 5 0
10. Jamerbugt 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 1 0 0 : 0 1
11. Nesbi 2 0 1 1 3 : 6 1 1 0 0 1 2 : 3 0
12. Ringkobing 2 0 1 1 1 : 3 1 1 0 0 1 0 : 2 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno