Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Danska, 3F Superliga - Part 2

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
21.05. (Sub) 15:00 AGF Arhus-Nordsjalend 2.47 3.66 2.60 2.35 1.56 (10)
21.05. (Sub) 15:00 Sonderjisk-Viborg 2.97 3.42 2.32 2.00 1.77 (11)
21.05. (Sub) 15:00 Vejle-Odenze 2.74 3.46 2.44 2.15 1.67 (11)
22.05. (Ned) 15:00 Brondbi-Silkeborg 2.33 3.52 2.85 2.13 1.67 (10)
22.05. (Ned) 15:00 FK Kopenhagen-Alborg 1.50 4.39 6.02 2.28 1.59 (10)
22.05. (Ned) 15:00 Midtilend-Randers 1.67 4.08 4.57 2.44 1.52 (10)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Plej of

Ukupno O P N P D : P GR B
1 FK Kopenhagen 31 19 8 4 53 : 19 (+34) 65
2 Midtilend 31 19 5 7 56 : 31 (+25) 62
3 Silkeborg 31 13 10 8 53 : 35 (+18) 49
4 Alborg 31 13 6 12 47 : 42 (+5) 45
5 Brondbi 31 12 9 10 38 : 40 (-2) 45
6 Randers 31 12 7 12 34 : 39 (-5) 43
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. FK Kopenhagen 15 9 4 2 24 : 9 31 16 10 4 2 29 : 10 34
2. Midtilend 15 9 2 4 29 : 15 29 16 10 3 3 27 : 16 33
3. Silkeborg 16 8 4 4 26 : 15 28 15 5 6 4 27 : 20 21
4. Alborg 16 6 2 8 24 : 23 20 15 7 4 4 23 : 19 25
5. Brondbi 15 7 4 4 18 : 15 25 16 5 5 6 20 : 25 20
6. Randers 16 6 4 6 21 : 23 22 15 6 3 6 13 : 16 21

Plej aut

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Viborg 31 9 14 8 43 : 43 (0) 41
2 Odenze 31 8 14 9 44 : 44 (0) 38
3 Nordsjalend 31 8 11 12 36 : 45 (-9) 35
4 AGF Arhus 31 6 11 14 29 : 41 (-12) 29
5 Vejle 31 6 8 17 29 : 59 (-30) 26
6 Sonderjisk 31 4 11 16 28 : 52 (-24) 23
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Viborg 16 4 7 5 19 : 20 19 15 5 7 3 24 : 23 22
2. Odenze 16 6 6 4 27 : 20 24 15 2 8 5 17 : 24 14
3. Nordsjalend 16 5 7 4 21 : 21 22 15 3 4 8 15 : 24 13
4. AGF Arhus 15 4 6 5 17 : 18 18 16 2 5 9 12 : 23 11
5. Vejle 15 5 5 5 19 : 23 20 16 1 3 12 10 : 36 6
6. Sonderjisk 15 3 6 6 16 : 27 15 16 1 5 10 12 : 25 8
U tabele su uračunati i bodovi iz 1.dela.

1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (3.kolo)
2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
3.mesto i pobednik Evropa plej ofa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
4.mesto i pobenik plej auta - Evropa plej of
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno