Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Engleska, Vanarama National League

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
28.01. (Uto) 19:45 Ebsflit Junajted-Voking 3.05 3.31 2.24 1.92 1.81 (11)
28.01. (Uto) 19:45 Halifaks Taun-Dover Atletik 2.55 3.19 2.69 1.68 2.09 (11)
28.01. (Uto) 19:45 Istli-Alderšot Taun 2.01 3.47 3.46 1.96 1.78 (11)
28.01. (Uto) 19:45 Solihal Murs-Berou 2.77 3.22 2.45 1.78 1.96 (11)
01.02. (Sub) 15:00 Alderšot Taun-Herogejt Taun 2.91 3.22 2.34 1.80 1.96 (4)
01.02. (Sub) 15:00 Barnet-Hartlpul Junajted 2.10 3.46 3.14 1.95 1.78 (4)
01.02. (Sub) 15:00 Berou-Torki Junajted 1.80 3.64 3.96 2.11 1.67 (4)
01.02. (Sub) 15:00 Ebsflit Junajted-Saton Junajted 2.94 3.24 2.30 1.87 1.86 (4)
01.02. (Sub) 15:00 Fajld-Boreham Vud 2.49 3.24 2.67 1.84 1.90 (4)
01.02. (Sub) 15:00 Halifaks Taun-Bromli 2.57 3.36 2.51 1.99 1.76 (4)
01.02. (Sub) 15:00 Istli-Voking 2.29 3.25 2.94 1.85 1.89 (4)
01.02. (Sub) 15:00 Jeovil Taun-Čorli 1.46 4.05 6.59 1.95 1.80 (4)
01.02. (Sub) 15:00 Reksem-Dagen. i Redbr. 1.96 3.25 3.76 1.73 2.01 (4)
01.02. (Sub) 15:00 Solihal Murs-Mejdenhed Jun. 1.54 3.95 5.64 2.01 1.73 (4)
01.02. (Sub) 15:00 Stokport Kaunti-Dover Atletik 2.36 3.18 2.90 1.84 1.89 (4)
01.02. (Sub) 17:20 Nots Kaunti-Česterfild 1.66 3.58 5.11 1.74 2.01 (4)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Berou 30 18 5 7 60 : 31 (+29) 59
2 Herogejt Taun 32 16 7 9 49 : 39 (+10) 55
3 Jeovil Taun 32 15 8 9 56 : 39 (+17) 53
4 Bromli 32 14 8 10 53 : 43 (+10) 50
5 Boreham Vud 31 13 10 8 46 : 33 (+13) 49
6 Halifaks Taun 31 14 7 10 43 : 42 (+1) 49
7 Nots Kaunti 31 12 11 8 46 : 33 (+13) 47
8 Voking 31 13 8 10 42 : 46 (-4) 47
9 Solihal Murs 30 13 7 10 42 : 30 (+12) 46
10 Stokport Kaunti 32 13 7 12 44 : 48 (-4) 46
11 Hartlpul Junajted 32 11 11 10 48 : 45 (+3) 44
12 Dover Atletik 30 12 8 10 37 : 37 (0) 44
13 Barnet 29 11 10 8 43 : 36 (+7) 43
14 Torki Junajted 32 12 6 14 52 : 57 (-5) 42
15 Saton Junajted 32 10 11 11 40 : 37 (+3) 41
16 Reksem 32 10 8 14 42 : 43 (-1) 38
17 Alderšot Taun 31 10 8 13 36 : 44 (-8) 38
18 Mejdenhed Jun. 32 11 5 16 39 : 48 (-9) 38
19 Istli 30 9 10 11 37 : 45 (-8) 37
20 Dagen. i Redbr. 31 9 9 13 34 : 39 (-5) 36
21 Česterfild 32 8 10 14 42 : 54 (-12) 34
22 Fajld 30 7 10 13 36 : 48 (-12) 31
23 Ebsflit Junajted 31 5 11 15 38 : 60 (-22) 26
24 Čorli 32 4 13 15 28 : 56 (-28) 25
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Berou 15 10 2 3 28 : 11 32 15 8 3 4 32 : 20 27
2. Herogejt Taun 16 10 3 3 25 : 15 33 16 6 4 6 24 : 24 22
3. Jeovil Taun 16 8 5 3 30 : 18 29 16 7 3 6 26 : 21 24
4. Bromli 16 8 5 3 35 : 21 29 16 6 3 7 18 : 22 21
5. Boreham Vud 16 6 6 4 22 : 17 24 15 7 4 4 24 : 16 25
6. Halifaks Taun 15 7 3 5 24 : 20 24 16 7 4 5 19 : 22 25
7. Nots Kaunti 16 7 7 2 25 : 14 28 15 5 4 6 21 : 19 19
8. Voking 16 7 5 4 18 : 18 26 15 6 3 6 24 : 28 21
9. Solihal Murs 14 10 0 4 25 : 12 30 16 3 7 6 17 : 18 16
10. Stokport Kaunti 16 8 2 6 26 : 25 26 16 5 5 6 18 : 23 20
11. Hartlpul Junajted 16 6 5 5 24 : 22 23 16 5 6 5 24 : 23 21
12. Dover Atletik 16 4 5 7 22 : 23 17 14 8 3 3 15 : 14 27
13. Barnet 14 6 5 3 22 : 16 23 15 5 5 5 21 : 20 20
14. Torki Junajted 16 7 2 7 24 : 26 23 16 5 4 7 28 : 31 19
15. Saton Junajted 16 5 5 6 26 : 23 20 16 5 6 5 14 : 14 21
16. Reksem 16 7 5 4 23 : 16 26 16 3 3 10 19 : 27 12
17. Alderšot Taun 16 6 5 5 24 : 21 23 15 4 3 8 12 : 23 15
18. Mejdenhed Jun. 16 4 4 8 17 : 22 16 16 7 1 8 22 : 26 22
19. Istli 14 5 6 3 18 : 16 21 16 4 4 8 19 : 29 16
20. Dagen. i Redbr. 16 6 5 5 25 : 21 23 15 3 4 8 9 : 18 13
21. Česterfild 16 4 4 8 21 : 28 16 16 4 6 6 21 : 26 18
22. Fajld 15 4 5 6 17 : 22 17 15 3 5 7 19 : 26 14
23. Ebsflit Junajted 15 2 5 8 19 : 30 11 16 3 6 7 19 : 30 15
24. Čorli 16 3 5 8 11 : 25 14 16 1 8 7 17 : 31 11
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno