Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Finska, Kakkonen - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
30.05. (Čet) 15:30 JaPS Jarvenpa II-PEPO Lapenranta 2.57 3.72 2.25 2.61 1.41 (10)
30.05. (Čet) 15:30 Reipas-Atlantis Akatemia 2.08 3.72 2.91 2.42 1.48 (11)
04.07. (Čet) 16:00 OTP-TP 47 Tornio 3.85 4.50 1.58 2.40 1.49 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atlantis Akatemia 7 5 1 1 16 : 8 (+8) 16
2 Grankula IFK 7 4 2 1 10 : 7 (+3) 14
3 Kifen 6 4 0 2 16 : 10 (+6) 12
4 NJS Nurmijarven 7 2 3 2 9 : 10 (-1) 9
5 Reipas 6 2 2 2 12 : 9 (+3) 8
6 PPJ 6 2 2 2 7 : 7 (0) 8
7 PEPO Lapenranta 6 2 1 3 14 : 12 (+2) 7
8 JaPS Jarvenpa II 6 2 1 3 10 : 10 (0) 7
9 MiPa 47 6 1 1 4 11 : 18 (-7) 4
10 Futura 7 1 1 5 9 : 23 (-14) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atlantis Akatemia 4 3 0 1 11 : 6 9 3 2 1 0 5 : 2 7
2. Grankula IFK 4 2 1 1 5 : 4 7 3 2 1 0 5 : 3 7
3. Kifen 3 1 0 2 9 : 7 3 3 3 0 0 7 : 3 9
4. NJS Nurmijarven 3 1 1 1 5 : 5 4 4 1 2 1 4 : 5 5
5. Reipas 2 0 1 1 2 : 4 1 4 2 1 1 10 : 5 7
6. PPJ 4 1 2 1 5 : 5 5 2 1 0 1 2 : 2 3
7. PEPO Lapenranta 3 1 1 1 4 : 3 4 3 1 0 2 10 : 9 3
8. JaPS Jarvenpa II 3 2 0 1 6 : 4 6 3 0 1 2 4 : 6 1
9. MiPa 47 2 1 0 1 5 : 4 3 4 0 1 3 6 : 14 1
10. Futura 4 0 1 3 5 : 15 1 3 1 0 2 4 : 8 3

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Inter Turku II 9 7 1 1 35 : 15 (+20) 22
2 Tampere Jun. 9 6 1 2 22 : 7 (+15) 19
3 TPV Tampere 10 5 2 3 15 : 14 (+1) 17
4 Palo - Irot 9 5 1 3 27 : 17 (+10) 16
5 HJS Akademija 9 4 3 2 18 : 14 (+4) 15
6 VJS Vanta 9 3 4 2 18 : 11 (+7) 13
7 EBK Esbo 9 3 2 4 13 : 26 (-13) 11
8 Ilves II 9 3 1 5 20 : 19 (+1) 10
9 Honka 9 2 2 5 14 : 19 (-5) 8
10 Ilves Kisat 9 2 1 6 12 : 31 (-19) 7
11 Seksi Poksit 9 1 0 8 10 : 31 (-21) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Inter Turku II 6 4 1 1 21 : 12 13 3 3 0 0 14 : 3 9
2. Tampere Jun. 4 3 0 1 8 : 3 9 5 3 1 1 14 : 4 10
3. TPV Tampere 5 2 1 2 6 : 9 7 5 3 1 1 9 : 5 10
4. Palo - Irot 4 3 1 0 19 : 6 10 5 2 0 3 8 : 11 6
5. HJS Akademija 3 2 1 0 8 : 3 7 6 2 2 2 10 : 11 8
6. VJS Vanta 4 3 1 0 11 : 2 10 5 0 3 2 7 : 9 3
7. EBK Esbo 5 1 1 3 5 : 11 4 4 2 1 1 8 : 15 7
8. Ilves II 5 2 1 2 15 : 10 7 4 1 0 3 5 : 9 3
9. Honka 5 1 2 2 5 : 8 5 4 1 0 3 9 : 11 3
10. Ilves Kisat 4 1 0 3 7 : 16 3 5 1 1 3 5 : 15 4
11. Seksi Poksit 5 0 0 5 4 : 15 0 4 1 0 3 6 : 16 3

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 GBK Kokola 7 6 0 1 24 : 12 (+12) 18
2 SJK Akatemia II 7 5 1 1 16 : 9 (+7) 16
3 JBK Jakobstad 7 5 0 2 17 : 8 (+9) 15
4 Kuopion Elo 6 3 3 0 15 : 9 (+6) 12
5 TP 47 Tornio 7 2 2 3 13 : 15 (-2) 8
6 Kraft 6 2 2 2 6 : 10 (-4) 8
7 OPS Oulu 7 1 3 3 12 : 15 (-3) 6
8 JS Herkules 7 2 0 5 9 : 21 (-12) 6
9 JPS Jivaskila 7 1 2 4 6 : 10 (-4) 5
10 OTP 7 0 1 6 2 : 11 (-9) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. GBK Kokola 4 3 0 1 13 : 8 9 3 3 0 0 11 : 4 9
2. SJK Akatemia II 4 3 1 0 6 : 2 10 3 2 0 1 10 : 7 6
3. JBK Jakobstad 4 3 0 1 9 : 3 9 3 2 0 1 8 : 5 6
4. Kuopion Elo 2 2 0 0 9 : 4 6 4 1 3 0 6 : 5 6
5. TP 47 Tornio 3 1 1 1 5 : 8 4 4 1 1 2 8 : 7 4
6. Kraft 3 0 1 2 2 : 8 1 3 2 1 0 4 : 2 7
7. OPS Oulu 4 1 3 0 7 : 4 6 3 0 0 3 5 : 11 0
8. JS Herkules 4 1 0 3 6 : 13 3 3 1 0 2 3 : 8 3
9. JPS Jivaskila 3 0 1 2 3 : 5 1 4 1 1 2 3 : 5 4
10. OTP 3 0 0 3 1 : 4 0 4 0 1 3 1 : 7 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno