Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Nemačka, Regionalliga West

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
18.10. (Pet) 17:00 Verl-Alemanija Ahen 1.70 3.79 4.11 2.37 1.52 (11)
19.10. (Sub) 12:00 Bergiš Gladbah 09-Rot Vajs Esen 13.44 6.70 1.15 2.84 1.37 (11)
19.10. (Sub) 12:00 Fortuna Keln-Sportfrojnde Lote 2.37 3.33 2.69 1.93 1.78 (11)
19.10. (Sub) 12:00 Lipštad 08-VfB Homberg 2.05 3.46 3.14 2.14 1.63 (11)
19.10. (Sub) 12:00 RV Oberhauzen-Rodinghauzen 2.65 3.45 2.37 2.29 1.55 (11)
19.10. (Sub) 12:00 Šalke 04 II-TuS Haltern 1.57 3.92 5.07 2.10 1.66 (11)
19.10. (Sub) 12:00 Vatenšajd 09-Fortuna 95 Dizeldorf II 2.11 3.45 3.04 2.16 1.62 (11)
19.10. (Sub) 12:30 Boner SK-Borusija D. II 2.44 3.37 2.58 2.15 1.63 (11)
19.10. (Sub) 12:30 Borusija MG II-Vupertaler SV 1.48 4.49 5.29 2.85 1.37 (11)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rodinghauzen 13 9 2 2 35 : 10 (+25) 29
2 Verl 12 9 2 1 35 : 11 (+24) 29
3 Rot Vajs Esen 11 7 1 3 23 : 15 (+8) 22
4 RV Oberhauzen 11 6 3 2 25 : 14 (+11) 21
5 Borusija MG II 12 7 0 5 32 : 26 (+6) 21
6 Keln II 11 6 2 3 18 : 14 (+4) 20
7 Sportfrojnde Lote 12 6 1 5 19 : 17 (+2) 19
8 Boner SK 12 6 1 5 18 : 18 (0) 19
9 Borusija D. II 10 5 1 4 18 : 14 (+4) 16
10 Alemanija Ahen 11 4 3 4 17 : 16 (+1) 15
11 Fortuna Keln 12 4 3 5 11 : 15 (-4) 15
12 Šalke 04 II 10 4 2 4 12 : 11 (+1) 14
13 Fortuna 95 Dizeldorf II 12 4 2 6 17 : 24 (-7) 14
14 Vatenšajd 09 12 3 4 5 17 : 16 (+1) 13
15 TuS Haltern 12 3 3 6 15 : 27 (-12) 12
16 Lipštad 08 13 3 3 7 13 : 26 (-13) 12
17 Vupertaler SV 12 3 2 7 14 : 26 (-12) 11
18 VfB Homberg 12 1 3 8 12 : 25 (-13) 6
19 Bergiš Gladbah 09 12 2 0 10 6 : 32 (-26) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rodinghauzen 6 4 2 0 15 : 4 14 7 5 0 2 20 : 6 15
2. Verl 5 3 1 1 12 : 7 10 7 6 1 0 23 : 4 19
3. Rot Vajs Esen 6 4 0 2 11 : 8 12 5 3 1 1 12 : 7 10
4. RV Oberhauzen 6 3 2 1 15 : 10 11 5 3 1 1 10 : 4 10
5. Borusija MG II 7 4 0 3 19 : 13 12 5 3 0 2 13 : 13 9
6. Keln II 5 3 0 2 9 : 8 9 6 3 2 1 9 : 6 11
7. Sportfrojnde Lote 7 4 0 3 11 : 8 12 5 2 1 2 8 : 9 7
8. Boner SK 5 2 1 2 8 : 7 7 7 4 0 3 10 : 11 12
9. Borusija D. II 6 4 0 2 12 : 9 12 4 1 1 2 6 : 5 4
10. Alemanija Ahen 7 3 3 1 12 : 7 12 4 1 0 3 5 : 9 3
11. Fortuna Keln 5 1 1 3 3 : 6 4 7 3 2 2 8 : 9 11
12. Šalke 04 II 4 2 1 1 5 : 3 7 6 2 1 3 7 : 8 7
13. Fortuna 95 Dizeldorf II 7 3 1 3 9 : 12 10 5 1 1 3 8 : 12 4
14. Vatenšajd 09 5 0 1 4 5 : 9 1 7 3 3 1 12 : 7 12
15. TuS Haltern 7 1 2 4 9 : 18 5 5 2 1 2 6 : 9 7
16. Lipštad 08 6 1 2 3 4 : 11 5 7 2 1 4 9 : 15 7
17. Vupertaler SV 6 2 0 4 7 : 11 6 6 1 2 3 7 : 15 5
18. VfB Homberg 6 0 2 4 9 : 15 2 6 1 1 4 3 : 10 4
19. Bergiš Gladbah 09 5 0 0 5 1 : 15 0 7 2 0 5 5 : 17 6
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno