Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Nemačka, Regionalliga West

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
04.02. (Sub) 13:00 Diren-SV Štraelen 1.58 3.65 5.10 1.94 1.75 (3)
04.02. (Sub) 13:00 Fortuna 95 Dizeldorf II-Borusija MG II 2.91 3.40 2.16 2.30 1.54 (3)
04.02. (Sub) 13:00 Fortuna Keln-Vatenšajd 09 1.33 4.82 7.32 2.41 1.49 (3)
04.02. (Sub) 13:00 Kan-Marienborn-Lipštad 08 1.80 3.60 3.50 2.30 1.52 (1)
04.02. (Sub) 13:00 Rot Vajs Ahlen-Videnbrik 2000 2.85 3.50 2.08 2.31 1.52 (1)
04.02. (Sub) 13:00 RV Oberhauzen-Keln II 1.85 3.60 3.35 2.30 1.52 (1)
04.02. (Sub) 13:00 Šalke 04 II-Rodinghauzen 2.20 3.15 2.85 1.93 1.75 (1)
04.02. (Sub) 13:00 Vupertaler SV-Boholt 1.46 4.13 5.92 2.21 1.58 (3)
05.02. (Ned) 13:00 Projsen Minster-Alemanija Ahen 1.58 3.80 4.50 2.20 1.58 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Projsen Minster 19 14 2 3 50 : 20 (+30) 44
2 Borusija MG II 20 10 6 4 37 : 22 (+15) 36
3 Alemanija Ahen 20 10 6 4 31 : 22 (+9) 36
4 Vupertaler SV 19 10 5 4 36 : 22 (+14) 35
5 Kan-Marienborn 20 10 4 6 29 : 27 (+2) 34
6 RV Oberhauzen 20 9 5 6 36 : 32 (+4) 32
7 Šalke 04 II 19 8 6 5 40 : 24 (+16) 30
8 Lipštad 08 19 9 3 7 33 : 33 (0) 30
9 Fortuna Keln 19 8 5 6 23 : 26 (-3) 29
10 Rodinghauzen 19 8 4 7 32 : 19 (+13) 28
11 Videnbrik 2000 20 6 6 8 29 : 24 (+5) 24
12 Fortuna 95 Dizeldorf II 20 7 2 11 32 : 40 (-8) 23
13 Diren 20 7 2 11 23 : 39 (-16) 23
14 Boholt 19 5 5 9 27 : 41 (-14) 20
15 Keln II 20 5 5 10 27 : 42 (-15) 20
16 Rot Vajs Ahlen 19 5 4 10 32 : 40 (-8) 19
17 Vatenšajd 09 20 5 3 12 31 : 54 (-23) 18
18 SV Štraelen 20 2 3 15 12 : 33 (-21) 9
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Projsen Minster 9 6 2 1 20 : 6 20 10 8 0 2 30 : 14 24
2. Borusija MG II 11 5 5 1 26 : 15 20 9 5 1 3 11 : 7 16
3. Alemanija Ahen 12 8 2 2 22 : 13 26 8 2 4 2 9 : 9 10
4. Vupertaler SV 10 6 2 2 22 : 13 20 9 4 3 2 14 : 9 15
5. Kan-Marienborn 9 5 2 2 16 : 12 17 11 5 2 4 13 : 15 17
6. RV Oberhauzen 10 7 1 2 20 : 12 22 10 2 4 4 16 : 20 10
7. Šalke 04 II 9 3 3 3 16 : 12 12 10 5 3 2 24 : 12 18
8. Lipštad 08 8 4 2 2 17 : 14 14 11 5 1 5 16 : 19 16
9. Fortuna Keln 10 3 3 4 13 : 16 12 9 5 2 2 10 : 10 17
10. Rodinghauzen 9 6 0 3 22 : 7 18 10 2 4 4 10 : 12 10
11. Videnbrik 2000 11 5 2 4 19 : 10 17 9 1 4 4 10 : 14 7
12. Fortuna 95 Dizeldorf II 9 3 2 4 15 : 16 11 11 4 0 7 17 : 24 12
13. Diren 9 4 1 4 12 : 12 13 11 3 1 7 11 : 27 10
14. Boholt 9 3 1 5 15 : 21 10 10 2 4 4 12 : 20 10
15. Keln II 10 4 2 4 16 : 16 14 10 1 3 6 11 : 26 6
16. Rot Vajs Ahlen 10 3 3 4 20 : 15 12 9 2 1 6 12 : 25 7
17. Vatenšajd 09 11 4 2 5 19 : 24 14 9 1 1 7 12 : 30 4
18. SV Štraelen 10 1 3 6 3 : 13 6 10 1 0 9 9 : 20 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno