Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Grčka, Betsson Superleague 2

Tabele: Glavna Golovi Serije


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Panseraikos 12 10 1 1 20 : 5 (+15) 31
2 Larisa 12 8 1 3 20 : 8 (+12) 25
3 Niki Volos 12 7 2 3 19 : 8 (+11) 23
4 PAOK II 12 7 1 4 19 : 10 (+9) 22
5 Anagenizi Kardicas 12 7 1 4 11 : 7 (+4) 22
6 Iraklis 1908 12 6 2 4 16 : 10 (+6) 20
7 Panatinaikos II 12 4 5 3 21 : 16 (+5) 17
8 Almopos 13 3 7 3 8 : 9 (-1) 16
9 Makedonikos 12 4 4 4 11 : 11 (0) 16
10 Diagoras 12 4 2 6 17 : 17 (0) 14
11 Verija 12 3 4 5 12 : 14 (-2) 13
12 Apolon Pontu 13 3 1 9 8 : 20 (-12) 10
13 Iraklis Larisa 12 3 1 8 4 : 18 (-14) 10
14 Apolon Larisa (-3) 12 3 1 8 8 : 34 (-26) 7
15 Tesprotos 12 1 3 8 13 : 20 (-7) 6
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Panseraikos 6 4 1 1 11 : 4 13 6 6 0 0 9 : 1 18
2. Larisa 6 4 1 1 9 : 4 13 6 4 0 2 11 : 4 12
3. Niki Volos 6 5 1 0 12 : 1 16 6 2 1 3 7 : 7 7
4. PAOK II 6 4 0 2 12 : 3 12 6 3 1 2 7 : 7 10
5. Anagenizi Kardicas 6 5 0 1 6 : 2 15 6 2 1 3 5 : 5 7
6. Iraklis 1908 6 3 2 1 9 : 6 11 6 3 0 3 7 : 4 9
7. Panatinaikos II 6 2 2 2 11 : 8 8 6 2 3 1 10 : 8 9
8. Almopos 6 1 3 2 3 : 5 6 7 2 4 1 5 : 4 10
9. Makedonikos 6 3 2 1 8 : 4 11 6 1 2 3 3 : 7 5
10. Diagoras 6 1 2 3 8 : 7 5 6 3 0 3 9 : 10 9
11. Verija 6 2 1 3 7 : 8 7 6 1 3 2 5 : 6 6
12. Apolon Pontu 7 1 0 6 4 : 11 3 6 2 1 3 4 : 9 7
13. Iraklis Larisa 6 2 0 4 2 : 6 6 6 1 1 4 2 : 12 4
14. Apolon Larisa (-3) 6 1 1 4 2 : 11 4 6 2 0 4 6 : 23 6
15. Tesprotos 6 1 2 3 12 : 11 5 6 0 1 5 1 : 9 1

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kifisija 10 9 1 0 24 : 1 (+23) 28
2 Apolon Smirnis 12 8 3 1 15 : 5 (+10) 27
3 Panahaiki 13 8 3 2 16 : 7 (+9) 27
4 Atens Kalitea 11 8 2 1 19 : 7 (+12) 26
5 Jerapetra 12 8 1 3 20 : 8 (+12) 25
6 Hanija 12 6 2 4 13 : 7 (+6) 20
7 Kalamata 12 5 4 3 13 : 6 (+7) 19
8 Ilioupoli 12 5 3 4 12 : 11 (+1) 18
9 Egaleo 12 3 6 3 8 : 9 (-1) 15
10 Olimpijakos II 10 4 2 4 10 : 8 (+2) 14
11 Prodeftiki 12 3 1 8 5 : 18 (-13) 10
12 AEK II 11 2 2 7 10 : 17 (-7) 8
13 Ruf 13 1 0 12 9 : 33 (-24) 3
14 Episkopi 12 0 2 10 2 : 24 (-22) 2
15 Irodotos (-3) 10 1 0 9 3 : 18 (-15) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kifisija 5 5 0 0 14 : 0 15 5 4 1 0 10 : 1 13
2. Apolon Smirnis 6 3 2 1 4 : 3 11 6 5 1 0 11 : 2 16
3. Panahaiki 6 4 2 0 9 : 1 14 7 4 1 2 7 : 6 13
4. Atens Kalitea 5 5 0 0 12 : 3 15 6 3 2 1 7 : 4 11
5. Jerapetra 6 5 1 0 13 : 3 16 6 3 0 3 7 : 5 9
6. Hanija 6 4 1 1 9 : 2 13 6 2 1 3 4 : 5 7
7. Kalamata 6 3 2 1 7 : 2 11 6 2 2 2 6 : 4 8
8. Ilioupoli 6 3 1 2 9 : 6 10 6 2 2 2 3 : 5 8
9. Egaleo 6 0 5 1 3 : 5 5 6 3 1 2 5 : 4 10
10. Olimpijakos II 5 3 0 2 7 : 3 9 5 1 2 2 3 : 5 5
11. Prodeftiki 6 2 0 4 2 : 9 6 6 1 1 4 3 : 9 4
12. AEK II 6 2 1 3 7 : 5 7 5 0 1 4 3 : 12 1
13. Ruf 7 1 0 6 7 : 14 3 6 0 0 6 2 : 19 0
14. Episkopi 6 0 1 5 1 : 11 1 6 0 1 5 1 : 13 1
15. Irodotos (-3) 5 0 0 5 1 : 7 0 5 1 0 4 2 : 11 3
B timovi ostaju u ovom rangu takmičenja bez obzira na plasman.
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno