Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Mađarska, Merkantil Bank NB II

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.05. (Ned) 13:30 Vašaš-Soroksar 1.31 4.97 7.50 2.62 1.42 (12)
22.05. (Ned) 16:00 Akvital Čakvar-Ajka 2.10 3.26 3.13 1.88 1.80 (12)
22.05. (Ned) 16:00 Bekeščaba Elore-III. Keruleti TUE UPE 2.28 3.31 2.74 2.04 1.68 (12)
22.05. (Ned) 16:00 Bodajk Šiofok-Budaorš 1.80 3.44 3.88 1.90 1.79 (12)
22.05. (Ned) 16:00 Diožđer-Budafok 1.69 3.46 4.51 1.80 1.88 (12)
22.05. (Ned) 16:00 Kečkemet TE-Sentlorinc 1.40 4.46 6.19 2.39 1.50 (12)
22.05. (Ned) 16:00 Njiređhaza Spartakus-Seged-Čanad 2.48 3.18 2.60 1.92 1.77 (12)
22.05. (Ned) 16:00 Pečuj MFK-Tisakečke 1.91 3.29 3.64 1.84 1.84 (12)
22.05. (Ned) 16:00 Solnok MAV-Sombathelj Haladaš 1.87 3.46 3.59 1.88 1.81 (12)
22.05. (Ned) 16:00 Đer ETO-Dorog 1.71 3.37 4.50 1.76 1.92 (12)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Vašaš 37 25 9 3 77 : 19 (+58) 84
2 Kečkemet TE 37 22 8 7 68 : 34 (+34) 74
3 Diožđer 37 20 9 8 55 : 39 (+16) 69
4 Seged-Čanad 37 18 9 10 60 : 33 (+27) 63
5 Bodajk Šiofok 37 15 13 9 41 : 36 (+5) 58
6 Sombathelj Haladaš 37 15 9 13 35 : 29 (+6) 54
7 Đer ETO 37 15 8 14 53 : 46 (+7) 53
8 Ajka 37 14 9 14 49 : 48 (+1) 51
9 Soroksar 37 14 9 14 64 : 58 (+6) 51
10 Njiređhaza Spartakus 37 13 11 13 44 : 47 (-3) 50
11 Pečuj MFK 37 12 11 14 37 : 38 (-1) 47
12 Budafok 37 11 9 17 38 : 48 (-10) 42
13 Sentlorinc 37 10 12 15 37 : 50 (-13) 42
14 Dorog 37 11 8 18 35 : 56 (-21) 41
15 Tisakečke 37 12 5 20 40 : 64 (-24) 41
16 Akvital Čakvar 37 9 13 15 51 : 57 (-6) 40
17 Bekeščaba Elore 37 9 12 16 51 : 68 (-17) 39
18 Solnok MAV 37 9 11 17 34 : 53 (-19) 38
19 III. Keruleti TUE UPE 37 9 10 18 35 : 60 (-25) 37
20 Budaorš 37 8 13 16 39 : 60 (-21) 37
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Vašaš 18 14 4 0 41 : 7 46 19 11 5 3 36 : 12 38
2. Kečkemet TE 18 12 2 4 33 : 14 38 19 10 6 3 35 : 20 36
3. Diožđer 18 13 3 2 36 : 18 42 19 7 6 6 19 : 21 27
4. Seged-Čanad 19 11 4 4 35 : 15 37 18 7 5 6 25 : 18 26
5. Bodajk Šiofok 18 8 8 2 26 : 15 32 19 7 5 7 15 : 21 26
6. Sombathelj Haladaš 19 8 2 9 22 : 21 26 18 7 7 4 13 : 8 28
7. Đer ETO 18 7 5 6 29 : 22 26 19 8 3 8 24 : 24 27
8. Ajka 19 9 7 3 29 : 17 34 18 5 2 11 20 : 31 17
9. Soroksar 19 6 4 9 28 : 28 22 18 8 5 5 36 : 30 29
10. Njiređhaza Spartakus 18 9 6 3 23 : 14 33 19 4 5 10 21 : 33 17
11. Pečuj MFK 18 8 4 6 23 : 13 28 19 4 7 8 14 : 25 19
12. Budafok 19 7 6 6 21 : 19 27 18 4 3 11 17 : 29 15
13. Sentlorinc 19 6 5 8 21 : 28 23 18 4 7 7 16 : 22 19
14. Dorog 19 6 4 9 19 : 23 22 18 5 4 9 16 : 33 19
15. Tisakečke 19 7 1 11 26 : 34 22 18 5 4 9 14 : 30 19
16. Akvital Čakvar 18 5 7 6 28 : 27 22 19 4 6 9 23 : 30 18
17. Bekeščaba Elore 18 4 9 5 27 : 26 21 19 5 3 11 24 : 42 18
18. Solnok MAV 18 6 7 5 15 : 18 25 19 3 4 12 19 : 35 13
19. III. Keruleti TUE UPE 19 4 7 8 21 : 29 19 18 5 3 10 14 : 31 18
20. Budaorš 19 5 4 10 22 : 30 19 18 3 9 6 17 : 30 18
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno