Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Meksiko, Liga BBVA Expansion MX - Torneo Clausura

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
31.01. (Uto) 23:05 Alakranes Durango-Kankun 1.88 3.29 3.91 1.68 2.04 (9)
01.02. (Sre) 01:05 Atlante-Mineros Zakatekas 1.49 4.07 5.83 1.95 1.75 (9)
01.02. (Sre) 03:05 Dorados Sinaloa-Pumas Tabasko 1.87 3.38 3.86 1.82 1.87 (9)
01.02. (Sre) 23:00 Tlakskala-Oaksaka 2.57 3.05 2.70 1.60 2.19 (9)
02.02. (Čet) 01:05 Venados-Raja2 Ekspanzion 2.06 3.14 3.46 1.65 2.09 (9)
02.02. (Čet) 03:05 Atletiko La Paz-Kimarones Sonora 2.28 3.08 3.02 1.71 2.01 (9)
02.02. (Čet) 23:00 Tepatitlan-Atletiko Morelia 2.51 3.12 2.68 1.73 1.98 (9)
03.02. (Pet) 01:05 Korekaminos UAT-UDG 2.13 3.16 3.24 1.72 1.99 (9)
03.02. (Pet) 23:00 Tapatio-Klub Selaja 2.85 2.99 2.47 1.60 2.19 (7)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Tapatio 4 3 1 0 8 : 4 (+4) 10
2 Klub Selaja 4 3 1 0 5 : 1 (+4) 10
3 Kimarones Sonora 4 3 0 1 8 : 3 (+5) 9
4 Atletiko Morelia 4 2 2 0 7 : 3 (+4) 8
5 Raja2 Ekspanzion 4 2 2 0 5 : 2 (+3) 8
6 Tepatitlan 4 2 1 1 6 : 2 (+4) 7
7 Venados 4 2 1 1 4 : 3 (+1) 7
8 Pumas Tabasko 3 1 2 0 5 : 2 (+3) 5
9 Atlante 4 1 1 2 8 : 6 (+2) 4
10 Korekaminos UAT 3 1 1 1 3 : 3 (0) 4
11 Kankun 4 1 1 2 4 : 6 (-2) 4
12 Mineros Zakatekas 4 1 1 2 4 : 6 (-2) 4
13 Atletiko La Paz 4 1 1 2 5 : 8 (-3) 4
14 Oaksaka 4 1 0 3 4 : 7 (-3) 3
15 Alakranes Durango 4 1 0 3 2 : 10 (-8) 3
16 UDG 3 0 1 2 3 : 5 (-2) 1
17 Dorados Sinaloa 3 0 1 2 2 : 6 (-4) 1
18 Tlakskala 4 0 1 3 1 : 7 (-6) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Tapatio 2 2 0 0 6 : 3 6 2 1 1 0 2 : 1 4
2. Klub Selaja 3 2 1 0 4 : 1 7 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Kimarones Sonora 2 1 0 1 2 : 2 3 2 2 0 0 6 : 1 6
4. Atletiko Morelia 2 2 0 0 4 : 0 6 2 0 2 0 3 : 3 2
5. Raja2 Ekspanzion 2 1 1 0 2 : 0 4 2 1 1 0 3 : 2 4
6. Tepatitlan 1 1 0 0 3 : 0 3 3 1 1 1 3 : 2 4
7. Venados 2 2 0 0 3 : 1 6 2 0 1 1 1 : 2 1
8. Pumas Tabasko 2 1 1 0 4 : 1 4 1 0 1 0 1 : 1 1
9. Atlante 2 1 1 0 5 : 1 4 2 0 0 2 3 : 5 0
10. Korekaminos UAT 2 0 1 1 2 : 3 1 1 1 0 0 1 : 0 3
11. Kankun 2 0 1 1 2 : 3 1 2 1 0 1 2 : 3 3
12. Mineros Zakatekas 2 0 1 1 2 : 3 1 2 1 0 1 2 : 3 3
13. Atletiko La Paz 2 1 1 0 5 : 3 4 2 0 0 2 0 : 5 0
14. Oaksaka 2 1 0 1 3 : 1 3 2 0 0 2 1 : 6 0
15. Alakranes Durango 2 0 0 2 0 : 6 0 2 1 0 1 2 : 4 3
16. UDG 1 0 0 1 1 : 2 0 2 0 1 1 2 : 3 1
17. Dorados Sinaloa 1 0 0 1 1 : 2 0 2 0 1 1 1 : 4 1
18. Tlakskala 2 0 1 1 1 : 2 1 2 0 0 2 0 : 5 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno