Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Holandija, Keuken Kampioen Divisie

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
13.12. (Pet) 19:00 De Grafšap-Telstar 1.41 4.72 6.67 2.61 1.44 (6)
13.12. (Pet) 19:00 Helmond Sport-Go Ahed Igls 5.37 4.29 1.52 2.46 1.49 (6)
13.12. (Pet) 19:00 Jong PSV-Dordreht 2.06 3.89 2.96 2.83 1.38 (6)
13.12. (Pet) 19:00 Jong Utreht-Ajndhoven 2.06 3.79 3.05 2.70 1.41 (6)
13.12. (Pet) 19:00 Kambur-Jong Ajaks 2.09 3.96 2.88 3.23 1.30 (6)
13.12. (Pet) 19:00 NAC Breda-Den Boš 1.62 4.06 4.76 2.36 1.53 (6)
13.12. (Pet) 19:00 NEC Nijmegen-Almere Siti 1.82 3.93 3.67 2.66 1.43 (6)
13.12. (Pet) 19:00 Roda-Jong AZ Alkmar 1.71 4.01 4.09 2.60 1.45 (6)
13.12. (Pet) 19:00 TOP Os-Ekscelzior Roter. 3.11 3.79 2.03 2.47 1.48 (6)
13.12. (Pet) 19:00 Volendam-MVV Mastriht 1.46 4.57 5.86 2.64 1.43 (6)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kambur 18 13 3 2 45 : 13 (+32) 42
2 Jong Ajaks 18 11 3 4 50 : 26 (+24) 36
3 De Grafšap 18 9 8 1 36 : 14 (+22) 35
4 Volendam 18 10 3 5 30 : 26 (+4) 33
5 NAC Breda 18 9 4 5 28 : 19 (+9) 31
6 Ekscelzior Roter. 18 9 4 5 38 : 33 (+5) 31
7 Go Ahed Igls 18 6 10 2 30 : 23 (+7) 28
8 NEC Nijmegen 18 7 6 5 28 : 23 (+5) 27
9 Jong Utreht 18 7 6 5 28 : 25 (+3) 27
10 Telstar 18 7 4 7 27 : 27 (0) 25
11 Almere Siti 18 7 4 7 27 : 28 (-1) 25
12 Den Boš 18 4 10 4 31 : 30 (+1) 22
13 Ajndhoven 18 6 3 9 29 : 40 (-11) 21
14 Jong AZ Alkmar 18 5 4 9 28 : 32 (-4) 19
15 Roda 18 4 7 7 22 : 28 (-6) 19
16 Jong PSV 18 4 4 10 22 : 35 (-13) 16
17 MVV Mastriht 18 4 4 10 18 : 32 (-14) 16
18 TOP Os 18 4 3 11 17 : 35 (-18) 15
19 Helmond Sport 18 3 5 10 20 : 41 (-21) 14
20 Dordreht 18 1 5 12 24 : 48 (-24) 8
Mladi (''Jong'') timovi nemaju pravo ulaska u 1.ligu.

U plej of idu pobednici perioda plus još 4 najbolje ekipe po ukupnom plasmanu.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kambur 8 7 1 0 28 : 6 22 10 6 2 2 17 : 7 20
2. Jong Ajaks 9 6 2 1 27 : 10 20 9 5 1 3 23 : 16 16
3. De Grafšap 9 6 3 0 22 : 4 21 9 3 5 1 14 : 10 14
4. Volendam 8 5 2 1 15 : 10 17 10 5 1 4 15 : 16 16
5. NAC Breda 9 5 2 2 14 : 7 17 9 4 2 3 14 : 12 14
6. Ekscelzior Roter. 9 7 0 2 26 : 17 21 9 2 4 3 12 : 16 10
7. Go Ahed Igls 10 4 6 0 19 : 9 18 8 2 4 2 11 : 14 10
8. NEC Nijmegen 8 4 3 1 15 : 8 15 10 3 3 4 13 : 15 12
9. Jong Utreht 8 5 3 0 19 : 8 18 10 2 3 5 9 : 17 9
10. Telstar 9 3 1 5 11 : 12 10 9 4 3 2 16 : 15 15
11. Almere Siti 9 7 1 1 17 : 9 22 9 0 3 6 10 : 19 3
12. Den Boš 10 3 6 1 20 : 12 15 8 1 4 3 11 : 18 7
13. Ajndhoven 9 5 2 2 19 : 14 17 9 1 1 7 10 : 26 4
14. Jong AZ Alkmar 10 4 3 3 17 : 15 15 8 1 1 6 11 : 17 4
15. Roda 9 3 2 4 16 : 16 11 9 1 5 3 6 : 12 8
16. Jong PSV 9 3 3 3 13 : 13 12 9 1 1 7 9 : 22 4
17. MVV Mastriht 9 3 3 3 11 : 12 12 9 1 1 7 7 : 20 4
18. TOP Os 9 3 2 4 11 : 11 11 9 1 1 7 6 : 24 4
19. Helmond Sport 9 2 2 5 11 : 16 8 9 1 3 5 9 : 25 6
20. Dordreht 10 1 3 6 14 : 24 6 8 0 2 6 10 : 24 2
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno