Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Norveška, Eliteserien

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
08.10. (Sub) 16:00 Sarpsborg 08-Haugesund 1.80 3.88 4.08 2.33 1.57 (11)
09.10. (Ned) 15:00 Bodo/Glimt-Sandefjord 1.15 8.10 14.36 4.20 1.20 (11)
09.10. (Ned) 15:00 Jerv-Alesund 4.12 3.87 1.79 2.26 1.60 (11)
09.10. (Ned) 15:00 Molde-Ham Kam 1.26 6.14 10.15 2.93 1.38 (11)
09.10. (Ned) 15:00 Od-Kristiansund 1.99 3.75 3.45 2.31 1.58 (11)
09.10. (Ned) 15:00 Stromsgodset-Tromso 2.38 3.53 2.82 2.16 1.66 (11)
09.10. (Ned) 15:00 Viking-Lilestrem 2.27 3.46 3.00 2.13 1.67 (11)
09.10. (Ned) 17:00 Rozenborg-Valerenga 2.01 3.78 3.37 2.47 1.51 (11)
15.10. (Sub) 14:00 Tromso-Od 1.68 3.90 4.50 2.18 1.62 (3)
15.10. (Sub) 16:00 Rozenborg-Stromsgodset 1.55 4.45 5.07 2.68 1.42 (3)
16.10. (Ned) 15:00 Alesund-Ham Kam 1.78 3.83 3.98 2.28 1.56 (3)
16.10. (Ned) 15:00 Kristiansund-Haugesund 2.65 3.55 2.39 2.28 1.56 (3)
16.10. (Ned) 15:00 Sandefjord-Jerv 1.50 4.53 5.47 2.70 1.42 (3)
16.10. (Ned) 15:00 Valerenga-Bodo/Glimt 2.81 3.65 2.25 2.50 1.48 (3)
16.10. (Ned) 15:00 Viking-Sarpsborg 08 2.15 3.63 3.00 2.37 1.53 (3)
16.10. (Ned) 17:00 Lilestrem-Molde 2.68 3.50 2.39 2.21 1.60 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Molde 24 19 3 2 55 : 21 (+34) 60
2 Bodo/Glimt 24 13 6 5 60 : 31 (+29) 45
3 Rozenborg 24 12 8 4 53 : 35 (+18) 44
4 Lilestrem 24 13 5 6 41 : 28 (+13) 44
5 Valerenga 24 13 3 8 46 : 32 (+14) 42
6 Od 24 10 4 10 30 : 38 (-8) 34
7 Viking 24 9 6 9 40 : 38 (+2) 33
8 Stromsgodset 24 9 5 10 38 : 38 (0) 32
9 Tromso 24 7 10 7 34 : 40 (-6) 31
10 Haugesund 24 8 6 10 36 : 37 (-1) 30
11 Sarpsborg 08 24 9 2 13 43 : 46 (-3) 29
12 Alesund 24 7 7 10 26 : 38 (-12) 28
13 Ham Kam 24 5 11 8 28 : 31 (-3) 26
14 Sandefjord 24 6 5 13 36 : 55 (-19) 23
15 Kristiansund 24 4 5 15 29 : 50 (-21) 17
16 Jerv 24 4 2 18 21 : 58 (-37) 14
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Molde 12 9 1 2 30 : 11 28 12 10 2 0 25 : 10 32
2. Bodo/Glimt 12 5 6 1 33 : 15 21 12 8 0 4 27 : 16 24
3. Rozenborg 11 9 2 0 27 : 10 29 13 3 6 4 26 : 25 15
4. Lilestrem 12 8 2 2 21 : 9 26 12 5 3 4 20 : 19 18
5. Valerenga 12 9 1 2 27 : 10 28 12 4 2 6 19 : 22 14
6. Od 12 6 0 6 18 : 19 18 12 4 4 4 12 : 19 16
7. Viking 11 5 4 2 19 : 10 19 13 4 2 7 21 : 28 14
8. Stromsgodset 12 7 2 3 28 : 17 23 12 2 3 7 10 : 21 9
9. Tromso 12 7 3 2 22 : 17 24 12 0 7 5 12 : 23 7
10. Haugesund 13 6 3 4 23 : 20 21 11 2 3 6 13 : 17 9
11. Sarpsborg 08 12 5 1 6 20 : 21 16 12 4 1 7 23 : 25 13
12. Alesund 12 4 4 4 14 : 16 16 12 3 3 6 12 : 22 12
13. Ham Kam 13 4 5 4 15 : 14 17 11 1 6 4 13 : 17 9
14. Sandefjord 12 1 5 6 19 : 29 8 12 5 0 7 17 : 26 15
15. Kristiansund 12 3 4 5 22 : 27 13 12 1 1 10 7 : 23 4
16. Jerv 12 4 1 7 11 : 22 13 12 0 1 11 10 : 36 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno