Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, Fortuna I Liga

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.10. (Pet) 18:30 Črobri Glogov-Miedž Legnica 3.52 3.10 2.08 1.58 2.23 (9)
23.10. (Sub) 10:40 Gornjik Polkovice-Korona 2.85 3.16 2.41 1.71 2.01 (9)
23.10. (Sub) 13:00 Arka-Resovija 1.59 3.74 5.34 1.85 1.85 (8)
23.10. (Sub) 16:00 GKS Katovice-Puša Niepolomice 2.05 3.24 3.43 1.74 1.97 (9)
23.10. (Sub) 18:30 GKS Tihi-Skra Čestohova 1.60 3.71 5.29 1.80 1.90 (9)
24.10. (Ned) 10:40 Zaglebje Sosn.-Podbeskidzje 2.98 3.21 2.29 1.79 1.90 (9)
24.10. (Ned) 13:00 Odra Opole-GKS 1962 Jastrzebje 1.86 3.37 3.96 1.76 1.94 (8)
24.10. (Ned) 16:00 Viđev-LKS Lođ 2.25 3.22 3.03 1.80 1.91 (8)
25.10. (Pon) 16:00 Stomil Olštin-Sandecja Novi Sac 2.90 3.13 2.37 1.73 1.99 (8)
17.11. (Sre) 17:00 Sandecja Novi Sac-Skra Čestohova 2.50 3.09 2.76 1.67 2.07 (7)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Viđev 13 10 2 1 27 : 9 (+18) 32
2 Miedž Legnica 13 8 3 2 24 : 11 (+13) 27
3 Korona 13 7 4 2 15 : 8 (+7) 25
4 GKS Tihi 13 6 4 3 14 : 13 (+1) 22
5 Sandecja Novi Sac 12 7 1 4 14 : 11 (+3) 22
6 Podbeskidzje 13 6 3 4 21 : 17 (+4) 21
7 LKS Lođ 12 6 2 4 16 : 12 (+4) 20
8 Arka 13 6 2 5 21 : 13 (+8) 20
9 Odra Opole 13 6 2 5 16 : 17 (-1) 20
10 Resovija 13 4 3 6 14 : 15 (-1) 15
11 Črobri Glogov 12 4 3 5 14 : 13 (+1) 15
12 Puša Niepolomice 13 4 2 7 13 : 19 (-6) 14
13 Skra Čestohova 12 3 4 5 7 : 13 (-6) 13
14 GKS Katovice 13 2 6 5 17 : 26 (-9) 12
15 GKS 1962 Jastrzebje 13 2 4 7 12 : 24 (-12) 10
16 Zaglebje Sosn. 13 2 4 7 12 : 19 (-7) 10
17 Stomil Olštin 13 3 1 9 15 : 23 (-8) 10
18 Gornjik Polkovice 13 1 6 6 12 : 21 (-9) 9
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Viđev 7 7 0 0 21 : 4 21 6 3 2 1 6 : 5 11
2. Miedž Legnica 6 3 2 1 11 : 6 11 7 5 1 1 13 : 5 16
3. Korona 8 4 2 2 10 : 6 14 5 3 2 0 5 : 2 11
4. GKS Tihi 7 3 2 2 8 : 9 11 6 3 2 1 6 : 4 11
5. Sandecja Novi Sac 2 0 0 2 1 : 4 0 10 7 1 2 13 : 7 22
6. Podbeskidzje 7 3 1 3 9 : 7 10 6 3 2 1 12 : 10 11
7. LKS Lođ 6 2 1 3 7 : 10 7 6 4 1 1 9 : 2 13
8. Arka 7 3 2 2 9 : 5 11 6 3 0 3 12 : 8 9
9. Odra Opole 8 5 1 2 11 : 8 16 5 1 1 3 5 : 9 4
10. Resovija 7 2 1 4 5 : 6 7 6 2 2 2 9 : 9 8
11. Črobri Glogov 3 2 0 1 6 : 1 6 9 2 3 4 8 : 12 9
12. Puša Niepolomice 6 1 1 4 6 : 8 4 7 3 1 3 7 : 11 10
13. Skra Čestohova 2 1 1 0 2 : 1 4 10 2 3 5 5 : 12 9
14. GKS Katovice 7 2 4 1 13 : 13 10 6 0 2 4 4 : 13 2
15. GKS 1962 Jastrzebje 8 2 2 4 7 : 14 8 5 0 2 3 5 : 10 2
16. Zaglebje Sosn. 6 0 2 4 3 : 7 2 7 2 2 3 9 : 12 8
17. Stomil Olštin 7 2 0 5 10 : 13 6 6 1 1 4 5 : 10 4
18. Gornjik Polkovice 11 1 6 4 9 : 14 9 2 0 0 2 3 : 7 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno