Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, Lotto Ekstraklasa - Runda zasadnicza

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.02. (Pet) 17:00 Arka-Pjast 2.58 3.17 2.68 1.73 2.04 (5)
22.02. (Pet) 19:30 Korona-Pogon 2.35 3.14 2.98 1.75 2.02 (5)
23.02. (Sub) 14:30 Gornjik Zabže-Zaglebje Sosn. 2.01 3.40 3.51 1.98 1.77 (5)
23.02. (Sub) 17:00 Leh Poznanj-Legija Varšava 2.83 3.12 2.47 1.75 2.02 (5)
23.02. (Sub) 19:30 Lehija Gdanjsk-Visla Krakov 1.72 3.52 4.70 1.85 1.88 (5)
24.02. (Ned) 14:30 Miedž Legnica-Visla Plok 2.63 3.20 2.57 1.82 1.90 (5)
24.02. (Ned) 17:00 Krakovija-Jagielonija 2.59 3.05 2.76 1.58 2.28 (5)
25.02. (Pon) 17:00 Šlonsk Vroclav-Zaglebje Lubin 2.24 3.21 3.13 1.81 1.93 (5)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Lehija Gdanjsk 22 13 7 2 36 : 18 (+18) 46
2 Legija Varšava 22 12 6 4 35 : 22 (+13) 42
3 Jagielonija 22 11 6 5 38 : 29 (+9) 39
4 Korona 22 9 8 5 27 : 24 (+3) 35
5 Pjast 22 9 7 6 32 : 25 (+7) 34
6 Pogon 22 10 4 8 32 : 27 (+5) 34
7 Leh Poznanj 22 10 3 9 33 : 29 (+4) 33
8 Krakovija 22 9 6 7 24 : 22 (+2) 33
9 Visla Krakov 22 9 5 8 34 : 31 (+3) 32
10 Zaglebje Lubin 22 9 3 10 36 : 33 (+3) 30
11 Arka 22 6 7 9 33 : 33 (0) 25
12 Šlonsk Vroclav 22 5 6 11 29 : 31 (-2) 21
13 Miedž Legnica 22 5 6 11 21 : 41 (-20) 21
14 Gornjik Zabže 22 4 8 10 26 : 40 (-14) 20
15 Visla Plok 22 4 8 10 30 : 39 (-9) 20
16 Zaglebje Sosn. 22 3 6 13 27 : 49 (-22) 15
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Lehija Gdanjsk 11 8 3 0 24 : 9 27 11 5 4 2 12 : 9 19
2. Legija Varšava 11 5 3 3 18 : 14 18 11 7 3 1 17 : 8 24
3. Jagielonija 12 6 2 4 17 : 19 20 10 5 4 1 21 : 10 19
4. Korona 11 5 4 2 16 : 11 19 11 4 4 3 11 : 13 16
5. Pjast 11 7 3 1 19 : 7 24 11 2 4 5 13 : 18 10
6. Pogon 12 8 2 2 23 : 11 26 10 2 2 6 9 : 16 8
7. Leh Poznanj 10 6 1 3 18 : 12 19 12 4 2 6 15 : 17 14
8. Krakovija 11 5 4 2 11 : 7 19 11 4 2 5 13 : 15 14
9. Visla Krakov 11 5 4 2 19 : 12 19 11 4 1 6 15 : 19 13
10. Zaglebje Lubin 11 4 2 5 17 : 15 14 11 5 1 5 19 : 18 16
11. Arka 10 3 3 4 17 : 18 12 12 3 4 5 16 : 15 13
12. Šlonsk Vroclav 11 3 2 6 11 : 13 11 11 2 4 5 18 : 18 10
13. Miedž Legnica 11 3 3 5 10 : 22 12 11 2 3 6 11 : 19 9
14. Gornjik Zabže 11 2 6 3 14 : 16 12 11 2 2 7 12 : 24 8
15. Visla Plok 11 2 3 6 11 : 18 9 11 2 5 4 19 : 21 11
16. Zaglebje Sosn. 11 3 3 5 19 : 25 12 11 0 3 8 8 : 24 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno