Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, Lotto Ekstraklasa - Runda zasadnicza

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.10. (Pon) 16:00 Krakovija-Gornjik Zabže 2.01 3.42 3.54 1.95 1.81 (9)
26.10. (Pet) 16:00 Miedž Legnica-Šlonsk Vroclav 2.46 3.30 2.64 2.03 1.76 (1)
26.10. (Pet) 18:30 Jagielonija-Legija Varšava 2.70 3.30 2.46 1.94 1.84 (1)
27.10. (Sub) 13:30 Visla Plok-Pjast 2.32 3.25 2.90 1.89 1.88 (1)
27.10. (Sub) 16:00 Lehija Gdanjsk-Arka 1.99 3.30 3.60 1.75 2.05 (1)
27.10. (Sub) 18:30 Pogon-Leh Poznanj 2.72 3.25 2.46 1.89 1.89 (1)
28.10. (Ned) 14:30 Korona-Krakovija 2.03 3.35 3.40 1.89 1.88 (1)
28.10. (Ned) 17:00 Gornjik Zabže-Zaglebje Lubin 2.50 3.25 2.69 1.89 1.89 (1)
29.10. (Pon) 17:00 Visla Krakov-Zaglebje Sosn. 1.62 3.75 4.80 2.05 1.75 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Jagielonija 12 7 2 3 19 : 14 (+5) 23
2 Lehija Gdanjsk 12 6 4 2 21 : 14 (+7) 22
3 Legija Varšava 12 6 4 2 19 : 15 (+4) 22
4 Visla Krakov 12 6 3 3 23 : 13 (+10) 21
5 Pjast 12 6 3 3 18 : 16 (+2) 21
6 Leh Poznanj 12 6 2 4 19 : 15 (+4) 20
7 Korona 12 5 4 3 16 : 14 (+2) 19
8 Arka 12 4 5 3 14 : 12 (+2) 17
9 Zaglebje Lubin 12 5 2 5 20 : 20 (0) 17
10 Pogon 12 3 4 5 14 : 15 (-1) 13
11 Šlonsk Vroclav 12 3 3 6 17 : 17 (0) 12
12 Miedž Legnica 12 3 3 6 16 : 23 (-7) 12
13 Visla Plok 12 2 5 5 17 : 23 (-6) 11
14 Zaglebje Sosn. 12 2 4 6 18 : 25 (-7) 10
15 Gornjik Zabže 11 1 6 4 11 : 17 (-6) 9
16 Krakovija 11 1 4 6 8 : 17 (-9) 7
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Jagielonija 7 4 0 3 10 : 11 12 5 3 2 0 9 : 3 11
2. Lehija Gdanjsk 5 3 2 0 12 : 5 11 7 3 2 2 9 : 9 11
3. Legija Varšava 7 2 3 2 9 : 12 9 5 4 1 0 10 : 3 13
4. Visla Krakov 6 3 2 1 11 : 5 11 6 3 1 2 12 : 8 10
5. Pjast 6 4 1 1 9 : 6 13 6 2 2 2 9 : 10 8
6. Leh Poznanj 6 4 1 1 13 : 8 13 6 2 1 3 6 : 7 7
7. Korona 5 3 1 1 9 : 6 10 7 2 3 2 7 : 8 9
8. Arka 5 2 2 1 7 : 6 8 7 2 3 2 7 : 6 9
9. Zaglebje Lubin 6 3 1 2 11 : 9 10 6 2 1 3 9 : 11 7
10. Pogon 6 2 2 2 10 : 8 8 6 1 2 3 4 : 7 5
11. Šlonsk Vroclav 7 2 1 4 8 : 7 7 5 1 2 2 9 : 10 5
12. Miedž Legnica 6 2 2 2 8 : 10 8 6 1 1 4 8 : 13 4
13. Visla Plok 6 1 2 3 7 : 10 5 6 1 3 2 10 : 13 6
14. Zaglebje Sosn. 6 2 3 1 12 : 8 9 6 0 1 5 6 : 17 1
15. Gornjik Zabže 6 0 4 2 6 : 10 4 5 1 2 2 5 : 7 5
16. Krakovija 5 1 2 2 3 : 4 5 6 0 2 4 5 : 13 2
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno