Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rumunija, Liga 2 Casa Pariurilor - pt.1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
02.10. (Pon) 13:00 Korvinul-Mioveni 1.68 3.45 4.60 1.84 1.85 (11)
05.10. (Čet) 14:00 CSA Steaua-Arđeš Pitešti 2.18 3.10 3.25 (1)
07.10. (Sub) 08:00 Čindia Targovište-Progresul Spartak Bukurešt 1.24 5.40 10.00 (1)
07.10. (Sub) 08:00 KSM Aleksandrija-Čelaul 2.80 3.15 2.38 (1)
07.10. (Sub) 08:00 Metaloglobus Bukurešt-Čiksereda 3.00 3.15 2.27 (1)
07.10. (Sub) 08:00 Mioveni-Resita 1.89 3.25 3.95 (1)
07.10. (Sub) 08:00 Unirea Dež-Dumbravita 2.38 3.10 2.90 (1)
07.10. (Sub) 08:00 Vitorul Targu Žiju-Konkordija Čiajna 4.00 3.30 1.86 (1)
07.10. (Sub) 08:30 KSM Slatina-Buzau 3.30 3.10 2.17 (1)
08.10. (Ned) 08:30 CSC 1599 Selimbar-Unirea Slobocija 2.26 2.93 3.10 1.55 2.28 (3)
09.10. (Pon) 13:00 Tunari-Korvinul 3.35 3.20 2.08 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 CSC 1599 Selimbar 8 6 2 0 10 : 3 (+7) 20
2 Unirea Slobocija 8 5 3 0 10 : 3 (+7) 18
3 Buzau 8 4 3 1 14 : 10 (+4) 15
4 Korvinul 7 4 2 1 11 : 6 (+5) 14
5 Čelaul 8 4 1 3 11 : 6 (+5) 13
6 Dumbravita 8 3 3 2 13 : 10 (+3) 12
7 Konkordija Čiajna 8 3 2 3 14 : 7 (+7) 11
8 Arđeš Pitešti 8 2 5 1 8 : 4 (+4) 11
9 Vitorul Targu Žiju 8 2 5 1 8 : 8 (0) 11
10 Čindia Targovište 8 2 4 2 9 : 5 (+4) 10
11 Mioveni 7 2 4 1 5 : 3 (+2) 10
12 KSM Slatina 8 2 4 2 7 : 6 (+1) 10
13 CSA Steaua 8 1 6 1 16 : 13 (+3) 9
14 Čiksereda 8 2 3 3 6 : 8 (-2) 9
15 Resita 8 2 3 3 7 : 12 (-5) 9
16 Metaloglobus Bukurešt 8 1 4 3 6 : 9 (-3) 7
17 Tunari 8 2 1 5 8 : 17 (-9) 7
18 Unirea Dež 8 2 1 5 7 : 16 (-9) 7
19 KSM Aleksandrija 8 1 1 6 2 : 10 (-8) 4
20 Progresul Spartak Bukurešt 8 0 1 7 5 : 21 (-16) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. CSC 1599 Selimbar 3 3 0 0 7 : 3 9 5 3 2 0 3 : 0 11
2. Unirea Slobocija 4 3 1 0 7 : 2 10 4 2 2 0 3 : 1 8
3. Buzau 4 3 1 0 8 : 5 10 4 1 2 1 6 : 5 5
4. Korvinul 4 3 1 0 8 : 3 10 3 1 1 1 3 : 3 4
5. Čelaul 4 2 1 1 6 : 2 7 4 2 0 2 5 : 4 6
6. Dumbravita 4 1 3 0 8 : 3 6 4 2 0 2 5 : 7 6
7. Konkordija Čiajna 4 1 1 2 1 : 2 4 4 2 1 1 13 : 5 7
8. Arđeš Pitešti 4 1 2 1 2 : 2 5 4 1 3 0 6 : 2 6
9. Vitorul Targu Žiju 4 1 2 1 3 : 4 5 4 1 3 0 5 : 4 6
10. Čindia Targovište 4 1 2 1 6 : 3 5 4 1 2 1 3 : 2 5
11. Mioveni 4 1 2 1 4 : 3 5 3 1 2 0 1 : 0 5
12. KSM Slatina 3 0 2 1 1 : 2 2 5 2 2 1 6 : 4 8
13. CSA Steaua 3 0 3 0 3 : 3 3 5 1 3 1 13 : 10 6
14. Čiksereda 5 2 2 1 5 : 4 8 3 0 1 2 1 : 4 1
15. Resita 5 2 2 1 6 : 5 8 3 0 1 2 1 : 7 1
16. Metaloglobus Bukurešt 4 1 2 1 4 : 4 5 4 0 2 2 2 : 5 2
17. Tunari 4 1 1 2 3 : 5 4 4 1 0 3 5 : 12 3
18. Unirea Dež 4 1 1 2 5 : 10 4 4 1 0 3 2 : 6 3
19. KSM Aleksandrija 3 0 0 3 0 : 6 0 5 1 1 3 2 : 4 4
20. Progresul Spartak Bukurešt 5 0 0 5 4 : 15 0 3 0 1 2 1 : 6 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno