Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Srbija, Linglong Tire Superliga - 1.deo

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.10. (Pet) 14:00 Radnik Surdulica-Voždovac 2.35 3.17 2.91 1.70 2.04 (10)
22.10. (Pet) 16:00 Čukarički-Proleter Novi Sad 1.52 3.90 5.91 1.85 1.86 (10)
23.10. (Sub) 13:00 Mladost Lučani-Kolubara 1.73 3.57 4.43 1.89 1.83 (10)
23.10. (Sub) 15:00 Spartak Subotica-Metalac G.Mil. 2.20 3.29 3.09 1.84 1.87 (10)
24.10. (Ned) 11:30 TSC Bačka Topola-Partizan 12.66 5.85 1.21 2.09 1.67 (10)
24.10. (Ned) 15:00 Vojvodina-Radnički 1923 1.56 3.85 5.52 1.91 1.80 (10)
24.10. (Ned) 16:45 Crvena Zvezda-Radnički Niš 1.12 8.10 15.17 3.45 1.27 (10)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Partizan 12 11 1 0 36 : 3 (+33) 34
2 Crvena Zvezda 11 9 2 0 28 : 6 (+22) 29
3 Čukarički 12 6 4 2 17 : 12 (+5) 22
4 Napredak 14 6 2 6 17 : 15 (+2) 20
5 TSC Bačka Topola 12 6 2 4 22 : 16 (+6) 20
6 Vojvodina 12 4 5 3 14 : 13 (+1) 17
7 Voždovac 12 5 2 5 15 : 15 (0) 17
8 Proleter Novi Sad 13 5 2 6 12 : 20 (-8) 17
9 Spartak Subotica 13 4 3 6 16 : 26 (-10) 15
10 Radnički Niš 12 3 5 4 14 : 17 (-3) 14
11 Radnički 1923 12 4 2 6 15 : 23 (-8) 14
12 Kolubara 13 4 1 8 15 : 30 (-15) 13
13 Metalac G.Mil. 12 3 3 6 17 : 19 (-2) 12
14 Mladost Lučani 12 3 2 7 12 : 15 (-3) 11
15 Radnik Surdulica 11 2 4 5 7 : 11 (-4) 10
16 Novi Pazar 13 2 2 9 12 : 28 (-16) 8
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Partizan 5 4 1 0 16 : 1 13 7 7 0 0 20 : 2 21
2. Crvena Zvezda 6 5 1 0 11 : 2 16 5 4 1 0 17 : 4 13
3. Čukarički 7 3 3 1 9 : 7 12 5 3 1 1 8 : 5 10
4. Napredak 8 5 1 2 11 : 5 16 6 1 1 4 6 : 10 4
5. TSC Bačka Topola 7 4 1 2 15 : 9 13 5 2 1 2 7 : 7 7
6. Vojvodina 6 3 2 1 9 : 7 11 6 1 3 2 5 : 6 6
7. Voždovac 6 3 2 1 9 : 6 11 6 2 0 4 6 : 9 6
8. Proleter Novi Sad 7 2 2 3 7 : 11 8 6 3 0 3 5 : 9 9
9. Spartak Subotica 7 1 3 3 8 : 14 6 6 3 0 3 8 : 12 9
10. Radnički Niš 5 2 1 2 7 : 6 7 7 1 4 2 7 : 11 7
11. Radnički 1923 6 2 0 4 6 : 12 6 6 2 2 2 9 : 11 8
12. Kolubara 6 2 1 3 10 : 16 7 7 2 0 5 5 : 14 6
13. Metalac G.Mil. 6 3 0 3 12 : 9 9 6 0 3 3 5 : 10 3
14. Mladost Lučani 6 1 1 4 4 : 7 4 6 2 1 3 8 : 8 7
15. Radnik Surdulica 5 0 2 3 2 : 6 2 6 2 2 2 5 : 5 8
16. Novi Pazar 5 2 0 3 5 : 10 6 8 0 2 6 7 : 18 2
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno