Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Srbija, Mozzart Bet Superliga - 1.deo

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
13.08. (Sub) 17:00 Kolubara-Vojvodina 3.10 3.22 2.24 1.72 2.04 (12)
13.08. (Sub) 17:00 Napredak-TSC Bačka Topola 3.12 3.23 2.20 1.79 1.93 (12)
13.08. (Sub) 18:45 Crvena Zvezda-Voždovac 1.08 9.57 23.68 3.08 1.33 (12)
14.08. (Ned) 17:00 Mladost Lučani-Radnik Surdulica 2.02 3.23 3.59 1.64 2.15 (12)
14.08. (Ned) 17:00 Spartak Subotica-Javor Matis 2.22 3.23 3.12 1.79 1.93 (12)
14.08. (Ned) 17:30 Mladost GAT-Partizan 9.31 4.97 1.31 2.09 1.67 (12)
15.08. (Pon) 14:00 Radnički 1923-Čukarički 3.50 3.19 2.08 1.71 2.05 (12)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Crvena Zvezda 4 4 0 0 17 : 1 (+16) 12
2 Čukarički 5 4 0 1 8 : 5 (+3) 12
3 Vojvodina 4 3 1 0 7 : 0 (+7) 10
4 Javor Matis 5 3 1 1 8 : 8 (0) 10
5 Novi Pazar 6 3 0 3 7 : 6 (+1) 9
6 TSC Bačka Topola 5 2 2 1 7 : 2 (+5) 8
7 Spartak Subotica 5 2 2 1 6 : 3 (+3) 8
8 Voždovac 5 2 2 1 2 : 3 (-1) 8
9 Partizan 4 1 2 1 7 : 4 (+3) 5
10 Radnički 1923 5 1 2 2 2 : 4 (-2) 5
11 Kolubara 4 1 2 1 4 : 8 (-4) 5
12 Mladost GAT 5 1 1 3 3 : 9 (-6) 4
13 Mladost Lučani 5 0 2 3 6 : 9 (-3) 2
14 Radnički Niš 5 0 2 3 6 : 15 (-9) 2
15 Radnik Surdulica 5 0 2 3 1 : 10 (-9) 2
16 Napredak 4 0 1 3 2 : 6 (-4) 1
1.mesto u 2.delu - Liga Šampiona
2.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
3. i 4.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Crvena Zvezda 3 3 0 0 15 : 0 9 1 1 0 0 2 : 1 3
2. Čukarički 3 2 0 1 4 : 4 6 2 2 0 0 4 : 1 6
3. Vojvodina 2 1 1 0 1 : 0 4 2 2 0 0 6 : 0 6
4. Javor Matis 3 2 0 1 4 : 6 6 2 1 1 0 4 : 2 4
5. Novi Pazar 2 1 0 1 2 : 2 3 4 2 0 2 5 : 4 6
6. TSC Bačka Topola 2 0 1 1 0 : 1 1 3 2 1 0 7 : 1 7
7. Spartak Subotica 2 2 0 0 5 : 0 6 3 0 2 1 1 : 3 2
8. Voždovac 3 2 1 0 2 : 0 7 2 0 1 1 0 : 3 1
9. Partizan 1 0 1 0 0 : 0 1 3 1 1 1 7 : 4 4
10. Radnički 1923 2 1 0 1 1 : 2 3 3 0 2 1 1 : 2 2
11. Kolubara 2 1 1 0 4 : 3 4 2 0 1 1 0 : 5 1
12. Mladost GAT 2 0 0 2 0 : 6 0 3 1 1 1 3 : 3 4
13. Mladost Lučani 3 0 2 1 4 : 5 2 2 0 0 2 2 : 4 0
14. Radnički Niš 3 0 1 2 4 : 9 1 2 0 1 1 2 : 6 1
15. Radnik Surdulica 3 0 2 1 1 : 2 2 2 0 0 2 0 : 8 0
16. Napredak 2 0 1 1 2 : 4 1 2 0 0 2 0 : 2 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno