Srbija, Superliga - 1.deo

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
20.07. (Pet) 14:00 Crvena Zvezda-Dinamo Vranje 1.07 9.85 21.10 2.98 1.35 (5)
20.07. (Pet) 14:00 Vojvodina-Mladost Lučani 1.49 3.92 6.75 1.87 1.90 (5)
21.07. (Sub) 14:00 Čukarički-Zemun 1.36 4.35 8.49 1.99 1.74 (4)
21.07. (Sub) 14:00 Napredak-Rad 1.47 3.86 6.85 1.72 2.03 (4)
21.07. (Sub) 14:00 Voždovac-Bačka B.Palanka 1.32 4.61 9.13 1.69 2.08 (4)
22.07. (Ned) 13:00 Radnik Surdulica-Partizan 9.58 5.10 1.28 2.23 1.60 (4)
22.07. (Ned) 14:00 Radnički Niš-Proleter Novi Sad 1.19 6.29 13.06 2.59 1.45 (4)
23.07. (Pon) 11:00 Spartak Subotica-Mačva 1.68 3.52 5.57 1.67 2.13 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Bačka B.Palanka 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
2 Crvena Zvezda 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
3 Čukarički 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
4 Dinamo Vranje 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
5 Mačva 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
6 Mladost Lučani 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
7 Napredak 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
8 Partizan 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
9 Proleter Novi Sad 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
10 Rad 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
11 Radnički Niš 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
12 Radnik Surdulica 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
13 Spartak Subotica 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
14 Vojvodina 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
15 Voždovac 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
16 Zemun 0 0 0 0 0 : 0 (0) 0
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Bačka B.Palanka 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Crvena Zvezda 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Čukarički 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Dinamo Vranje 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Mačva 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Mladost Lučani 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. Napredak 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
8. Partizan 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
9. Proleter Novi Sad 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
10. Rad 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
11. Radnički Niš 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Radnik Surdulica 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Spartak Subotica 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
14. Vojvodina 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
15. Voždovac 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
16. Zemun 0 0 0 0 0 : 0 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Rezultati - strana: Svi rezultati
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno