Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Južna Afrika, ABSA Premiership

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.04. (Uto) 13:00 Mamelodi Sand.-Čipa Junajted 1.30 4.67 9.99 1.63 2.14 (12)
23.04. (Uto) 17:30 Kajzer Čifs-Golden Erouz 2.16 2.87 3.61 1.44 2.61 (12)
23.04. (Uto) 17:30 Kejp Taun Siti-Hajlends Park 1.75 3.17 4.91 1.52 2.42 (12)
24.04. (Sre) 16:00 Fri Stejt Stars-Baroka 2.06 2.85 3.88 1.50 2.47 (11)
24.04. (Sre) 17:30 AmaZulu-Supersport Jun. 2.91 2.73 2.60 1.52 2.41 (11)
24.04. (Sre) 17:30 Bidvest Vits-Blek Leopards 1.60 3.45 5.71 1.52 2.42 (11)
24.04. (Sre) 17:30 Maricburg Jun.-Orlando Pajrats 4.05 3.03 1.94 1.47 2.49 (11)
24.04. (Sre) 17:30 Polokvane Siti-Blemfontejn Sel. 2.06 2.87 3.88 1.51 2.42 (11)
26.04. (Pet) 18:00 Čipa Junajted-Kejp Taun Siti 3.65 2.81 2.27 1.49 2.58 (1)
27.04. (Sub) 13:00 Blek Leopards-Maricburg Jun. 2.22 2.83 3.75 1.49 2.55 (1)
27.04. (Sub) 13:00 Hajlends Park-Polokvane Siti 2.22 2.86 3.70 1.53 2.46 (1)
27.04. (Sub) 16:00 Supersport Jun.-Bidvest Vits 2.91 2.80 2.74 1.53 2.45 (1)
27.04. (Sub) 18:15 Blemfontejn Sel.-Kajzer Čifs 3.05 2.80 2.60 1.53 2.45 (1)
28.04. (Ned) 13:00 Baroka-AmaZulu 2.69 2.79 2.95 1.53 2.46 (1)
28.04. (Ned) 13:00 Golden Erouz-Fri Stejt Stars 2.57 2.76 3.10 1.50 2.55 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Orlando Pajrats 27 13 11 3 38 : 22 (+16) 50
2 Mamelodi Sand. 26 12 11 3 32 : 21 (+11) 47
3 Bidvest Vits 26 13 5 8 37 : 26 (+11) 44
4 Supersport Jun. 26 12 7 7 27 : 21 (+6) 43
5 Polokvane Siti 26 10 11 5 34 : 27 (+7) 41
6 Kejp Taun Siti 25 11 7 7 39 : 31 (+8) 40
7 Kajzer Čifs 26 9 10 7 31 : 25 (+6) 37
8 Hajlends Park 26 7 13 6 31 : 29 (+2) 34
9 Golden Erouz 26 7 11 8 24 : 26 (-2) 32
10 Blemfontejn Sel. 25 8 7 10 29 : 31 (-2) 31
11 AmaZulu (-6) 26 9 6 11 29 : 36 (-7) 27
12 Blek Leopards 25 6 8 11 25 : 38 (-13) 26
13 Fri Stejt Stars 26 6 7 13 27 : 41 (-14) 25
14 Čipa Junajted 26 5 9 12 21 : 29 (-8) 24
15 Baroka 26 5 9 12 22 : 31 (-9) 24
16 Maricburg Jun. 26 4 8 14 16 : 28 (-12) 20
1. i 2. mesto - Afrička Liga Šampiona kvalifikacije
3.mesto i pobednik Kupa - Afrički Kup Konfederacije kvalifikacije
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Orlando Pajrats 14 6 7 1 22 : 12 25 13 7 4 2 16 : 10 25
2. Mamelodi Sand. 13 4 7 2 13 : 10 19 13 8 4 1 19 : 11 28
3. Bidvest Vits 13 5 2 6 16 : 13 17 13 8 3 2 21 : 13 27
4. Supersport Jun. 13 7 3 3 16 : 9 24 13 5 4 4 11 : 12 19
5. Polokvane Siti 13 6 4 3 21 : 16 22 13 4 7 2 13 : 11 19
6. Kejp Taun Siti 13 7 4 2 25 : 15 25 12 4 3 5 14 : 16 15
7. Kajzer Čifs 13 5 3 5 13 : 13 18 13 4 7 2 18 : 12 19
8. Hajlends Park 13 6 5 2 19 : 14 23 13 1 8 4 12 : 15 11
9. Golden Erouz 13 5 3 5 13 : 13 18 13 2 8 3 11 : 13 14
10. Blemfontejn Sel. 12 4 3 5 14 : 13 15 13 4 4 5 15 : 18 16
11. AmaZulu (-6) 13 6 5 2 17 : 9 23 13 3 1 9 12 : 27 10
12. Blek Leopards 12 5 4 3 14 : 10 19 13 1 4 8 11 : 28 7
13. Fri Stejt Stars 13 4 4 5 17 : 18 16 13 2 3 8 10 : 23 9
14. Čipa Junajted 13 3 4 6 10 : 12 13 13 2 5 6 11 : 17 11
15. Baroka 13 1 6 6 12 : 18 9 13 4 3 6 10 : 13 15
16. Maricburg Jun. 13 3 6 4 12 : 13 15 13 1 2 10 4 : 15 5
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno