Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Evropa, UEFA Europa League - Group Stage

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
28.11. (Čet) 15:50 Astana-Mančester Jun. 7.79 5.07 1.35 2.66 1.46 (7)
28.11. (Čet) 15:50 Krasnodar-Bazel 1.96 3.64 3.59 2.12 1.68 (7)
28.11. (Čet) 15:50 Trabzonspor-Hetafe 4.84 3.47 1.76 1.67 2.14 (7)
28.11. (Čet) 17:55 AZ Alkmar-Partizan 1.60 4.20 5.04 2.49 1.51 (7)
28.11. (Čet) 17:55 Bešiktaš-Slovan Bratislava 2.07 3.59 3.32 2.13 1.68 (7)
28.11. (Čet) 17:55 CSKA Moskva-Ludogorec Razgrad 2.17 3.34 3.31 1.81 1.95 (7)
28.11. (Čet) 17:55 Fejenord-Rendžers 2.31 3.36 3.00 2.03 1.75 (7)
28.11. (Čet) 17:55 Ferencvaroš-Espanjol 2.97 3.21 2.40 1.84 1.93 (7)
28.11. (Čet) 17:55 Istanbul Bašakšehir-Roma 3.42 3.42 2.09 1.94 1.82 (7)
28.11. (Čet) 17:55 Jang Bojs-Porto 2.67 3.38 2.53 2.07 1.73 (7)
28.11. (Čet) 17:55 Oleksandrija-Volfsburg 5.25 3.99 1.61 2.17 1.66 (7)
28.11. (Čet) 17:55 Sent Etjen-Gent 2.42 3.34 2.84 1.89 1.87 (7)
28.11. (Čet) 17:55 Sporting Braga-Vulverhempton 2.49 3.06 2.96 1.69 2.12 (7)
28.11. (Čet) 17:55 Volfsberger AC-Borusija MG 3.97 3.61 1.86 2.08 1.71 (7)
28.11. (Čet) 20:00 Arsenal-Ajntraht Frankfurt 1.83 3.84 3.89 2.35 1.57 (7)
28.11. (Čet) 20:00 F91 Didelanž-APOEL 4.30 3.86 1.75 2.27 1.60 (7)
28.11. (Čet) 20:00 Lacio-CFR 1907 Kluž 1.47 4.43 6.35 2.34 1.57 (7)
28.11. (Čet) 20:00 Lugano-FK Kopenhagen 3.21 3.09 2.34 1.61 2.24 (7)
28.11. (Čet) 20:00 Malme-Dinamo Kijev 2.53 3.09 2.87 1.65 2.19 (7)
28.11. (Čet) 20:00 Rozenborg-LASK 3.63 3.61 1.97 2.09 1.71 (7)
28.11. (Čet) 20:00 Seltik-Ren 1.60 4.11 5.19 2.24 1.62 (7)
28.11. (Čet) 20:00 Sevilja-Karabah 1.42 4.84 6.77 2.58 1.47 (7)
28.11. (Čet) 20:00 Sporting Lisabon-PSV Ajndhoven 2.28 3.45 2.97 2.10 1.71 (7)
28.11. (Čet) 20:00 Vitoria Gimaraeš-Standard 2.51 3.33 2.75 1.90 1.86 (7)
12.12. (Čet) 20:00 Partizan-Astana 1.85 3.45 4.40 1.83 1.99 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sevilja 4 4 0 0 12 : 2 (+10) 12
2 APOEL 4 1 1 2 7 : 8 (-1) 4
3 Karabah 4 1 1 2 7 : 8 (-1) 4
4 F91 Didelanž 4 1 0 3 7 : 15 (-8) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sevilja 2 2 0 0 4 : 0 6 2 2 0 0 8 : 2 6
2. APOEL 2 1 0 1 5 : 5 3 2 0 1 1 2 : 3 1
3. Karabah 2 0 1 1 2 : 5 1 2 1 0 1 5 : 3 3
4. F91 Didelanž 2 0 0 2 3 : 9 0 2 1 0 1 4 : 6 3

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Dinamo Kijev 4 1 3 0 3 : 2 (+1) 6
2 FK Kopenhagen 4 1 3 0 4 : 3 (+1) 6
3 Malme 4 1 2 1 3 : 3 (0) 5
4 Lugano 4 0 2 2 1 : 3 (-2) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Dinamo Kijev 2 1 1 0 2 : 1 4 2 0 2 0 1 : 1 2
2. FK Kopenhagen 2 1 1 0 2 : 1 4 2 0 2 0 2 : 2 2
3. Malme 2 1 1 0 3 : 2 4 2 0 1 1 0 : 1 1
4. Lugano 2 0 2 0 0 : 0 2 2 0 0 2 1 : 3 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Bazel 4 3 1 0 10 : 3 (+7) 10
2 Hetafe 4 2 0 2 4 : 4 (0) 6
3 Krasnodar 4 2 0 2 6 : 8 (-2) 6
4 Trabzonspor 4 0 1 3 3 : 8 (-5) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Bazel 2 2 0 0 7 : 1 6 2 1 1 0 3 : 2 4
2. Hetafe 2 1 0 1 1 : 1 3 2 1 0 1 3 : 3 3
3. Krasnodar 2 1 0 1 4 : 3 3 2 1 0 1 2 : 5 3
4. Trabzonspor 2 0 1 1 2 : 4 1 2 0 0 2 1 : 4 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sporting Lisabon 4 3 0 1 7 : 4 (+3) 9
2 LASK 4 2 1 1 6 : 3 (+3) 7
3 PSV Ajndhoven 4 2 1 1 8 : 7 (+1) 7
4 Rozenborg 4 0 0 4 1 : 8 (-7) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sporting Lisabon 2 2 0 0 3 : 1 6 2 1 0 1 4 : 3 3
2. LASK 2 2 0 0 5 : 1 6 2 0 1 1 1 : 2 1
3. PSV Ajndhoven 2 1 1 0 3 : 2 4 2 1 0 1 5 : 5 3
4. Rozenborg 2 0 0 2 1 : 6 0 2 0 0 2 0 : 2 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Seltik 4 3 1 0 7 : 3 (+4) 10
2 CFR 1907 Kluž 4 3 0 1 4 : 3 (+1) 9
3 Lacio 4 1 0 3 5 : 7 (-2) 3
4 Ren 4 0 1 3 2 : 5 (-3) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Seltik 2 2 0 0 4 : 1 6 2 1 1 0 3 : 2 4
2. CFR 1907 Kluž 2 2 0 0 3 : 1 6 2 1 0 1 1 : 2 3
3. Lacio 2 1 0 1 3 : 3 3 2 0 0 2 2 : 4 0
4. Ren 2 0 1 1 1 : 2 1 2 0 0 2 1 : 3 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Arsenal 4 3 1 0 11 : 3 (+8) 10
2 Ajntraht Frankfurt 4 2 0 2 4 : 6 (-2) 6
3 Standard 4 2 0 2 5 : 7 (-2) 6
4 Vitoria Gimaraeš 4 0 1 3 3 : 7 (-4) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Arsenal 2 2 0 0 7 : 2 6 2 1 1 0 4 : 1 4
2. Ajntraht Frankfurt 2 1 0 1 2 : 4 3 2 1 0 1 2 : 2 3
3. Standard 2 2 0 0 4 : 1 6 2 0 0 2 1 : 6 0
4. Vitoria Gimaraeš 2 0 1 1 1 : 2 1 2 0 0 2 2 : 5 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Jang Bojs 4 2 1 1 6 : 4 (+2) 7
2 Rendžers 4 2 1 1 5 : 3 (+2) 7
3 Fejenord 4 1 1 2 3 : 4 (-1) 4
4 Porto 4 1 1 2 3 : 6 (-3) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Jang Bojs 2 2 0 0 4 : 1 6 2 0 1 1 2 : 3 1
2. Rendžers 2 2 0 0 3 : 0 6 2 0 1 1 2 : 3 1
3. Fejenord 2 1 1 0 3 : 1 4 2 0 0 2 0 : 3 0
4. Porto 2 1 1 0 3 : 2 4 2 0 0 2 0 : 4 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Espanjol 4 3 1 0 10 : 1 (+9) 10
2 Ludogorec Razgrad 4 2 0 2 8 : 8 (0) 6
3 Ferencvaroš 4 1 2 1 2 : 4 (-2) 5
4 CSKA Moskva 4 0 1 3 1 : 8 (-7) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Espanjol 2 1 1 0 7 : 1 4 2 2 0 0 3 : 0 6
2. Ludogorec Razgrad 2 1 0 1 5 : 2 3 2 1 0 1 3 : 6 3
3. Ferencvaroš 2 0 1 1 0 : 3 1 2 1 1 0 2 : 1 4
4. CSKA Moskva 2 0 0 2 0 : 3 0 2 0 1 1 1 : 5 1

Grupa I

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Gent 4 2 2 0 9 : 6 (+3) 8
2 Volfsburg 4 1 2 1 7 : 7 (0) 5
3 Sent Etjen 4 0 3 1 6 : 7 (-1) 3
4 Oleksandrija 4 0 3 1 5 : 7 (-2) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Gent 2 1 1 0 5 : 4 4 2 1 1 0 4 : 2 4
2. Volfsburg 2 1 0 1 4 : 4 3 2 0 2 0 3 : 3 2
3. Sent Etjen 2 0 2 0 2 : 2 2 2 0 1 1 4 : 5 1
4. Oleksandrija 2 0 2 0 3 : 3 2 2 0 1 1 2 : 4 1

Grupa J

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Istanbul Bašakšehir 4 2 1 1 5 : 5 (0) 7
2 Borusija MG 4 1 2 1 4 : 7 (-3) 5
3 Roma 4 1 2 1 7 : 4 (+3) 5
4 Volfsberger AC 4 1 1 2 5 : 5 (0) 4
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Istanbul Bašakšehir 2 1 1 0 2 : 1 4 2 1 0 1 3 : 4 3
2. Borusija MG 2 1 0 1 2 : 5 3 2 0 2 0 2 : 2 2
3. Roma 2 1 1 0 5 : 1 4 2 0 1 1 2 : 3 1
4. Volfsberger AC 2 0 1 1 1 : 4 1 2 1 0 1 4 : 1 3

Grupa K

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Sporting Braga 4 3 1 0 8 : 4 (+4) 10
2 Vulverhempton 4 3 0 1 4 : 2 (+2) 9
3 Slovan Bratislava 4 1 1 2 7 : 7 (0) 4
4 Bešiktaš 4 0 0 4 4 : 10 (-6) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Sporting Braga 2 1 1 0 5 : 3 4 2 2 0 0 3 : 1 6
2. Vulverhempton 2 1 0 1 1 : 1 3 2 2 0 0 3 : 1 6
3. Slovan Bratislava 2 1 0 1 5 : 4 3 2 0 1 1 2 : 3 1
4. Bešiktaš 2 0 0 2 1 : 3 0 2 0 0 2 3 : 7 0

Grupa L

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Mančester Jun. 4 3 1 0 5 : 0 (+5) 10
2 AZ Alkmar 4 2 2 0 13 : 2 (+11) 8
3 Partizan 4 1 1 2 4 : 7 (-3) 4
4 Astana 4 0 0 4 1 : 14 (-13) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Mančester Jun. 2 2 0 0 4 : 0 6 2 1 1 0 1 : 0 4
2. AZ Alkmar 2 1 1 0 6 : 0 4 2 1 1 0 7 : 2 4
3. Partizan 2 0 1 1 2 : 3 1 2 1 0 1 2 : 4 3
4. Astana 2 0 0 2 1 : 7 0 2 0 0 2 0 : 7 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno