Evr. Prvenstvo, UEFA European Championship 2020 - Qualifying

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
05.09. (Čet) 16:00 Jermenija-Italija 11.50 4.93 1.28 2.12 1.66 (2)
05.09. (Čet) 18:45 BiH-Lihtenštajn 1.03 15.00 50.00 4.60 1.15 (1)
05.09. (Čet) 18:45 Farska Ostrva-Švedska 15.00 5.40 1.22 1.95 1.81 (2)
05.09. (Čet) 18:45 Finska-Grčka 2.30 2.95 3.30 1.36 2.92 (2)
05.09. (Čet) 18:45 Gibraltar-Danska 50.00 15.00 1.02 4.50 1.16 (1)
05.09. (Čet) 18:45 Irska-Švajcarska 3.28 3.18 2.21 1.56 2.36 (2)
05.09. (Čet) 18:45 Izrael-Severna Makedonija 1.70 3.33 5.23 1.61 2.25 (2)
05.09. (Čet) 18:45 Norveška-Malta 1.05 11.50 55.00 2.69 1.41 (2)
05.09. (Čet) 18:45 Rumunija-Španija 7.10 3.85 1.48 1.77 1.96 (2)
06.09. (Pet) 18:45 Austrija-Letonija 1.11 7.75 26.00 2.21 1.61 (2)
06.09. (Pet) 18:45 Estonija-Belorusija 2.98 3.00 2.45 1.50 2.47 (2)
06.09. (Pet) 18:45 Kipar-Kazahstan 2.00 3.15 3.95 1.61 2.22 (2)
06.09. (Pet) 18:45 Nemačka-Holandija 1.98 3.60 3.43 2.16 1.63 (2)
06.09. (Pet) 18:45 Škotska-Rusija 2.63 2.95 2.75 1.46 2.51 (2)
06.09. (Pet) 18:45 Slovačka-Hrvatska 3.70 3.15 2.07 1.52 2.41 (2)
06.09. (Pet) 18:45 Slovenija-Poljska 3.23 3.05 2.28 1.52 2.41 (2)
06.09. (Pet) 18:45 Vels-Azerbejdžan 1.26 5.30 12.00 1.76 2.01 (2)
07.09. (Sub) 16:00 Engleska-Bugarska 1.11 7.63 24.00 2.36 1.54 (2)
07.09. (Sub) 16:00 Island-Moldavija 1.20 5.95 14.00 2.11 1.67 (2)
07.09. (Sub) 16:00 Litvanija-Ukrajina 8.63 4.00 1.42 1.65 2.15 (2)
07.09. (Sub) 18:45 Francuska-Albanija 1.09 8.88 29.00 2.57 1.44 (2)
07.09. (Sub) 18:45 Srbija-Portugalija 3.13 3.13 2.29 1.61 2.22 (2)
07.09. (Sub) 18:45 Turska-Andora 1.04 12.00 47.50 3.24 1.31 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Engleska 2 2 0 0 10 : 1 (+9) 6
2 Češka 3 2 0 1 5 : 6 (-1) 6
3 Kosovo 3 1 2 0 5 : 4 (+1) 5
4 Bugarska 4 0 2 2 5 : 7 (-2) 2
5 Crna Gora 4 0 2 2 3 : 10 (-7) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Engleska 1 1 0 0 5 : 0 3 1 1 0 0 5 : 1 3
2. Češka 2 2 0 0 5 : 1 6 1 0 0 1 0 : 5 0
3. Kosovo 1 0 1 0 1 : 1 1 2 1 1 0 4 : 3 4
4. Bugarska 2 0 1 1 3 : 4 1 2 0 1 1 2 : 3 1
5. Crna Gora 2 0 1 1 2 : 6 1 2 0 1 1 1 : 4 1

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ukrajina 4 3 1 0 8 : 1 (+7) 10
2 Luksemburg 4 1 1 2 4 : 5 (-1) 4
3 Srbija 3 1 1 1 5 : 7 (-2) 4
4 Portugalija 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
5 Litvanija 3 0 1 2 3 : 7 (-4) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ukrajina 2 2 0 0 6 : 0 6 2 1 1 0 2 : 1 4
2. Luksemburg 2 1 0 1 3 : 3 3 2 0 1 1 1 : 2 1
3. Srbija 1 1 0 0 4 : 1 3 2 0 1 1 1 : 6 1
4. Portugalija 2 0 2 0 1 : 1 2 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Litvanija 1 0 1 0 1 : 1 1 2 0 0 2 2 : 6 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Severna Irska 4 4 0 0 7 : 2 (+5) 12
2 Nemačka 3 3 0 0 13 : 2 (+11) 9
3 Holandija 2 1 0 1 6 : 3 (+3) 3
4 Belorusija 4 0 0 4 1 : 9 (-8) 0
5 Estonija 3 0 0 3 1 : 12 (-11) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Severna Irska 2 2 0 0 4 : 1 6 2 2 0 0 3 : 1 6
2. Nemačka 1 1 0 0 8 : 0 3 2 2 0 0 5 : 2 6
3. Holandija 2 1 0 1 6 : 3 3 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Belorusija 2 0 0 2 0 : 3 0 2 0 0 2 1 : 6 0
5. Estonija 1 0 0 1 1 : 2 0 2 0 0 2 0 : 10 0

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Irska 4 3 1 0 5 : 1 (+4) 10
2 Danska 3 1 2 0 9 : 5 (+4) 5
3 Švajcarska 2 1 1 0 5 : 3 (+2) 4
4 Gruzija 4 1 0 3 4 : 8 (-4) 3
5 Gibraltar 3 0 0 3 0 : 6 (-6) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Irska 2 2 0 0 3 : 0 6 2 1 1 0 2 : 1 4
2. Danska 2 1 1 0 6 : 2 4 1 0 1 0 3 : 3 1
3. Švajcarska 1 0 1 0 3 : 3 1 1 1 0 0 2 : 0 3
4. Gruzija 2 1 0 1 3 : 2 3 2 0 0 2 1 : 6 0
5. Gibraltar 1 0 0 1 0 : 1 0 2 0 0 2 0 : 5 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Mađarska 4 3 0 1 6 : 4 (+2) 9
2 Slovačka 3 2 0 1 7 : 2 (+5) 6
3 Hrvatska 3 2 0 1 5 : 4 (+1) 6
4 Vels 3 1 0 2 2 : 3 (-1) 3
5 Azerbejdžan 3 0 0 3 3 : 10 (-7) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Mađarska 2 2 0 0 3 : 1 6 2 1 0 1 3 : 3 3
2. Slovačka 1 1 0 0 2 : 0 3 2 1 0 1 5 : 2 3
3. Hrvatska 2 2 0 0 4 : 2 6 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Vels 1 1 0 0 1 : 0 3 2 0 0 2 1 : 3 0
5. Azerbejdžan 2 0 0 2 2 : 8 0 1 0 0 1 1 : 2 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Španija 4 4 0 0 11 : 2 (+9) 12
2 Rumunija 4 2 1 1 11 : 5 (+6) 7
3 Švedska 4 2 1 1 8 : 7 (+1) 7
4 Norveška 4 1 2 1 8 : 7 (+1) 5
5 Malta 4 1 0 3 2 : 10 (-8) 3
6 Farska Ostrva 4 0 0 4 3 : 12 (-9) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Španija 2 2 0 0 5 : 1 6 2 2 0 0 6 : 1 6
2. Rumunija 1 1 0 0 4 : 1 3 3 1 1 1 7 : 4 4
3. Švedska 2 2 0 0 5 : 1 6 2 0 1 1 3 : 6 1
4. Norveška 2 0 2 0 5 : 5 2 2 1 0 1 3 : 2 3
5. Malta 3 1 0 2 2 : 7 3 1 0 0 1 0 : 3 0
6. Farska Ostrva 2 0 0 2 1 : 6 0 2 0 0 2 2 : 6 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Poljska 4 4 0 0 8 : 0 (+8) 12
2 Izrael 4 2 1 1 8 : 7 (+1) 7
3 Austrija 4 2 0 2 7 : 6 (+1) 6
4 Slovenija 4 1 2 1 7 : 3 (+4) 5
5 Severna Makedonija 4 1 1 2 5 : 7 (-2) 4
6 Letonija 4 0 0 4 1 : 13 (-12) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Poljska 2 2 0 0 6 : 0 6 2 2 0 0 2 : 0 6
2. Izrael 2 1 1 0 5 : 3 4 2 1 0 1 3 : 4 3
3. Austrija 2 1 0 1 1 : 1 3 2 1 0 1 6 : 5 3
4. Slovenija 1 0 1 0 1 : 1 1 3 1 1 1 6 : 2 4
5. Severna Makedonija 3 1 0 2 4 : 6 3 1 0 1 0 1 : 1 1
6. Letonija 2 0 0 2 0 : 8 0 2 0 0 2 1 : 5 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Francuska 4 3 0 1 12 : 3 (+9) 9
2 Turska 4 3 0 1 9 : 2 (+7) 9
3 Island 4 3 0 1 5 : 5 (0) 9
4 Albanija 4 2 0 2 5 : 3 (+2) 6
5 Moldavija 4 1 0 3 2 : 10 (-8) 3
6 Andora 4 0 0 4 0 : 10 (-10) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Francuska 1 1 0 0 4 : 0 3 3 2 0 1 8 : 3 6
2. Turska 2 2 0 0 6 : 0 6 2 1 0 1 3 : 2 3
3. Island 2 2 0 0 3 : 1 6 2 1 0 1 2 : 4 3
4. Albanija 2 1 0 1 2 : 2 3 2 1 0 1 3 : 1 3
5. Moldavija 2 1 0 1 2 : 4 3 2 0 0 2 0 : 6 0
6. Andora 3 0 0 3 0 : 9 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Grupa I

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Belgija 4 4 0 0 11 : 1 (+10) 12
2 Rusija 4 3 0 1 15 : 3 (+12) 9
3 Kazahstan 4 2 0 2 7 : 7 (0) 6
4 Škotska 4 2 0 2 4 : 7 (-3) 6
5 Kipar 4 1 0 3 6 : 5 (+1) 3
6 San Marino 4 0 0 4 0 : 20 (-20) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Belgija 3 3 0 0 9 : 1 9 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Rusija 2 2 0 0 10 : 0 6 2 1 0 1 5 : 3 3
3. Kazahstan 3 2 0 1 7 : 4 6 1 0 0 1 0 : 3 0
4. Škotska 1 1 0 0 2 : 1 3 3 1 0 2 2 : 6 3
5. Kipar 2 1 0 1 5 : 2 3 2 0 0 2 1 : 3 0
6. San Marino 1 0 0 1 0 : 2 0 3 0 0 3 0 : 18 0

Grupa J

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Italija 4 4 0 0 13 : 1 (+12) 12
2 Finska 4 3 0 1 6 : 2 (+4) 9
3 Jermenija 4 2 0 2 7 : 6 (+1) 6
4 Grčka 4 1 1 2 6 : 8 (-2) 4
5 BiH 4 1 1 2 5 : 7 (-2) 4
6 Lihtenštajn 4 0 0 4 0 : 13 (-13) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Italija 3 3 0 0 10 : 1 9 1 1 0 0 3 : 0 3
2. Finska 1 1 0 0 2 : 0 3 3 2 0 1 4 : 2 6
3. Jermenija 2 1 0 1 3 : 2 3 2 1 0 1 4 : 4 3
4. Grčka 2 0 0 2 2 : 6 0 2 1 1 0 4 : 2 4
5. BiH 2 1 1 0 4 : 3 4 2 0 0 2 1 : 4 0
6. Lihtenštajn 2 0 0 2 0 : 4 0 2 0 0 2 0 : 9 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno