Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Urugvaj, Torneo Uruguayo Copa Coca Cola - Torneo Clausura

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
12.08. (Pet) 22:00 Plaza Kolonija-Sero Largo 2.82 2.86 2.65 1.46 2.54 (11)
13.08. (Sub) 18:30 Atletiko Rentistas-Danubio 3.45 3.02 2.16 1.51 2.42 (11)
13.08. (Sub) 21:30 Penjarol-Albion 1.48 3.92 6.68 1.75 1.98 (11)
14.08. (Ned) 15:30 Montevideo Siti Torke-Defensor Sport. 2.57 3.20 2.62 1.79 1.92 (11)
14.08. (Ned) 18:30 Liverpul Mont.-Nasional Mont. 3.30 3.28 2.11 1.81 1.90 (11)
16.08. (Uto) 16:00 Sportivo Serito-Sero Largo 3.43 2.98 2.14 1.53 2.33 (6)
16.08. (Uto) 18:30 Sentro Atletiko Feniks-River Plata M. 2.59 3.05 2.64 1.63 2.14 (6)
17.08. (Sre) 14:15 Atletiko Rentistas-Liverpul Mont. 4.25 3.35 1.78 1.74 1.98 (3)
20.08. (Sub) 18:00 Dep. Maldonado-Penjarol 3.45 2.92 2.20 1.48 2.46 (2)
21.08. (Ned) 14:15 Danubio-Montevideo Siti Torke 2.53 2.87 2.90 1.48 2.47 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije Za opstanak Zbirna tabela


Ukupno O P N P D : P GR B
1 River Plata M. 3 3 0 0 6 : 2 (+4) 9
2 Dep. Maldonado 3 2 1 0 4 : 2 (+2) 7
3 Sentro Atletiko Feniks 3 2 0 1 3 : 2 (+1) 6
4 Albion 2 1 1 0 5 : 3 (+2) 4
5 Boston River 3 1 1 1 5 : 3 (+2) 4
6 Mont. Vonderers 3 1 1 1 4 : 4 (0) 4
7 Nasional Mont. 2 1 0 1 4 : 2 (+2) 3
8 Defensor Sport. 2 1 0 1 5 : 4 (+1) 3
9 Penjarol 2 1 0 1 3 : 3 (0) 3
10 Montevideo Siti Torke 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
11 Danubio 2 0 2 0 0 : 0 (0) 2
12 Sero Largo 2 0 1 1 2 : 3 (-1) 1
13 Liverpul Mont. 2 0 1 1 2 : 4 (-2) 1
14 Plaza Kolonija 2 0 1 1 1 : 3 (-2) 1
15 Sportivo Serito 3 0 1 2 1 : 5 (-4) 1
16 Atletiko Rentistas 2 0 0 2 2 : 7 (-5) 0
1. i 2.mesto u zbirnoj tabeli - Kopa Libertadores
3.mesto u zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores (3.kolo)
4.mesto u zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores (2.kolo)
5.-8.mesto u zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Sudamerikana

Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. River Plata M. 1 1 0 0 2 : 0 3 2 2 0 0 4 : 2 6
2. Dep. Maldonado 2 2 0 0 4 : 2 6 1 0 1 0 0 : 0 1
3. Sentro Atletiko Feniks 1 1 0 0 1 : 0 3 2 1 0 1 2 : 2 3
4. Albion 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 4 : 2 3
5. Boston River 1 0 0 1 1 : 2 0 2 1 1 0 4 : 1 4
6. Mont. Vonderers 2 1 0 1 3 : 3 3 1 0 1 0 1 : 1 1
7. Nasional Mont. 1 1 0 0 3 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
8. Defensor Sport. 1 0 0 1 2 : 3 0 1 1 0 0 3 : 1 3
9. Penjarol 1 0 0 1 0 : 1 0 1 1 0 0 3 : 2 3
10. Montevideo Siti Torke 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 0 1 2 : 2 3
11. Danubio 2 0 2 0 0 : 0 2 0 0 0 0 0 : 0 0
12. Sero Largo 2 0 1 1 2 : 3 1 0 0 0 0 0 : 0 0
13. Liverpul Mont. 1 0 0 1 1 : 3 0 1 0 1 0 1 : 1 1
14. Plaza Kolonija 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 0 : 2 0
15. Sportivo Serito 1 0 0 1 0 : 3 0 2 0 1 1 1 : 2 1
16. Atletiko Rentistas 1 0 0 1 2 : 4 0 1 0 0 1 0 : 3 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno