Sv. Prvenstvo, World Cup Qualifying Africa

Tabele: Glavna Golovi


Grupa A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Egipat 2 2 0 0 8 : 0 (+8) 6
2 Burkina Faso 2 1 1 0 4 : 1 (+3) 4
3 Gvineja Bisao 2 1 1 0 2 : 1 (+1) 4
4 Sijera Leone 2 0 1 1 0 : 2 (-2) 1
5 Etiopija 2 0 1 1 0 : 3 (-3) 1
6 Džibuti 2 0 0 2 0 : 7 (-7) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Egipat 1 1 0 0 6 : 0 3 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Burkina Faso 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 3 : 0 3
3. Gvineja Bisao 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 1 0 2 : 1 4
4. Sijera Leone 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 1 0 0 : 0 1
5. Etiopija 2 0 1 1 0 : 3 1 0 0 0 0 0 : 0 0
6. Džibuti 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 0 : 6 0

Grupa B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Senegal 2 1 1 0 4 : 0 (+4) 4
2 Sudan 2 1 1 0 2 : 1 (+1) 4
3 DR Kongo 2 1 0 1 2 : 1 (+1) 3
4 Togo 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
5 Mauritanija 2 0 1 1 0 : 2 (-2) 1
6 Južni Sudan 2 0 1 1 0 : 4 (-4) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Senegal 1 1 0 0 4 : 0 3 1 0 1 0 0 : 0 1
2. Sudan 2 1 1 0 2 : 1 4 0 0 0 0 0 : 0 0
3. DR Kongo 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
4. Togo 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 1 0 1 : 1 1
5. Mauritanija 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 1 1 0 : 2 1
6. Južni Sudan 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 0 : 4 0

Grupa C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ruanda 2 1 1 0 2 : 0 (+2) 4
2 Južna Afrika 2 1 0 1 2 : 3 (-1) 3
3 Nigerija 2 0 2 0 2 : 2 (0) 2
4 Lesoto 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
5 Zimbabve 2 0 2 0 1 : 1 (0) 2
6 Benin 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ruanda 2 1 1 0 2 : 0 4 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Južna Afrika 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 0 : 2 0
3. Nigerija 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 1 0 1 : 1 1
4. Lesoto 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 1 0 1 : 1 1
5. Zimbabve 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 1 0 0 : 0 1
6. Benin 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 1 1 1 : 2 1

Grupa D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kamerun 2 1 1 0 4 : 1 (+3) 4
2 Zelenortska Ostrva 2 1 1 0 2 : 0 (+2) 4
3 Libija 2 1 1 0 2 : 1 (+1) 4
4 Angola 2 0 2 0 0 : 0 (0) 2
5 Mauricijus 2 0 1 1 0 : 3 (-3) 1
6 Svazilend 2 0 0 2 0 : 3 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kamerun 1 1 0 0 3 : 0 3 1 0 1 0 1 : 1 1
2. Zelenortska Ostrva 1 0 1 0 0 : 0 1 1 1 0 0 2 : 0 3
3. Libija 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 1 : 0 3
4. Angola 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 2 0 0 : 0 2
5. Mauricijus 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 0 1 0 : 3 0
6. Svazilend 2 0 0 2 0 : 3 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Grupa E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Maroko 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
2 Zambija 2 1 0 1 5 : 4 (+1) 3
3 Niger 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
4 Tanzanija 2 1 0 1 1 : 2 (-1) 3
5 Kongo 1 0 0 1 2 : 4 (-2) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Maroko 0 0 0 0 0 : 0 0 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Zambija 1 1 0 0 4 : 2 3 1 0 0 1 1 : 2 0
3. Niger 2 1 0 1 2 : 2 3 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Tanzanija 1 0 0 1 0 : 2 0 1 1 0 0 1 : 0 3
5. Kongo 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 2 : 4 0

Grupa F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Obala Slonovače 2 2 0 0 11 : 0 (+11) 6
2 Gabon 2 2 0 0 4 : 2 (+2) 6
3 Kenija 2 1 0 1 6 : 2 (+4) 3
4 Burundi 2 1 0 1 4 : 4 (0) 3
5 Gambija 2 0 0 2 2 : 5 (-3) 0
6 Sejšeli 2 0 0 2 0 : 14 (-14) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Obala Slonovače 1 1 0 0 9 : 0 3 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Gabon 1 1 0 0 2 : 1 3 1 1 0 0 2 : 1 3
3. Kenija 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 0 1 6 : 2 3
4. Burundi 2 1 0 1 4 : 4 3 0 0 0 0 0 : 0 0
5. Gambija 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 2 : 3 0
6. Sejšeli 1 0 0 1 0 : 5 0 1 0 0 1 0 : 9 0

Grupa G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Alžir 2 2 0 0 5 : 1 (+4) 6
2 Bocvana 2 1 0 1 3 : 3 (0) 3
3 Gvineja 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
4 Uganda 2 1 0 1 2 : 2 (0) 3
5 Mozambik 2 1 0 1 3 : 4 (-1) 3
6 Somalija 2 0 0 2 1 : 4 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Alžir 1 1 0 0 3 : 1 3 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Bocvana 2 1 0 1 3 : 3 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Gvineja 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 0 1 0 : 1 0
4. Uganda 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 0 1 2 : 2 3
5. Mozambik 1 0 0 1 0 : 2 0 1 1 0 0 3 : 2 3
6. Somalija 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 1 : 3 0

Grupa H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Namibija 2 2 0 0 5 : 0 (+5) 6
2 Tunis 2 2 0 0 5 : 0 (+5) 6
3 Liberija 2 1 0 1 3 : 1 (+2) 3
4 Malavi 2 1 0 1 1 : 1 (0) 3
5 Ekvatorijalna Gvineja 2 0 0 2 0 : 6 (-6) 0
6 Sao Tome i Prinsipe 2 0 0 2 0 : 6 (-6) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Namibija 0 0 0 0 0 : 0 0 2 2 0 0 5 : 0 6
2. Tunis 1 1 0 0 4 : 0 3 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Liberija 2 1 0 1 3 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Malavi 1 0 0 1 0 : 1 0 1 1 0 0 1 : 0 3
5. Ekvatorijalna Gvineja 1 0 0 1 0 : 3 0 1 0 0 1 0 : 3 0
6. Sao Tome i Prinsipe 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 0 : 4 0

Grupa I

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Komori 2 2 0 0 5 : 2 (+3) 6
2 Mali 2 1 1 0 4 : 2 (+2) 4
3 Madagaskar 2 1 0 1 3 : 1 (+2) 3
4 Gana 2 1 0 1 1 : 1 (0) 3
5 Centralnoafrička Republika 2 0 1 1 3 : 5 (-2) 1
6 Čad 2 0 0 2 1 : 6 (-5) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Komori 2 2 0 0 5 : 2 6 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Mali 2 1 1 0 4 : 2 4 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Madagaskar 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 0 1 3 : 1 3
4. Gana 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 0 1 0 : 1 0
5. Centralnoafrička Republika 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 1 1 3 : 5 1
6. Čad 1 0 0 1 0 : 3 0 1 0 0 1 1 : 3 0
4 najbolje drugoplasirane reprezentacije - Plej of .
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno