Ponuda po danu
Po takmičenju
Rumunija, Rumunija 2 1.deo
ASA Trgu Mureš - Čindia Targovište
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10. (Sub) | 08:00 | CSA Steaua-Metaloglobus Bukurešt | 1.93 | 3.26 | 3.58 | 1.79 | 1.90 | (7) |
| 17.10. (Sub) | 08:00 | Dumbravita-Bihor Oradea | 3.76 | 3.29 | 1.88 | 1.78 | 1.91 | (7) |
| 17.10. (Sub) | 08:00 | Konkordija Čiajna-CSC 1599 Selimbar | 1.41 | 4.26 | 6.19 | 2.18 | 1.60 | (7) |
| 17.10. (Sub) | 08:00 | KSM Slatina-Unirea Slobocija | 1.62 | 3.75 | 4.61 | 2.04 | 1.67 | (7) |
| 17.10. (Sub) | 08:00 | Olimpija Satu Mare-Metalul Buzau | 3.50 | 3.43 | 1.90 | 1.94 | 1.76 | (7) |
| 17.10. (Sub) | 08:00 | Popešti-Leordeni-CS Afumati | 2.33 | 3.23 | 2.73 | 1.95 | 1.75 | (7) |
| 17.10. (Sub) | 08:00 | Resita-Ćetatea Sućeava | 1.69 | 3.54 | 4.36 | 1.93 | 1.76 | (7) |
| 17.10. (Sub) | 08:00 | Stefanešti-CS Dinamo Bukurešt | 1.36 | 4.56 | 6.60 | 2.45 | 1.47 | (7) |
| 17.10. (Sub) | 09:30 | Ramnicu Valčea-Polit. Temišvar | 4.52 | 3.76 | 1.62 | 2.09 | 1.65 | (7) |
| 18.10. (Ned) | 10:30 | Bakau-Glorija Bistrica | 2.09 | 3.19 | 3.22 | 1.78 | 1.91 | (7) |
| 20.10. (Uto) | 14:30 | ASA Trgu Mureš-Čindia Targovište | 2.32 | 3.07 | 2.83 | 1.66 | 2.02 | (6) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
ASA Trgu Mureš
(Municipal Trgu Mureš)
Čindia Targovište
(Municipal Trgovište)
- Tim Čindia Targovište je poslednjih 9 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Rumunija 2 1.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 2.27 | 3.05 | 2.93 | 1.67 | 2.03 | |
| Brazilbet | 2.28 | 3.00 | 2.95 | 1.67 | 2.05 | |
| Lob | 2.25 | 3.00 | 2.85 | 1.65 | 2.00 | |
| Meridian | 2.36 | 3.15 | 2.70 | |||
| Oktagonbet | 2.28 | 3.05 | 2.95 | 1.68 | 2.03 | |
| Superbet | 2.45 | 3.15 | 2.60 | 1.65 | 2.00 | |
| Prosečne kvote | 2.32 | 3.07 | 2.83 | 1.66 | 2.02 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | KSM Slatina | 9 | 7 | 1 | 1 | 18 | : | 8 | (+10) | 22 |
| 2 | Polit. Temišvar | 9 | 6 | 3 | 0 | 19 | : | 8 | (+11) | 21 |
| 3 | Resita | 9 | 7 | 0 | 2 | 16 | : | 9 | (+7) | 21 |
| 4 | Čindia Targovište | 9 | 6 | 0 | 3 | 20 | : | 10 | (+10) | 18 |
| 5 | Popešti-Leordeni | 9 | 5 | 3 | 1 | 22 | : | 14 | (+8) | 18 |
| 6 | Metalul Buzau | 9 | 5 | 2 | 2 | 10 | : | 7 | (+3) | 17 |
| 7 | CS Afumati | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | : | 12 | (+4) | 17 |
| 8 | Ćetatea Sućeava | 9 | 4 | 3 | 2 | 18 | : | 12 | (+6) | 15 |
| 9 | Bakau | 9 | 4 | 3 | 2 | 19 | : | 9 | (+10) | 15 |
| 10 | Konkordija Čiajna | 9 | 5 | 0 | 4 | 19 | : | 16 | (+3) | 15 |
| 11 | Glorija Bistrica | 9 | 5 | 0 | 4 | 13 | : | 10 | (+3) | 15 |
| 12 | Bihor Oradea | 9 | 3 | 3 | 3 | 14 | : | 10 | (+4) | 12 |
| 13 | ASA Trgu Mureš | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | : | 16 | (-4) | 11 |
| 14 | Metaloglobus Bukurešt | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | : | 15 | (-4) | 11 |
| 15 | Ramnicu Valčea | 9 | 3 | 2 | 4 | 10 | : | 14 | (-4) | 11 |
| 16 | Unirea Slobocija | 9 | 2 | 1 | 6 | 12 | : | 12 | (0) | 7 |
| 17 | CSA Steaua | 9 | 1 | 3 | 5 | 10 | : | 18 | (-8) | 6 |
| 18 | CSC 1599 Selimbar | 9 | 1 | 3 | 5 | 7 | : | 15 | (-8) | 6 |
| 19 | Stefanešti | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | : | 19 | (-13) | 6 |
| 20 | Olimpija Satu Mare | 9 | 0 | 5 | 4 | 5 | : | 12 | (-7) | 5 |
| 21 | CS Dinamo Bukurešt | 9 | 1 | 1 | 7 | 11 | : | 29 | (-18) | 4 |
| 22 | Dumbravita | 9 | 0 | 3 | 6 | 6 | : | 19 | (-13) | 3 |
Olimpija Satu Mare igra umesto Hermanštada (odustao).
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | KSM Slatina | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | : | 4 | 12 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 10 | |
| 2. | Polit. Temišvar | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | 13 | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | : | 6 | 8 | |
| 3. | Resita | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | : | 4 | 12 | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 5 | 9 | |
| 4. | Čindia Targovište | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | : | 5 | 9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | : | 5 | 9 | |
| 5. | Popešti-Leordeni | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | : | 9 | 9 | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | : | 5 | 9 | |
| 6. | Metalul Buzau | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 4 | 9 | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | : | 3 | 8 | |
| 7. | CS Afumati | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | : | 7 | 10 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | 7 | |
| 8. | Ćetatea Sućeava | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | : | 5 | 10 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 7 | 5 | |
| 9. | Bakau | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | : | 3 | 11 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 6 | 4 | |
| 10. | Konkordija Čiajna | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 8 | 3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | : | 8 | 12 | |
| 11. | Glorija Bistrica | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 6 | 9 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 4 | 6 | |
| 12. | Bihor Oradea | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 | : | 2 | 11 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 8 | 1 | |
| 13. | ASA Trgu Mureš | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 7 | 9 | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | : | 9 | 2 | |
| 14. | Metaloglobus Bukurešt | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 8 | 5 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 7 | 6 | |
| 15. | Ramnicu Valčea | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 8 | 5 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 6 | 6 | |
| 16. | Unirea Slobocija | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | : | 6 | 3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | : | 6 | 4 | |
| 17. | CSA Steaua | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | : | 9 | 5 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 9 | 1 | |
| 18. | CSC 1599 Selimbar | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | : | 11 | 3 | |
| 19. | Stefanešti | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 4 | 6 | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | : | 15 | 0 | |
| 20. | Olimpija Satu Mare | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | : | 5 | 2 | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | : | 7 | 3 | |
| 21. | CS Dinamo Bukurešt | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 9 | 1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | : | 20 | 3 | |
| 22. | Dumbravita | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | : | 7 | 2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 12 | 1 | |
ASA Trgu Mureš
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Metalul Buzau | 0:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 22.09.2026 | CS Dinamo Bukurešt | 4:3 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | CS Afumati | 2:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Metaloglobus Bukurešt | 3:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Polit. Temišvar | 0:3 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Glorija Bistrica | 1:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Bihor Oradea | 1:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Ćetatea Sućeava | 0:2 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Resita | 1:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 09.05.2026 | CS Dinamo Bukurešt | 3:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2025/2026 |
Čindia Targovište
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Konkordija Čiajna | 3:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Unirea Slobocija | 1:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | CSC 1599 Selimbar | 4:0 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | KSM Slatina | 2:3 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 01.09.2026 | Voluntari | 0:1 | 0-2 | Rumunija, Kup | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Metalul Buzau | 3:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | CS Dinamo Bukurešt | 1:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | CS Afumati | 3:0 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Metaloglobus Bukurešt | 3:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2026/2027 | |||
| 04.08.2026 | Polit. Temišvar | 0:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| ASA Trgu Mureš | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:6 | (+1) | 13 | 1,40 | 1,20 | 2,60 | 3 | 2 | 60:40 |
| Domaćin | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:2 | (+4) | 8 | 2,00 | 0,67 | 2,67 | 2 | 1 | 67:33 |
| Gost | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | (-3) | 5 | 0,50 | 2,00 | 2,50 | 1 | 1 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari