Ponuda po danu
Po takmičenju
Švajcarska, Švajcarska 2
Arau - Vil 1900
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 18:30 | Krins-Rapersvil-Jona | 2.10 | 3.88 | 2.81 | 2.87 | 1.36 | (10) |
| 06.11. (Pet) | 18:30 | Nion-Stad Lozana Ouši | 5.98 | 4.65 | 1.41 | 2.52 | 1.46 | (10) |
| 06.11. (Pet) | 19:15 | Arau-Vil 1900 | 1.78 | 3.90 | 3.71 | 2.54 | 1.45 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 17:00 | Vintertur-Etoal Karuž | 1.54 | 4.36 | 4.76 | 2.71 | 1.40 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 15:30 | Iverdon Sport-Ksamaks | 1.65 | 4.02 | 4.22 | 2.50 | 1.46 | (9) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Arau
Vil 1900
- Tim Arau je poslednjih 4 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Švajcarska 2.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Arau je bio preko 3 u poslednjih 10 mečeva u takmičenju Švajcarska 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 1.78 | 4.00 | 3.75 | 2.50 | 1.47 | |
| BetOle | 1.77 | 3.90 | 3.70 | 2.57 | 1.45 | |
| Brazilbet | 1.78 | 3.85 | 3.75 | 2.55 | 1.45 | |
| Lob | 1.76 | 3.80 | 3.55 | 2.55 | 1.44 | |
| MerkurXtip | 1.79 | 3.95 | 3.75 | 2.55 | 1.45 | |
| Oktagonbet | 1.76 | 3.80 | 3.55 | 2.50 | 1.42 | |
| Soccerbet | 1.77 | 3.90 | 3.80 | 2.50 | 1.47 | |
| Superbet | 1.80 | 3.85 | 3.70 | 2.50 | 1.47 | |
| Tašbet | 1.81 | 4.05 | 3.80 | 2.60 | 1.44 | |
| Prosečne kvote | 1.78 | 3.90 | 3.71 | 2.54 | 1.45 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stad Lozana Ouši | 12 | 8 | 4 | 0 | 23 | : | 5 | (+18) | 28 |
| 2 | Vintertur | 12 | 7 | 3 | 2 | 26 | : | 11 | (+15) | 24 |
| 3 | Iverdon Sport | 12 | 6 | 4 | 2 | 23 | : | 14 | (+9) | 22 |
| 4 | Krins | 12 | 4 | 4 | 4 | 21 | : | 19 | (+2) | 16 |
| 5 | Ksamaks | 12 | 5 | 1 | 6 | 16 | : | 20 | (-4) | 16 |
| 6 | Arau | 12 | 4 | 3 | 5 | 19 | : | 21 | (-2) | 15 |
| 7 | Etoal Karuž | 12 | 3 | 4 | 5 | 12 | : | 17 | (-5) | 13 |
| 8 | Rapersvil-Jona | 12 | 3 | 2 | 7 | 18 | : | 25 | (-7) | 11 |
| 9 | Vil 1900 | 12 | 2 | 5 | 5 | 18 | : | 27 | (-9) | 11 |
| 10 | Nion | 12 | 2 | 2 | 8 | 12 | : | 29 | (-17) | 8 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stad Lozana Ouši | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | : | 2 | 16 | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | : | 3 | 12 | |
| 2. | Vintertur | 6 | 4 | 2 | 0 | 18 | : | 4 | 14 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 7 | 10 | |
| 3. | Iverdon Sport | 6 | 3 | 3 | 0 | 13 | : | 6 | 12 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | : | 8 | 10 | |
| 4. | Krins | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | : | 6 | 10 | 6 | 1 | 3 | 2 | 11 | : | 13 | 6 | |
| 5. | Ksamaks | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | : | 12 | 6 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | : | 8 | 10 | |
| 6. | Arau | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | : | 9 | 11 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | : | 12 | 4 | |
| 7. | Etoal Karuž | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | : | 8 | 8 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 9 | 5 | |
| 8. | Rapersvil-Jona | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | : | 15 | 4 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | : | 10 | 7 | |
| 9. | Vil 1900 | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | : | 11 | 5 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | : | 16 | 6 | |
| 10. | Nion | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | : | 8 | 5 | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 | : | 21 | 3 | |
Arau
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Ksamaks | 3:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Etoal Karuž | 1:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Cirih | 2:0 | 0-2 | Švajcarska, Kup | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Nion | 1:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Vintertur | 1:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Krins | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Rapersvil-Jona | 3:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 31.08.2026 | Vil 1900 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Ksamaks | 2:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Iverdon Sport | 1:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 |
Vil 1900
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Vintertur | 0:3 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Rapersvil-Jona | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Bule | 1:0 | 0-2 | Švajcarska, Kup | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Krins | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Nion | 5:0 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Stad Lozana Ouši | 0:4 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Etoal Karuž | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 31.08.2026 | Arau | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Iverdon Sport | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Krins | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.04.2026 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 07.02.2026 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 24.10.2025 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 01.08.2025 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2025 | 2:4 | 3+ | Švajcarska 2 | 2024/2025 | |||
| 16.03.2025 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2024/2025 | |||
| 24.11.2024 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2024/2025 | |||
| 26.07.2024 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2024/2025 | |||
| 17.05.2024 | 0:4 | 3+ | Švajcarska 2 | 2023/2024 | |||
| 23.02.2024 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2023/2024 | |||
| 10.12.2023 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2023/2024 | |||
| 29.09.2023 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2023/2024 | |||
| 05.05.2023 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2022/2023 | |||
| 17.03.2023 | 3:0 | 3+ | Švajcarska 2 | 2022/2023 | |||
| 13.11.2022 | 1:6 | 3+ | Švajcarska 2 | 2022/2023 | |||
| 03.09.2022 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2022/2023 | |||
| 01.04.2022 | 4:3 | 3+ | Švajcarska 2 | 2021/2022 | |||
| 25.02.2022 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2021/2022 | |||
| 27.11.2021 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2021/2022 | |||
| 21.09.2021 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2021/2022 | |||
| 20.04.2021 | 0:7 | 3+ | Švajcarska 2 | 2020/2021 | |||
| 13.03.2021 | 3:0 | 3+ | Švajcarska 2 | 2020/2021 | |||
| 23.01.2021 | 1:3 | 3+ | Švajcarska 2 | 2020/2021 | |||
| 19.09.2020 | 1:3 | 3+ | Švajcarska 2 | 2020/2021 | |||
| 12.09.2020 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska, Kup | 2020/2021 | |||
| 24.07.2020 | 1:3 | 3+ | Švajcarska 2 | 2019/2020 | |||
| 23.06.2020 | 4:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2019/2020 | |||
| 27.10.2019 | 0:3 | 3+ | Švajcarska 2 | 2019/2020 | |||
| 31.08.2019 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2019/2020 | |||
| 22.04.2019 | 4:0 | 3+ | Švajcarska 2 | 2018/2019 | |||
| 01.02.2019 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2018/2019 | |||
| 26.10.2018 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2018/2019 | |||
| 11.08.2018 | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2018/2019 | |||
| 13.05.2018 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2017/2018 | |||
| 16.03.2018 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2017/2018 | |||
| 14.10.2017 | 3:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2017/2018 | |||
| 29.07.2017 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2017/2018 | |||
| 13.05.2017 | 4:0 | 3+ | Švajcarska 2 | 2016/2017 | |||
| 06.03.2017 | 3:0 | 3+ | Švajcarska 2 | 2016/2017 | |||
| 16.10.2016 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2016/2017 | |||
| 11.08.2016 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2016/2017 | |||
| 13.05.2016 | 3:3 | 3+ | Švajcarska 2 | 2015/2016 | |||
| 20.03.2016 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2015/2016 | |||
| 04.10.2015 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2015/2016 | |||
| 25.07.2015 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2015/2016 | |||
| 17.05.2013 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2012/2013 | |||
| 07.04.2013 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2012/2013 | |||
| 06.10.2012 | 4:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2012/2013 | |||
| 12.08.2012 | 3:0 | 3+ | Švajcarska 2 | 2012/2013 | |||
| 28.04.2012 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2011/2012 | |||
| 01.10.2011 | 2:3 | 3+ | Švajcarska 2 | 2011/2012 | |||
| 09.04.2011 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2010/2011 | |||
| 24.10.2010 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2010/2011 | |||
| 13.01.2009 | 3:1 | 3+ | Prijateljski | 2009 | |||
| 12.05.2004 | 4:0 | 3+ | Švajcarska 1 | 2003/2004 | |||
| 29.02.2004 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2003/2004 | |||
| 30.11.2003 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2003/2004 | |||
| 03.09.2003 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2003/2004 | |||
| 21.09.2002 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 1 | 2002/2003 | |||
| 13.07.2002 | 0:4 | 3+ | Švajcarska 1 | 2002/2003 | |||
| 20.04.2002 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 1 pa | 2001/2002 | |||
| 17.03.2002 | 2:2 | 3+ | Švajcarska 1 pa | 2001/2002 | |||
| 28.04.2001 | 3:2 | 3+ | Švajcarska 1 pa | 2000/2001 | |||
| 07.04.2001 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 1 pa | 2000/2001 |
| Arau | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 65 | 26 | 21 | 18 | 107:94 | (+13) | 201 | 1,65 | 1,45 | 3,09 | 24 | 41 | 37:63 |
| Domaćin | 33 | 16 | 10 | 7 | 56:36 | (+20) | 92 | 1,70 | 1,09 | 2,79 | 14 | 19 | 42:58 |
| Gost | 32 | 10 | 11 | 11 | 51:58 | (-7) | 109 | 1,59 | 1,81 | 3,41 | 10 | 22 | 31:69 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari