Ponuda po danu
Po takmičenju
Škotska, Škotska 2
Erbrot - Danfermlajn Atletik
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09. (Pet) | 18:30 | Livingston-Stenhausmir | 1.36 | 4.52 | 7.52 | 2.08 | 1.67 | (11) |
| 05.09. (Sub) | 14:00 | Erbrot-Danfermlajn Atl. | 2.65 | 3.02 | 2.59 | 1.60 | 2.21 | (11) |
| 05.09. (Sub) | 14:00 | Inv. Kaledonijen-Rejt Rovers | 2.35 | 3.12 | 2.88 | 1.70 | 2.05 | (11) |
| 05.09. (Sub) | 14:00 | Kvins Park-Grinok Morton | 2.19 | 3.18 | 3.10 | 1.72 | 2.00 | (11) |
| 05.09. (Sub) | 14:00 | Partik Tistl-Er Junajted | 1.62 | 3.66 | 4.91 | 1.86 | 1.85 | (11) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Erbrot
Danfermlajn Atletik
- Erbrot je bez poraza u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Škotska 2
- Na utakmicama tima Danfermlajn Atletik broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Škotska 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 2.75 | 3.00 | 2.60 | 1.60 | 2.20 | |
| BetOle | 2.62 | 2.95 | 2.57 | 1.60 | 2.20 | |
| Brazilbet | 2.62 | 2.95 | 2.60 | 1.58 | 2.22 | |
| Lob | 2.65 | 3.00 | 2.60 | 1.59 | 2.20 | |
| MaxBet | 2.65 | 3.00 | 2.60 | 1.60 | 2.20 | |
| Meridian | 2.60 | 3.00 | 2.48 | |||
| MerkurXtip | 2.72 | 3.05 | 2.65 | 1.62 | 2.23 | |
| Oktagonbet | 2.62 | 2.95 | 2.55 | 1.59 | 2.18 | |
| Soccerbet | 2.60 | 3.10 | 2.65 | 1.60 | 2.20 | |
| Superbet | 2.65 | 3.00 | 2.52 | 1.59 | 2.22 | |
| Tašbet | 2.70 | 3.20 | 2.65 | 1.62 | 2.25 | |
| Prosečne kvote | 2.65 | 3.02 | 2.59 | 1.60 | 2.21 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stenhausmir | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | (+6) | 10 |
| 2 | Partik Tistl | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | : | 1 | (+3) | 8 |
| 3 | Rejt Rovers | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 3 | (+2) | 7 |
| 4 | Erbrot | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | (0) | 7 |
| 5 | Livingston | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 3 | (+1) | 6 |
| 6 | Er Junajted | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | : | 4 | (0) | 5 |
| 7 | Danfermlajn Atl. | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | : | 3 | (-1) | 5 |
| 8 | Inv. Kaledonijen | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | : | 4 | (-2) | 3 |
| 9 | Grinok Morton | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 6 | (-4) | 1 |
| 10 | Kvins Park | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 6 | (-5) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stenhausmir | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | |
| 2. | Partik Tistl | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | |
| 3. | Rejt Rovers | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
| 4. | Erbrot | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | |
| 5. | Livingston | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 3 | 0 | |
| 6. | Er Junajted | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | |
| 7. | Danfermlajn Atl. | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | |
| 8. | Inv. Kaledonijen | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | |
| 9. | Grinok Morton | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | |
| 10. | Kvins Park | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | |
Erbrot
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Livingston | 1:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Grinok Morton | 2:1 | 3+ | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Inv. Kaledonijen | 0:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Er Junajted | 0:2 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.07.2026 | Stirling Albion | 1:0 | 0-2 | Škotska, LK | 2026/2027 | |||
| 21.07.2026 | Montrouz | 0:2 | 0-2 | Škotska, LK | 2026/2027 | |||
| 18.07.2026 | Dandi Junajted | 0:3 | 3+ | Škotska, LK | 2026/2027 | |||
| 11.07.2026 | Spartans | 2:1 | 3+ | Škotska, LK | 2026/2027 | |||
| 08.05.2026 | Danfermlajn Atl. | 0:0 | 0-2 | Škotska 1 poa | 2025/2026 | |||
| 05.05.2026 | Danfermlajn Atl. | 0:1 | 0-2 | Škotska 1 poa | 2025/2026 |
Danfermlajn Atletik
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Rejt Rovers | 1:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Livingston | 0:2 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Ros Kaunti | 1:2 | 3+ | Škotska, LK | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Er Junajted | 1:1 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Inv. Kaledonijen | 0:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2026/2027 | |||
| 26.07.2026 | Sent Miren | 1:0 | 0-2 | Škotska, LK | 2026/2027 | |||
| 21.07.2026 | Kouv Rendžers | 5:0 | 3+ | Škotska, LK | 2026/2027 | |||
| 14.07.2026 | Dambarton | 4:1 | 3+ | Škotska, LK | 2026/2027 | |||
| 11.07.2026 | Ist Kilbrajd | 0:3 | 3+ | Škotska, LK | 2026/2027 | |||
| 23.05.2026 | Seltik | 1:3 | 3+ | Škotska, Kup | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | 0:0 | 0-2 | Škotska 1 poa | 2025/2026 | |||
| 05.05.2026 | 0:1 | 0-2 | Škotska 1 poa | 2025/2026 | |||
| 01.05.2026 | 0:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2025/2026 | |||
| 21.02.2026 | 4:2 | 3+ | Škotska 2 | 2025/2026 | |||
| 06.12.2025 | 2:1 | 3+ | Škotska 2 | 2025/2026 | |||
| 13.09.2025 | 0:5 | 3+ | Škotska 2 | 2025/2026 | |||
| 30.03.2024 | 2:3 | 3+ | Škotska 2 | 2023/2024 | |||
| 17.02.2024 | 1:1 | 0-2 | Škotska 2 | 2023/2024 | |||
| 23.12.2023 | 1:1 | 0-2 | Škotska 2 | 2023/2024 | |||
| 28.11.2023 | 0:3 | 3+ | Škotska 2 | 2023/2024 | |||
| 09.12.2022 | 1:5 | 3+ | Škotska, ČK | 2022/2023 | |||
| 05.03.2022 | 1:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2021/2022 | |||
| 26.12.2021 | 3:0 | 3+ | Škotska 2 | 2021/2022 | |||
| 30.10.2021 | 4:2 | 3+ | Škotska 2 | 2021/2022 | |||
| 28.08.2021 | 3:0 | 3+ | Škotska 2 | 2021/2022 | |||
| 24.04.2021 | 3:4 | 3+ | Škotska 2 | 2020/2021 | |||
| 06.02.2021 | 2:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2020/2021 | |||
| 26.12.2020 | 0:1 | 0-2 | Škotska 2 | 2020/2021 | |||
| 28.11.2020 | 1:3 | 3+ | Škotska, LK | 2020/2021 | |||
| 04.03.2020 | 0:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2019/2020 | |||
| 29.10.2019 | 0:2 | 0-2 | Škotska 2 | 2019/2020 | |||
| 31.08.2019 | 1:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2019/2020 | |||
| 19.07.2016 | 0:3 | 3+ | Škotska, LK | 2016/2017 | |||
| 25.07.2015 | 1:4 | 3+ | Škotska, ČK | 2015/2016 | |||
| 26.04.2014 | 1:2 | 3+ | Škotska 3 | 2013/2014 | |||
| 25.02.2014 | 0:3 | 3+ | Škotska 3 | 2013/2014 | |||
| 21.12.2013 | 0:3 | 3+ | Škotska 3 | 2013/2014 | |||
| 17.08.2013 | 3:2 | 3+ | Škotska 3 | 2013/2014 | |||
| 31.07.2010 | 2:5 | 3+ | Škotska, LK | 2010/2011 | |||
| 24.07.2010 | 0:1 | 0-2 | Škotska, ČK | 2010/2011 | |||
| 25.07.2009 | 1:2 | 3+ | Škotska, ČK | 2009/2010 |
| Erbrot | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 31 | 9 | 5 | 17 | 37:59 | (-22) | 96 | 1,19 | 1,90 | 3,10 | 12 | 19 | 39:61 |
| Domaćin | 15 | 5 | 3 | 7 | 19:30 | (-11) | 49 | 1,27 | 2,00 | 3,27 | 6 | 9 | 40:60 |
| Gost | 16 | 4 | 2 | 10 | 18:29 | (-11) | 47 | 1,13 | 1,81 | 2,94 | 6 | 10 | 38:63 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari