Ponuda po danu
Po takmičenju
Meksiko, Meksiko 1 Apertura
Atletiko San Luis - Gvadalahara Čivas
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09. (Sub) | 01:00 | Puebla-Deportivo Toluka | 4.39 | 4.01 | 1.64 | 2.40 | 1.51 | (11) |
| 05.09. (Sub) | 03:00 | Huarez-Pačuka | 3.50 | 3.57 | 1.92 | 2.13 | 1.64 | (11) |
| 05.09. (Sub) | 23:00 | Atletiko San Luis-Gvadalahara Čivas | 4.05 | 3.66 | 1.75 | 2.15 | 1.63 | (11) |
| 05.09. (Sub) | 23:00 | Keretaro-Monterej | 3.28 | 3.61 | 1.97 | 2.23 | 1.59 | (11) |
| 06.09. (Ned) | 01:00 | Klub Amerika-Tihuana XDK | 1.58 | 3.81 | 5.13 | 1.97 | 1.75 | (11) |
| 06.09. (Ned) | 01:00 | Tigres UANL-Nekaksa | 1.55 | 4.07 | 5.07 | 2.22 | 1.59 | (11) |
| 06.09. (Ned) | 03:00 | Atlas-Atlante | 1.95 | 3.38 | 3.54 | 1.93 | 1.79 | (11) |
| 06.09. (Ned) | 18:00 | Pumas UNAM-Leon | 1.93 | 3.43 | 3.55 | 1.92 | 1.80 | (11) |
| 07.09. (Pon) | 02:00 | Kruz Azul-Santos Laguna | 1.39 | 4.69 | 6.46 | 2.66 | 1.42 | (10) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Atletiko San Luis
Gvadalahara Čivas
- Gvadalahara Čivas je bez poraza u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Meksiko 1 Apertura
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 4.20 | 3.75 | 1.80 | 2.20 | 1.65 | |
| BetOle | 3.95 | 3.60 | 1.73 | 2.12 | 1.62 | |
| Brazilbet | 3.95 | 3.55 | 1.75 | 2.12 | 1.61 | |
| Lob | 4.30 | 3.70 | 1.76 | 2.15 | 1.65 | |
| MaxBet | 4.20 | 3.70 | 1.75 | 2.15 | 1.63 | |
| Meridian | 3.75 | 3.55 | 1.75 | |||
| MerkurXtip | 4.25 | 3.80 | 1.73 | 2.15 | 1.65 | |
| Oktagonbet | 3.95 | 3.60 | 1.73 | 2.12 | 1.62 | |
| Soccerbet | 4.00 | 3.75 | 1.75 | 2.15 | 1.62 | |
| Superbet | 3.80 | 3.55 | 1.77 | 2.15 | 1.63 | |
| Tašbet | 4.20 | 3.75 | 1.77 | 2.15 | 1.63 | |
| Prosečne kvote | 4.05 | 3.66 | 1.75 | 2.15 | 1.63 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Klub Amerika | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | : | 2 | (+10) | 16 |
| 2 | Deportivo Toluka | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | : | 4 | (+8) | 13 |
| 3 | Tihuana XDK | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | : | 7 | (+3) | 13 |
| 4 | Atlas | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | : | 8 | (+1) | 12 |
| 5 | Gvadalahara Čivas | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | : | 6 | (+3) | 11 |
| 6 | Keretaro | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 7 | (+2) | 10 |
| 7 | Leon | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 6 | (+2) | 10 |
| 8 | Puebla | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 9 | (0) | 10 |
| 9 | Monterej | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | : | 10 | (+3) | 9 |
| 10 | Kruz Azul | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | : | 11 | (0) | 9 |
| 11 | Pumas UNAM | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 8 | (0) | 8 |
| 12 | Nekaksa | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 11 | (-3) | 7 |
| 13 | Atletiko San Luis | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | : | 10 | (-2) | 6 |
| 14 | Atlante | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | : | 8 | (-2) | 6 |
| 15 | Pačuka | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | : | 8 | (0) | 5 |
| 16 | Tigres UANL | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | : | 10 | (-2) | 5 |
| 17 | Santos Laguna | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | : | 11 | (-7) | 1 |
| 18 | Huarez | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | : | 19 | (-16) | 0 |
Finalisti Aperture i finalisti Klausure - KONKAKAF Liga Šampiona
Niko ne ispada iz lige.
Niko ne ispada iz lige.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klub Amerika | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | : | 0 | 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | |
| 2. | Deportivo Toluka | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | : | 3 | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 7 | |
| 3. | Tihuana XDK | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | : | 2 | 12 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 5 | 1 | |
| 4. | Atlas | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 6 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 2 | 9 | |
| 5. | Gvadalahara Čivas | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | : | 4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 2 | 5 | |
| 6. | Keretaro | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 7 | |
| 7. | Leon | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | |
| 8. | Puebla | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 6 | 6 | |
| 9. | Monterej | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | : | 6 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 4 | 3 | |
| 10. | Kruz Azul | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 5 | 6 | |
| 11. | Pumas UNAM | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | : | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 4 | 6 | |
| 12. | Nekaksa | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 7 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | |
| 13. | Atletiko San Luis | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 6 | 4 | |
| 14. | Atlante | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | : | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 3 | |
| 15. | Pačuka | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | 4 | |
| 16. | Tigres UANL | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 8 | 1 | |
| 17. | Santos Laguna | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | : | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | : | 9 | 0 | |
| 18. | Huarez | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 11 | 0 | |
Atletiko San Luis
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Monterej | 3:1 | 3+ | Meksiko 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Pačuka | 1:1 | 0-2 | Meksiko 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Klub Amerika | 0:3 | 3+ | Meksiko 1 | 2026/2027 | |||
| 12.08.2026 | Orlando Siti | 2:2 | 3+ | Kup Liga | 2026 | |||
| 10.08.2026 | Nešvil SC | 1:4 | 3+ | Kup Liga | 2026 | |||
| 05.08.2026 | Inter Majami | 2:4 | 3+ | Kup Liga | 2026 | |||
| 01.08.2026 | Tihuana XDK | 0:0 | 0-2 | Meksiko 1 | 2026/2027 | |||
| 26.07.2026 | Tigres UANL | 2:2 | 3+ | Meksiko 1 | 2026/2027 | |||
| 18.07.2026 | Kruz Azul | 2:3 | 3+ | Meksiko 1 | 2026/2027 | |||
| 26.04.2026 | Huarez | 1:2 | 3+ | Meksiko 1 | 2025/2026 |
Gvadalahara Čivas
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Pačuka | 1:1 | 0-2 | Meksiko 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Tihuana XDK | 5:2 | 3+ | Meksiko 1 | 2026/2027 | |||
| 17.08.2026 | Santos Laguna | 1:0 | 0-2 | Meksiko 1 | 2026/2027 | |||
| 13.08.2026 | Sijetl Saunders | 2:1 | 3+ | Kup Liga | 2026 | |||
| 09.08.2026 | Dalas | 0:1 | 0-2 | Kup Liga | 2026 | |||
| 06.08.2026 | Los Anđeles FK | 1:1 | 0-2 | Kup Liga | 2026 | |||
| 01.08.2026 | Puebla | 1:1 | 0-2 | Meksiko 1 | 2026/2027 | |||
| 25.07.2026 | Huarez | 1:0 | 0-2 | Meksiko 1 | 2026/2027 | |||
| 19.07.2026 | Deportivo Toluka | 0:2 | 0-2 | Meksiko 1 | 2026/2027 | |||
| 17.05.2026 | Kruz Azul | 1:2 | 3+ | Meksiko 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.01.2026 | 2:3 | 3+ | Meksiko 1 | 2025/2026 | |||
| 26.07.2025 | 3:4 | 3+ | Meksiko 1 | 2025/2026 | |||
| 27.02.2025 | 3:1 | 3+ | Meksiko 1 | 2024/2025 | |||
| 09.11.2024 | 1:0 | 0-2 | Meksiko 1 | 2024/2025 | |||
| 05.02.2024 | 0:2 | 0-2 | Meksiko 1 | 2023/2024 | |||
| 09.07.2023 | 1:3 | 3+ | Meksiko 1 | 2023/2024 | |||
| 14.01.2023 | 0:0 | 0-2 | Meksiko 1 | 2022/2023 | |||
| 10.07.2022 | 1:0 | 0-2 | Meksiko 1 | 2022/2023 | |||
| 03.03.2022 | 2:2 | 3+ | Meksiko 1 | 2021/2022 | |||
| 25.07.2021 | 2:1 | 3+ | Meksiko 1 | 2021/2022 | |||
| 22.01.2021 | 3:1 | 3+ | Meksiko 1 | 2020/2021 | |||
| 15.08.2020 | 1:2 | 3+ | Meksiko 1 | 2020/2021 | |||
| 01.02.2020 | 2:2 | 3+ | Meksiko 1 | 2019/2020 | |||
| 11.08.2019 | 0:3 | 3+ | Meksiko 1 | 2019/2020 | |||
| 28.02.2019 | 1:2 | 3+ | Meksiko, Kup Kl. | 2018/2019 |
| Atletiko San Luis | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 15 | 5 | 3 | 7 | 22:26 | (-4) | 48 | 1,47 | 1,73 | 3,20 | 4 | 11 | 27:73 |
| Domaćin | 7 | 2 | 3 | 2 | 12:11 | (+1) | 23 | 1,71 | 1,57 | 3,29 | 2 | 5 | 29:71 |
| Gost | 8 | 3 | 0 | 5 | 10:15 | (-5) | 25 | 1,25 | 1,88 | 3,13 | 2 | 6 | 25:75 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari