Ponuda po danu
Po takmičenju
Austrija, Austrija 1 - 1.deo
Austrija Beč - VSG Tirol
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09. (Uto) | 17:30 | Volfsberger AC-LASK | 4.09 | 3.86 | 1.79 | 2.39 | 1.55 | (11) |
| 02.09. (Sre) | 16:30 | Austrija Beč-VSG Tirol | 1.93 | 3.55 | 3.79 | 1.96 | 1.80 | (11) |
| 02.09. (Sre) | 18:30 | Red Bul Salcburg-Rapid | 1.84 | 3.91 | 3.77 | 2.63 | 1.46 | (11) |
| 11.09. (Pet) | 17:30 | Rid-Red Bul Salcburg | 4.25 | 3.82 | 1.63 | 2.23 | 1.56 | (6) |
| 12.09. (Sub) | 15:00 | Rajndorf Altah-GAK | 2.05 | 3.21 | 3.22 | 1.80 | 1.88 | (6) |
| 12.09. (Sub) | 17:30 | Volfsberger AC-Rapid | 3.69 | 3.54 | 1.80 | 2.10 | 1.63 | (6) |
| 13.09. (Ned) | 12:30 | Austrija Beč-Austrija Luštenau | 1.70 | 3.47 | 4.25 | 1.89 | 1.79 | (6) |
| 13.09. (Ned) | 12:30 | VSG Tirol-TSV Hartberg | 2.08 | 3.22 | 3.13 | 1.94 | 1.75 | (6) |
| 13.09. (Ned) | 15:00 | Šturm-LASK | 2.36 | 3.41 | 2.53 | 2.15 | 1.61 | (6) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Austrija Beč
VSG Tirol
(Svarovski Tirol, Vatens)
- Tim Austrija Beč je poslednjih 4 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Austrija 1 - 1.deo.
- Ukupan broj golova na mečevima tima VSG Tirol je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Austrija 1 - 1.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 1.93 | 3.50 | 3.90 | 1.96 | 1.85 | |
| BetOle | 1.95 | 3.55 | 3.75 | 1.97 | 1.81 | |
| Brazilbet | 1.95 | 3.55 | 3.80 | 1.97 | 1.82 | |
| Lob | 1.92 | 3.50 | 3.80 | 1.94 | 1.78 | |
| MaxBet | 1.90 | 3.55 | 4.00 | 1.98 | 1.80 | |
| Meridian | 1.92 | 3.55 | 3.75 | |||
| MerkurXtip | 1.88 | 3.55 | 3.95 | 1.97 | 1.80 | |
| Oktagonbet | 1.94 | 3.55 | 3.65 | 1.95 | 1.79 | |
| Soccerbet | 1.98 | 3.60 | 3.55 | 1.95 | 1.75 | |
| Superbet | 1.92 | 3.45 | 3.70 | 1.92 | 1.78 | |
| Tašbet | 1.94 | 3.65 | 3.85 | 2.02 | 1.84 | |
| Prosečne kvote | 1.93 | 3.55 | 3.79 | 1.96 | 1.80 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rapid | 4 | 4 | 0 | 0 | 14 | : | 2 | (+12) | 12 |
| 2 | LASK | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | : | 1 | (+11) | 12 |
| 3 | Red Bul Salcburg | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | : | 2 | (+7) | 10 |
| 4 | Šturm | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 5 | (+1) | 8 |
| 5 | TSV Hartberg | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | : | 8 | (-3) | 6 |
| 6 | Volfsberger AC | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 3 | (+2) | 5 |
| 7 | Austrija Luštenau | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 9 | (-4) | 5 |
| 8 | VSG Tirol | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 7 | (-1) | 4 |
| 9 | Rid | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 10 | (-4) | 4 |
| 10 | GAK | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | : | 13 | (-11) | 4 |
| 11 | Rajndorf Altah | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | : | 8 | (-4) | 3 |
| 12 | Austrija Beč | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | : | 9 | (-6) | 3 |
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-12.mesto u 1.delu - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.mesto u 2.delu i pobednik plej ofa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
7-12.mesto u 1.delu - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2.mesto u 2.delu i pobednik plej ofa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rapid | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | : | 1 | 9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | |
| 2. | LASK | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | : | 1 | 9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | |
| 3. | Red Bul Salcburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 4 | |
| 4. | Šturm | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | |
| 5. | TSV Hartberg | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
| 6. | Volfsberger AC | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | |
| 7. | Austrija Luštenau | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 6 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
| 8. | VSG Tirol | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 3 | |
| 9. | Rid | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 8 | 1 | |
| 10. | GAK | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 12 | 0 | |
| 11. | Rajndorf Altah | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 5 | 0 | |
| 12. | Austrija Beč | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 7 | 3 | |
Austrija Beč
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Red Bul Salcburg | 1:4 | 3+ | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 27.08.2026 | Sporting Braga | 0:0 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 20.08.2026 | Sporting Braga | 0:2 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | TSV Hartberg | 2:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 13.08.2026 | Beitar Jerusalim | 1:2 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | LASK | 0:2 | 0-2 | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 06.08.2026 | Beitar Jerusalim | 2:1 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Volfsberger AC | 0:3 | 3+ | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 30.07.2026 | Liepaja | 3:1 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 26.07.2026 | Viener Športklub | 5:0 | 3+ | Austrija, Kup | 2026/2027 |
VSG Tirol
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Austrija Luštenau | 4:0 | 3+ | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Red Bul Salcburg | 0:3 | 3+ | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Rajndorf Altah | 1:3 | 3+ | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Šturm | 1:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2026/2027 | |||
| 24.07.2026 | Vizelburg | 6:0 | 3+ | Austrija, Kup | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Volfsberger AC | 0:2 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Blau Vajs Linc | 1:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | GAK | 0:4 | 3+ | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Rid | 1:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 21.04.2026 | Rajndorf Altah | 0:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | 0:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 18.10.2025 | 3:2 | 3+ | Austrija 1 | 2025/2026 | |||
| 16.03.2025 | 2:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2024/2025 | |||
| 26.10.2024 | 3:0 | 3+ | Austrija 1 | 2024/2025 | |||
| 23.04.2024 | 0:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2023/2024 | |||
| 20.04.2024 | 3:0 | 3+ | Austrija 1 | 2023/2024 | |||
| 10.03.2024 | 2:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2023/2024 | |||
| 22.10.2023 | 2:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2023/2024 | |||
| 06.11.2022 | 0:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2022/2023 | |||
| 13.08.2022 | 2:1 | 3+ | Austrija 1 | 2022/2023 | |||
| 31.10.2021 | 1:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2021/2022 | |||
| 01.08.2021 | 1:1 | 0-2 | Austrija 1 | 2021/2022 | |||
| 31.01.2021 | 2:2 | 3+ | Austrija 1 | 2020/2021 | |||
| 03.10.2020 | 2:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2020/2021 | |||
| 20.06.2020 | 2:1 | 3+ | Austrija 1 | 2019/2020 | |||
| 16.06.2020 | 1:0 | 0-2 | Austrija 1 | 2019/2020 | |||
| 26.10.2019 | 2:3 | 3+ | Austrija 1 | 2019/2020 | |||
| 25.09.2019 | 2:5 | 3+ | Austrija, Kup | 2019/2020 | |||
| 27.07.2019 | 1:3 | 3+ | Austrija 1 | 2019/2020 |
| Austrija Beč | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 19 | 10 | 5 | 4 | 31:20 | (+11) | 51 | 1,63 | 1,05 | 2,68 | 10 | 9 | 53:47 |
| Domaćin | 9 | 5 | 3 | 1 | 16:7 | (+9) | 23 | 1,78 | 0,78 | 2,56 | 4 | 5 | 44:56 |
| Gost | 10 | 5 | 2 | 3 | 15:13 | (+2) | 28 | 1,50 | 1,30 | 2,80 | 6 | 4 | 60:40 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari