Ponuda po danu
Po takmičenju
Severna Irska, Severna Irska 1 - 1.deo
Bangor - Balimena Junajted
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09. (Pet) | 18:45 | Larn-Glentoran | 2.35 | 3.19 | 2.80 | 1.69 | 2.04 | (10) |
| 05.09. (Sub) | 14:00 | Bangor-Balimena Jun. | 3.94 | 3.56 | 1.78 | 1.95 | 1.76 | (10) |
| 05.09. (Sub) | 14:00 | Kliftonvil-Portadaun | 1.62 | 3.78 | 4.58 | 1.98 | 1.73 | (10) |
| 05.09. (Sub) | 14:00 | Limavedi Jun.-Dangenon Svifts | 3.08 | 3.35 | 2.11 | 2.02 | 1.71 | (10) |
| 05.09. (Sub) | 14:00 | Linfild-Kerik Rendžers | 1.66 | 3.70 | 4.42 | 2.03 | 1.70 | (10) |
| 05.09. (Sub) | 17:00 | Kolrejn-Krusejders | 1.14 | 6.89 | 13.71 | 2.88 | 1.36 | (10) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Bangor
Balimena Junajted
- Tim Balimena Junajted je poslednjih 3 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Severna Irska 1 - 1.deo.
- Na utakmicama tima Balimena Junajted broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Severna Irska 1 - 1.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 4.00 | 3.75 | 1.78 | 1.97 | 1.75 | |
| BetOle | 3.90 | 3.40 | 1.80 | 1.95 | 1.75 | |
| Brazilbet | 3.90 | 3.40 | 1.80 | 1.95 | 1.77 | |
| Lob | 4.45 | 3.55 | 1.77 | 1.99 | 1.79 | |
| Meridian | 3.70 | 3.55 | 1.75 | |||
| MerkurXtip | 3.70 | 3.85 | 1.68 | 1.93 | 1.73 | |
| Oktagonbet | 3.90 | 3.40 | 1.79 | 1.94 | 1.75 | |
| Soccerbet | 3.85 | 3.70 | 1.80 | 1.95 | 1.75 | |
| Superbet | 3.80 | 3.50 | 1.78 | 1.95 | 1.76 | |
| Tašbet | 4.15 | 3.50 | 1.83 | 1.95 | 1.75 | |
| Prosečne kvote | 3.94 | 3.56 | 1.78 | 1.95 | 1.76 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kolrejn | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | : | 1 | (+7) | 10 |
| 2 | Kerik Rendžers | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | : | 3 | (+4) | 9 |
| 3 | Dangenon Svifts | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | (+3) | 9 |
| 4 | Krusejders | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 6 | (+2) | 9 |
| 5 | Linfild | 4 | 3 | 0 | 1 | 5 | : | 4 | (+1) | 9 |
| 6 | Glentoran | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 4 | (+2) | 6 |
| 7 | Kliftonvil | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 4 | (+1) | 6 |
| 8 | Balimena Jun. | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 4 | (0) | 3 |
| 9 | Larn | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 1 |
| 10 | Limavedi Jun. | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 6 | (-5) | 0 |
| 11 | Portadaun | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | : | 8 | (-6) | 0 |
| 12 | Bangor | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 9 | (-9) | 0 |
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa, 2.mesto u 2.delu i pobednik Plej ofa u kojem učestvuju klubovi plasirani od 3-7.mesta - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Pobednik Kupa, 2.mesto u 2.delu i pobednik Plej ofa u kojem učestvuju klubovi plasirani od 3-7.mesta - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kolrejn | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | : | 1 | 9 | |
| 2. | Kerik Rendžers | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 1 | 6 | |
| 3. | Dangenon Svifts | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | |
| 4. | Krusejders | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | |
| 5. | Linfild | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | |
| 6. | Glentoran | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | |
| 7. | Kliftonvil | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 1 | 3 | |
| 8. | Balimena Jun. | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | 3 | |
| 9. | Larn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | : | 0 | 1 | |
| 10. | Limavedi Jun. | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
| 11. | Portadaun | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | |
| 12. | Bangor | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 2 | 0 | |
Bangor
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Kerik Rendžers | 0:4 | 3+ | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Dangenon Svifts | 0:2 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Kliftonvil | 0:3 | 3+ | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 25.04.2026 | Portadaun | 2:4 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Kerik Rendžers | 0:3 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 14.04.2026 | Balimena Jun. | 0:0 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Glenavon | 0:0 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 07.04.2026 | Krusejders | 1:1 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 21.03.2026 | Dangenon Svifts | 1:0 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 10.03.2026 | Glentoran | 0:4 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 |
Balimena Junajted
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | Glentoran | 0:2 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Krusejders | 1:2 | 3+ | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Linfild | 3:0 | 3+ | Severna Irska 1 | 2026/2027 | |||
| 25.04.2026 | Krusejders | 2:3 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Portadaun | 1:2 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 14.04.2026 | Bangor | 0:0 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 11.04.2026 | Kerik Rendžers | 3:2 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 07.04.2026 | Glenavon | 1:1 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 21.03.2026 | Kliftonvil | 2:2 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 14.03.2026 | Kerik Rendžers | 2:1 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2026 | 0:0 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 30.12.2025 | 2:0 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 08.11.2025 | 2:3 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 23.08.2025 | 0:4 | 3+ | Severna Irska 1 | 2025/2026 | |||
| 12.10.2011 | 0:2 | 0-2 | Severna Irska, LK | 2011/2012 | |||
| 02.05.2009 | 1:1 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2008/2009 | |||
| 27.02.2009 | 0:2 | 0-2 | Severna Irska 1 | 2008/2009 | |||
| 13.12.2008 | 0:3 | 3+ | Severna Irska 1 | 2008/2009 | |||
| 27.09.2008 | 2:1 | 3+ | Severna Irska 1 | 2008/2009 |
| Bangor | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:16 | (-9) | 23 | 0,78 | 1,78 | 2,56 | 5 | 4 | 56:44 |
| Domaćin | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | (-4) | 14 | 1,00 | 1,80 | 2,80 | 3 | 2 | 60:40 |
| Gost | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:7 | (-5) | 9 | 0,50 | 1,75 | 2,25 | 2 | 2 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari