Ponuda po danu
Po takmičenju
Austrija, Austrija 2
Blau Vajs Linc - Floridsdorfer
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11. (Pet) | 16:30 | Amšteten-Vaker Insbruk | 2.07 | 3.60 | 3.08 | 2.16 | 1.62 | (8) |
| 06.11. (Pet) | 16:30 | Austrija Beč Am.-First Viena 1894 | 3.69 | 3.55 | 1.87 | 2.00 | 1.72 | (8) |
| 06.11. (Pet) | 16:30 | Lifering-Austrija Salcburg | 2.39 | 3.72 | 2.51 | 2.63 | 1.42 | (8) |
| 06.11. (Pet) | 18:30 | Admira Vaker-Sent Pelten | 2.80 | 3.64 | 2.23 | 2.31 | 1.55 | (4) |
| 07.11. (Sub) | 13:30 | Herta Vels-Šturm Am. | 2.15 | 3.75 | 2.81 | 2.48 | 1.47 | (8) |
| 07.11. (Sub) | 13:30 | Švarc Vajs Bregenc-Rapid Am. | 1.68 | 4.15 | 3.98 | 2.60 | 1.42 | (8) |
| 07.11. (Sub) | 16:30 | Blau Vajs Linc-Floridsdorfer | 1.48 | 4.34 | 5.42 | 2.33 | 1.53 | (9) |
| 08.11. (Ned) | 08:30 | Voitsberg-Kapfenberger SV | 1.62 | 4.07 | 4.30 | 2.52 | 1.46 | (5) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Blau Vajs Linc
Floridsdorfer
- Blau Vajs Linc je bez poraza u poslednjih 6 mečeva u takmičenju Austrija 2
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 1.48 | 4.50 | 5.50 | 2.30 | 1.55 | |
| BetOle | 1.47 | 4.15 | 5.25 | 2.35 | 1.51 | |
| Brazilbet | 1.47 | 4.10 | 5.30 | 2.35 | 1.51 | |
| Lob | 1.49 | 4.25 | 5.50 | 2.32 | 1.54 | |
| MerkurXtip | 1.46 | 4.55 | 5.45 | 2.32 | 1.53 | |
| Oktagonbet | 1.47 | 4.15 | 5.25 | 2.35 | 1.51 | |
| Soccerbet | 1.47 | 4.50 | 5.40 | 2.30 | 1.55 | |
| Superbet | 1.48 | 4.35 | 5.40 | 2.30 | 1.55 | |
| Tašbet | 1.50 | 4.55 | 5.70 | 2.38 | 1.52 | |
| Prosečne kvote | 1.48 | 4.34 | 5.42 | 2.33 | 1.53 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blau Vajs Linc | 11 | 9 | 1 | 1 | 32 | : | 6 | (+26) | 28 |
| 2 | First Viena 1894 | 11 | 8 | 1 | 2 | 21 | : | 15 | (+6) | 25 |
| 3 | Austrija Beč Am. | 11 | 7 | 1 | 3 | 19 | : | 14 | (+5) | 22 |
| 4 | Austrija Salcburg | 11 | 6 | 1 | 4 | 20 | : | 14 | (+6) | 19 |
| 5 | Admira Vaker | 11 | 6 | 0 | 5 | 13 | : | 11 | (+2) | 18 |
| 6 | Amšteten | 11 | 4 | 5 | 2 | 18 | : | 17 | (+1) | 17 |
| 7 | Lifering | 11 | 5 | 2 | 4 | 22 | : | 23 | (-1) | 17 |
| 8 | Švarc Vajs Bregenc | 11 | 4 | 3 | 4 | 14 | : | 15 | (-1) | 15 |
| 9 | Vaker Insbruk | 11 | 4 | 2 | 5 | 13 | : | 13 | (0) | 14 |
| 10 | Sent Pelten | 11 | 4 | 2 | 5 | 10 | : | 11 | (-1) | 14 |
| 11 | Floridsdorfer | 11 | 4 | 2 | 5 | 16 | : | 18 | (-2) | 14 |
| 12 | Voitsberg | 11 | 3 | 3 | 5 | 19 | : | 21 | (-2) | 12 |
| 13 | Šturm Am. | 11 | 3 | 2 | 6 | 18 | : | 24 | (-6) | 11 |
| 14 | Kapfenberger SV | 11 | 2 | 2 | 7 | 14 | : | 21 | (-7) | 8 |
| 15 | Herta Vels | 11 | 2 | 2 | 7 | 14 | : | 27 | (-13) | 8 |
| 16 | Rapid Am. | 11 | 2 | 1 | 8 | 11 | : | 24 | (-13) | 7 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Blau Vajs Linc | 5 | 5 | 0 | 0 | 19 | : | 3 | 15 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | : | 3 | 13 | |
| 2. | First Viena 1894 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | : | 9 | 13 | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | : | 6 | 12 | |
| 3. | Austrija Beč Am. | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | : | 7 | 13 | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 7 | 9 | |
| 4. | Austrija Salcburg | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | : | 8 | 13 | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | : | 6 | 6 | |
| 5. | Admira Vaker | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | : | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | : | 7 | 9 | |
| 6. | Amšteten | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | : | 7 | 11 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | : | 10 | 6 | |
| 7. | Lifering | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | : | 10 | 7 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | : | 13 | 10 | |
| 8. | Švarc Vajs Bregenc | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | : | 3 | 13 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | : | 12 | 2 | |
| 9. | Vaker Insbruk | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | : | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | : | 9 | 7 | |
| 10. | Sent Pelten | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | : | 4 | 10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 7 | 4 | |
| 11. | Floridsdorfer | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | : | 6 | 11 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | : | 12 | 3 | |
| 12. | Voitsberg | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | : | 7 | 5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | : | 14 | 7 | |
| 13. | Šturm Am. | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | : | 10 | 10 | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | : | 14 | 1 | |
| 14. | Kapfenberger SV | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 12 | 4 | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | : | 9 | 4 | |
| 15. | Herta Vels | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | : | 16 | 3 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | : | 11 | 5 | |
| 16. | Rapid Am. | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | : | 11 | 0 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 13 | 7 | |
Blau Vajs Linc
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | First Viena 1894 | 6:0 | 3+ | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Austrija Salcburg | 1:0 | 0-2 | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Lifering | 4:1 | 3+ | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Amšteten | 1:1 | 0-2 | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Admira Vaker | 3:0 | 3+ | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Herta Vels | 4:1 | 3+ | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Vaker Insbruk | 2:3 | 3+ | Austrija, Kup | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Kapfenberger SV | 1:2 | 3+ | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Voitsberg | 5:1 | 3+ | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Sent Pelten | 1:0 | 0-2 | Austrija 2 | 2026/2027 |
Floridsdorfer
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Kapfenberger SV | 2:2 | 3+ | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | First Viena 1894 | 0:2 | 0-2 | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Admira Vaker | 0:2 | 0-2 | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Austrija Salcburg | 1:2 | 3+ | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Lifering | 4:0 | 3+ | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Švarc Vajs Bregenc | 0:4 | 3+ | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Švarc Vajs Bregenc | 0:0 | 0-2 | Austrija, Kup | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Vaker Insbruk | 2:0 | 0-2 | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Rapid Am. | 2:0 | 0-2 | Austrija 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Amšteten | 2:2 | 3+ | Austrija 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2023 | 1:1 | 0-2 | Austrija 2 | 2022/2023 | |||
| 02.10.2022 | 1:2 | 3+ | Austrija 2 | 2022/2023 | |||
| 06.05.2022 | 0:2 | 0-2 | Austrija 2 | 2021/2022 | |||
| 30.10.2021 | 0:2 | 0-2 | Austrija 2 | 2021/2022 | |||
| 30.04.2021 | 2:0 | 0-2 | Austrija 2 | 2020/2021 | |||
| 27.11.2020 | 1:4 | 3+ | Austrija 2 | 2020/2021 | |||
| 10.07.2020 | 2:1 | 3+ | Austrija 2 | 2019/2020 | |||
| 18.10.2019 | 2:3 | 3+ | Austrija 2 | 2019/2020 | |||
| 05.04.2019 | 2:0 | 0-2 | Austrija 2 | 2018/2019 | |||
| 31.08.2018 | 5:1 | 3+ | Austrija 2 | 2018/2019 | |||
| 21.05.2018 | 0:5 | 3+ | Austrija 2 | 2017/2018 | |||
| 03.04.2018 | 1:0 | 0-2 | Austrija 2 | 2017/2018 | |||
| 03.11.2017 | 0:0 | 0-2 | Austrija 2 | 2017/2018 | |||
| 25.08.2017 | 4:0 | 3+ | Austrija 2 | 2017/2018 | |||
| 05.05.2017 | 0:0 | 0-2 | Austrija 2 | 2016/2017 | |||
| 14.03.2017 | 2:1 | 3+ | Austrija 2 | 2016/2017 | |||
| 21.10.2016 | 0:0 | 0-2 | Austrija 2 | 2016/2017 | |||
| 19.08.2016 | 1:2 | 3+ | Austrija 2 | 2016/2017 |
| Blau Vajs Linc | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 18 | 7 | 4 | 7 | 24:24 | (0) | 48 | 1,33 | 1,33 | 2,67 | 9 | 9 | 50:50 |
| Domaćin | 9 | 4 | 3 | 2 | 15:7 | (+8) | 22 | 1,67 | 0,78 | 2,44 | 6 | 3 | 67:33 |
| Gost | 9 | 3 | 1 | 5 | 9:17 | (-8) | 26 | 1,00 | 1,89 | 2,89 | 3 | 6 | 33:67 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari