Ponuda po danu
Po takmičenju
Francuska, Francuska 2
Bulonj - Anesi
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11. (Pon) | 19:45 | Red Star-Nansi Loren | 2.42 | 3.26 | 2.93 | 1.79 | 1.96 | (11) |
| 02.11. (Pon) | 19:45 | Rems-Sošo Monbeliar | 1.69 | 3.73 | 4.81 | 2.00 | 1.75 | (11) |
| 06.11. (Pet) | 18:00 | Bulonj-Anesi | 2.53 | 3.03 | 2.93 | 1.60 | 2.24 | (8) |
| 06.11. (Pet) | 18:00 | Monpelje-Mec | 2.04 | 3.50 | 3.45 | 2.09 | 1.68 | (8) |
| 06.11. (Pet) | 19:00 | Dankerk-Avan Gengan | 2.62 | 3.49 | 2.51 | 2.14 | 1.65 | (9) |
| 06.11. (Pet) | 19:00 | Dižon-Red Star | 2.54 | 3.59 | 2.54 | 2.28 | 1.58 | (8) |
| 06.11. (Pet) | 19:00 | Grenobl Fut 38-Rems | 3.82 | 3.46 | 1.95 | 1.85 | 1.88 | (8) |
| 06.11. (Pet) | 19:00 | Nansi Loren-Sošo Monbeliar | 1.76 | 3.49 | 4.73 | 1.80 | 1.94 | (8) |
| 07.11. (Sub) | 12:00 | Klermon Fut-Rodez | 3.11 | 3.35 | 2.23 | 1.96 | 1.78 | (8) |
| 07.11. (Sub) | 19:00 | Po-Nant | 3.02 | 3.28 | 2.30 | 1.87 | 1.87 | (9) |
| 07.11. (Sub) | 19:00 | Sent Etjen-Laval | 1.34 | 4.98 | 8.23 | 2.31 | 1.56 | (9) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Bulonj
Anesi
- Tim Anesi je poslednjih 7 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Francuska 2.
- Na utakmicama tima Bulonj broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Francuska 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 2.45 | 3.00 | 3.15 | 1.62 | 2.25 | |
| BetOle | 2.55 | 3.05 | 2.85 | 1.60 | 2.22 | |
| Brazilbet | 2.55 | 3.05 | 2.90 | 1.60 | 2.25 | |
| Lob | 2.52 | 3.05 | 2.85 | 1.59 | 2.22 | |
| MerkurXtip | 2.52 | 2.95 | 2.83 | 1.60 | 2.25 | |
| Soccerbet | 2.60 | 2.95 | 2.95 | 1.57 | 2.25 | |
| Superbet | 2.47 | 3.10 | 3.05 | 1.59 | 2.25 | |
| Tašbet | 2.55 | 3.10 | 2.90 | 1.62 | 2.25 | |
| Prosečne kvote | 2.53 | 3.03 | 2.93 | 1.60 | 2.24 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sent Etjen | 11 | 8 | 1 | 2 | 23 | : | 11 | (+12) | 25 |
| 2 | Monpelje | 11 | 7 | 3 | 1 | 16 | : | 6 | (+10) | 24 |
| 3 | Po | 11 | 6 | 2 | 3 | 16 | : | 11 | (+5) | 20 |
| 4 | Nansi Loren | 10 | 6 | 1 | 3 | 12 | : | 8 | (+4) | 19 |
| 5 | Rems | 10 | 4 | 6 | 0 | 20 | : | 12 | (+8) | 18 |
| 6 | Red Star | 10 | 5 | 2 | 3 | 13 | : | 12 | (+1) | 17 |
| 7 | Anesi | 11 | 5 | 1 | 5 | 14 | : | 15 | (-1) | 16 |
| 8 | Dižon | 11 | 4 | 3 | 4 | 20 | : | 19 | (+1) | 15 |
| 9 | Avan Gengan | 11 | 4 | 2 | 5 | 16 | : | 15 | (+1) | 14 |
| 10 | Mec | 11 | 3 | 5 | 3 | 17 | : | 17 | (0) | 14 |
| 11 | Rodez | 11 | 4 | 1 | 6 | 17 | : | 22 | (-5) | 13 |
| 12 | Dankerk | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | : | 17 | (-3) | 12 |
| 13 | Sošo Monbeliar | 10 | 2 | 5 | 3 | 8 | : | 12 | (-4) | 11 |
| 14 | Bulonj | 11 | 1 | 7 | 3 | 7 | : | 8 | (-1) | 10 |
| 15 | Nant | 11 | 2 | 3 | 6 | 12 | : | 18 | (-6) | 9 |
| 16 | Laval | 11 | 2 | 3 | 6 | 14 | : | 21 | (-7) | 9 |
| 17 | Klermon Fut | 11 | 0 | 8 | 3 | 10 | : | 15 | (-5) | 8 |
| 18 | Grenobl Fut 38 | 11 | 2 | 2 | 7 | 10 | : | 20 | (-10) | 8 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sent Etjen | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | : | 2 | 15 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | : | 9 | 10 | |
| 2. | Monpelje | 5 | 3 | 2 | 0 | 6 | : | 2 | 11 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | : | 4 | 13 | |
| 3. | Po | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | : | 6 | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 5 | 10 | |
| 4. | Nansi Loren | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | : | 3 | 9 | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | : | 5 | 10 | |
| 5. | Rems | 5 | 2 | 3 | 0 | 13 | : | 9 | 9 | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | : | 3 | 9 | |
| 6. | Red Star | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 4 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | : | 7 | 13 | |
| 7. | Anesi | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 8 | 4 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | : | 7 | 12 | |
| 8. | Dižon | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | : | 10 | 6 | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | : | 9 | 9 | |
| 9. | Avan Gengan | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | : | 9 | 10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | : | 6 | 4 | |
| 10. | Mec | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | : | 10 | 11 | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | : | 7 | 3 | |
| 11. | Rodez | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | : | 11 | 7 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | : | 11 | 6 | |
| 12. | Dankerk | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | 8 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 10 | 4 | |
| 13. | Sošo Monbeliar | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 7 | 5 | 0 | 4 | 1 | 4 | : | 5 | 4 | |
| 14. | Bulonj | 5 | 0 | 4 | 1 | 4 | : | 5 | 4 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | : | 3 | 6 | |
| 15. | Nant | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | : | 10 | 5 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 8 | 4 | |
| 16. | Laval | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 10 | 8 | 5 | 0 | 1 | 4 | 6 | : | 11 | 1 | |
| 17. | Klermon Fut | 6 | 0 | 4 | 2 | 3 | : | 6 | 4 | 5 | 0 | 4 | 1 | 7 | : | 9 | 4 | |
| 18. | Grenobl Fut 38 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | : | 8 | 2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | : | 12 | 6 | |
Bulonj
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Laval | 0:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 26.10.2026 | Rems | 1:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | Grenobl Fut 38 | 2:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Sošo Monbeliar | 1:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Nant | 1:2 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Klermon Fut | 0:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Dižon | 1:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Monpelje | 0:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Red Star | 1:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Avan Gengan | 0:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 |
Anesi
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Monpelje | 0:3 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Sošo Monbeliar | 3:1 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | Nansi Loren | 1:2 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Dankerk | 1:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Dižon | 1:2 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Avan Gengan | 1:2 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Grenobl Fut 38 | 2:1 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Mec | 1:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | Rems | 1:3 | 3+ | Francuska 2 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Rodez | 2:0 | 0-2 | Francuska 2 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | 1:2 | 3+ | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 31.10.2025 | 1:1 | 0-2 | Francuska 2 | 2025/2026 | |||
| 04.02.2022 | 1:1 | 0-2 | Francuska 3 | 2021/2022 | |||
| 27.08.2021 | 0:2 | 0-2 | Francuska 3 | 2021/2022 | |||
| 10.05.2021 | 0:4 | 3+ | Francuska 3 | 2020/2021 | |||
| 08.01.2021 | 0:1 | 0-2 | Francuska 3 | 2020/2021 |
| Bulonj | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 6 | 0 | 2 | 4 | 3:11 | (-8) | 14 | 0,50 | 1,83 | 2,33 | 4 | 2 | 67:33 |
| Domaćin | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | (-2) | 6 | 0,67 | 1,33 | 2,00 | 2 | 1 | 67:33 |
| Gost | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | (-6) | 8 | 0,33 | 2,33 | 2,67 | 2 | 1 | 67:33 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari