Ponuda po danu
Po takmičenju
Rumunija, Rumunija 1 - 1.deo
CFR 1907 Kluž - Dinamo Bukurešt
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10. (Pet) | 15:00 | Ocelul-Čiksereda | 1.70 | 3.48 | 5.18 | 1.75 | 1.98 | (11) |
| 16.10. (Pet) | 18:00 | Dinamo Bukurešt-Botošani | 1.45 | 4.54 | 6.21 | 2.30 | 1.56 | (11) |
| 17.10. (Sub) | 14:15 | Petrolul Ploešti-Sepsi OSK | 2.11 | 3.25 | 3.43 | 1.76 | 1.96 | (11) |
| 17.10. (Sub) | 18:30 | Rapid Bukurešt-Korvinul | 1.58 | 3.95 | 5.37 | 1.97 | 1.75 | (11) |
| 18.10. (Ned) | 15:15 | UTA Arad-CFR 1907 Kluž | 2.19 | 3.30 | 3.19 | 1.84 | 1.87 | (11) |
| 18.10. (Ned) | 18:00 | KSU Krajova-Farul | 1.46 | 4.31 | 6.35 | 2.11 | 1.65 | (11) |
| 19.10. (Pon) | 15:00 | Univerzitatea Kluž-Arđeš Pitešti | 1.79 | 3.39 | 4.43 | 1.72 | 2.00 | (11) |
| 19.10. (Pon) | 18:00 | Voluntari-FCSB | 3.99 | 3.86 | 1.75 | 2.33 | 1.54 | (11) |
| 23.10. (Pet) | 15:00 | Botošani-Petrolul Ploešti | 2.31 | 2.98 | 2.95 | 1.58 | 2.21 | (6) |
| 23.10. (Pet) | 18:00 | Korvinul-Univerzitatea Kluž | 2.90 | 3.03 | 2.30 | 1.67 | 2.04 | (6) |
| 24.10. (Sub) | 12:30 | Čiksereda-Voluntari | 2.57 | 3.01 | 2.58 | 1.65 | 2.08 | (6) |
| 24.10. (Sub) | 15:00 | Arđeš Pitešti-UTA Arad | 1.98 | 3.07 | 3.63 | 1.57 | 2.22 | (6) |
| 24.10. (Sub) | 18:00 | FCSB-Rapid Bukurešt | 2.32 | 3.11 | 2.83 | 1.79 | 1.90 | (6) |
| 25.10. (Ned) | 14:30 | Farul-Ocelul | 1.90 | 3.21 | 3.73 | 1.74 | 1.96 | (6) |
| 25.10. (Ned) | 17:00 | CFR 1907 Kluž-Dinamo Bukurešt | 3.11 | 3.08 | 2.16 | 1.71 | 1.99 | (6) |
| 26.10. (Pon) | 18:00 | Sepsi OSK-KSU Krajova | 4.41 | 3.32 | 1.69 | 1.81 | 1.84 | (6) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
CFR 1907 Kluž
(Ekomaks)
Dinamo Bukurešt
- Dinamo Bukurešt je bez poraza u poslednjih 10 mečeva u takmičenju Rumunija 1 - 1.deo
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 3.10 | 3.10 | 2.15 | 1.72 | 1.97 | |
| Brazilbet | 3.10 | 3.05 | 2.18 | 1.70 | 2.00 | |
| Lob | 3.20 | 3.10 | 2.18 | 1.70 | 1.96 | |
| Meridian | 3.00 | 3.10 | 2.17 | |||
| Oktagonbet | 3.10 | 3.10 | 2.15 | 1.72 | 1.98 | |
| Superbet | 3.15 | 3.05 | 2.15 | 1.72 | 2.02 | |
| Prosečne kvote | 3.11 | 3.08 | 2.16 | 1.71 | 1.99 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bukurešt | 11 | 8 | 2 | 1 | 25 | : | 7 | (+18) | 26 |
| 2 | Rapid Bukurešt | 11 | 7 | 3 | 1 | 18 | : | 9 | (+9) | 24 |
| 3 | KSU Krajova | 11 | 7 | 2 | 2 | 25 | : | 9 | (+16) | 23 |
| 4 | Petrolul Ploešti | 11 | 6 | 1 | 4 | 14 | : | 15 | (-1) | 19 |
| 5 | Univerzitatea Kluž | 11 | 6 | 0 | 5 | 20 | : | 18 | (+2) | 18 |
| 6 | Farul | 11 | 4 | 5 | 2 | 17 | : | 15 | (+2) | 17 |
| 7 | Korvinul | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | : | 11 | (+3) | 16 |
| 8 | CFR 1907 Kluž | 11 | 5 | 1 | 5 | 17 | : | 17 | (0) | 16 |
| 9 | FCSB | 11 | 4 | 3 | 4 | 14 | : | 17 | (-3) | 15 |
| 10 | Botošani | 11 | 3 | 5 | 3 | 16 | : | 12 | (+4) | 14 |
| 11 | Sepsi OSK | 11 | 3 | 4 | 4 | 7 | : | 12 | (-5) | 13 |
| 12 | UTA Arad | 11 | 3 | 3 | 5 | 14 | : | 17 | (-3) | 12 |
| 13 | Arđeš Pitešti | 11 | 3 | 2 | 6 | 6 | : | 11 | (-5) | 11 |
| 14 | Ocelul | 11 | 2 | 4 | 5 | 11 | : | 16 | (-5) | 10 |
| 15 | Voluntari | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | : | 25 | (-14) | 8 |
| 16 | Čiksereda | 11 | 0 | 1 | 10 | 6 | : | 24 | (-18) | 1 |
1. mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. mesto u 2.delu i pobednik Plej ofa za Ligu Konferencija Evrope - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-16.mesto u 1.delu - Plej aut
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. mesto u 2.delu i pobednik Plej ofa za Ligu Konferencija Evrope - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-16.mesto u 1.delu - Plej aut
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dinamo Bukurešt | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 | : | 3 | 15 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | : | 4 | 11 | |
| 2. | Rapid Bukurešt | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | : | 5 | 13 | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | : | 4 | 11 | |
| 3. | KSU Krajova | 6 | 5 | 0 | 1 | 20 | : | 2 | 15 | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 7 | 8 | |
| 4. | Petrolul Ploešti | 5 | 4 | 0 | 1 | 6 | : | 2 | 12 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | : | 13 | 7 | |
| 5. | Univerzitatea Kluž | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | : | 10 | 12 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | : | 8 | 6 | |
| 6. | Farul | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | : | 5 | 13 | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | : | 10 | 4 | |
| 7. | Korvinul | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | : | 5 | 11 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 6 | 5 | |
| 8. | CFR 1907 Kluž | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | : | 4 | 10 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | : | 13 | 6 | |
| 9. | FCSB | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | : | 9 | 11 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | : | 8 | 4 | |
| 10. | Botošani | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | : | 1 | 11 | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | : | 11 | 3 | |
| 11. | Sepsi OSK | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 4 | 8 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | : | 8 | 5 | |
| 12. | UTA Arad | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | : | 3 | 9 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | : | 14 | 3 | |
| 13. | Arđeš Pitešti | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | : | 4 | 8 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | : | 7 | 3 | |
| 14. | Ocelul | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 7 | 8 | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | : | 9 | 2 | |
| 15. | Voluntari | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 8 | 8 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | : | 17 | 0 | |
| 16. | Čiksereda | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | : | 9 | 1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | : | 15 | 0 | |
CFR 1907 Kluž
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | Arđeš Pitešti | 1:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 08.10.2026 | Univerzitatea Kluž | 1:3 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Botošani | 3:1 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Sepsi OSK | 1:3 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 04.09.2026 | Farul | 0:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 01.09.2026 | Sepsi OSK | 3:1 | 3+ | Rumunija, Kup | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Čiksereda | 3:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | FCSB | 1:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Korvinul | 0:3 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 13.08.2026 | Tromso | 2:1 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 |
Dinamo Bukurešt
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Sepsi OSK | 2:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Farul | 4:0 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Čiksereda | 3:1 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | FCSB | 2:1 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Sporting Liešti | 4:1 | 3+ | Rumunija, Kup | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Korvinul | 1:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Univerzitatea Kluž | 2:1 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Rapid Bukurešt | 1:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Voluntari | 4:0 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 31.07.2026 | Ocelul | 1:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| CFR 1907 Kluž | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 54 | 28 | 15 | 11 | 76:51 | (+25) | 127 | 1,41 | 0,94 | 2,35 | 33 | 21 | 61:39 |
| Domaćin | 27 | 17 | 7 | 3 | 45:24 | (+21) | 69 | 1,67 | 0,89 | 2,56 | 15 | 12 | 56:44 |
| Gost | 27 | 11 | 8 | 8 | 31:27 | (+4) | 58 | 1,15 | 1,00 | 2,15 | 18 | 9 | 67:33 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari