Ponuda po danu
Po takmičenju
Crna Gora, Crna Gora 1
Dečić - Mladost Donja Gorica
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11. (Ned) | 16:00 | Dečić-Mladost DG | 1.60 | 3.51 | 5.43 | 1.70 | 2.02 | (10) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Dečić
Mladost Donja Gorica
- Mladost Donja Gorica je bez pobede u poslednjih 7 mečeva u takmičenju Crna Gora 1.
- Na utakmicama tima Dečić broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 8 mečeva u takmičenju Crna Gora 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 1.58 | 3.50 | 5.85 | 1.72 | 2.00 | |
| BetOle | 1.60 | 3.45 | 5.20 | 1.70 | 2.02 | |
| Brazilbet | 1.60 | 3.40 | 5.20 | 1.68 | 2.04 | |
| Lob | 1.62 | 3.60 | 5.70 | 1.70 | 2.04 | |
| MaxBet | 1.58 | 3.45 | 5.25 | 1.68 | 2.00 | |
| MerkurXtip | 1.60 | 3.50 | 5.45 | 1.70 | 2.03 | |
| Oktagonbet | 1.60 | 3.45 | 5.15 | 1.69 | 2.02 | |
| Soccerbet | 1.57 | 3.60 | 5.80 | 1.70 | 2.05 | |
| Superbet | 1.59 | 3.60 | 5.25 | 1.71 | 2.00 | |
| Tašbet | 1.61 | 3.50 | 5.45 | 1.70 | 2.03 | |
| Prosečne kvote | 1.60 | 3.51 | 5.43 | 1.70 | 2.02 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Otrant | 15 | 8 | 3 | 4 | 28 | : | 19 | (+9) | 27 |
| 2 | Budućnost Po. | 15 | 7 | 4 | 4 | 20 | : | 16 | (+4) | 25 |
| 3 | Mornar | 15 | 6 | 6 | 3 | 21 | : | 15 | (+6) | 24 |
| 4 | Sutjeska | 15 | 6 | 5 | 4 | 19 | : | 13 | (+6) | 23 |
| 5 | Bokelj | 14 | 5 | 4 | 5 | 10 | : | 11 | (-1) | 19 |
| 6 | Petrovac | 14 | 4 | 6 | 4 | 15 | : | 13 | (+2) | 18 |
| 7 | Dečić | 13 | 5 | 3 | 5 | 12 | : | 11 | (+1) | 18 |
| 8 | Jezero | 15 | 4 | 6 | 5 | 17 | : | 22 | (-5) | 18 |
| 9 | Mladost DG | 14 | 3 | 3 | 8 | 11 | : | 23 | (-12) | 12 |
| 10 | Arsenal Tivat | 14 | 1 | 6 | 7 | 10 | : | 20 | (-10) | 9 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa i 2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Pobednik Kupa i 2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Otrant | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | : | 8 | 12 | 8 | 5 | 0 | 3 | 16 | : | 11 | 15 | |
| 2. | Budućnost Po. | 8 | 3 | 3 | 2 | 14 | : | 12 | 12 | 7 | 4 | 1 | 2 | 6 | : | 4 | 13 | |
| 3. | Mornar | 7 | 3 | 3 | 1 | 11 | : | 6 | 12 | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | : | 9 | 12 | |
| 4. | Sutjeska | 8 | 4 | 1 | 3 | 15 | : | 11 | 13 | 7 | 2 | 4 | 1 | 4 | : | 2 | 10 | |
| 5. | Bokelj | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 | : | 3 | 13 | 7 | 1 | 3 | 3 | 2 | : | 8 | 6 | |
| 6. | Petrovac | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | : | 7 | 8 | 7 | 2 | 4 | 1 | 7 | : | 6 | 10 | |
| 7. | Dečić | 7 | 3 | 3 | 1 | 7 | : | 4 | 12 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | : | 7 | 6 | |
| 8. | Jezero | 7 | 3 | 3 | 1 | 9 | : | 5 | 12 | 8 | 1 | 3 | 4 | 8 | : | 17 | 6 | |
| 9. | Mladost DG | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | : | 7 | 8 | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | : | 16 | 4 | |
| 10. | Arsenal Tivat | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 | : | 8 | 2 | 7 | 1 | 4 | 2 | 8 | : | 12 | 7 | |
Dečić
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Jezero | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 29.10.2026 | Otrant | 2:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Bokelj | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Budućnost Po. | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 14.10.2026 | Sutjeska | 0:0 | 0-2 | Crna Gora, Kup | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Mornar | 1:1 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Sutjeska | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 09.09.2026 | Petrovac | 1:1 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Mladost DG | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Jezero | 2:1 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 |
Mladost Donja Gorica
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Sutjeska | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Petrovac | 0:1 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 22.10.2026 | Mornar | 1:4 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Jezero | 0:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 14.10.2026 | Iskra Danilovgrad | 4:0 | 3+ | Crna Gora, Kup | 2026/2027 | |||
| 08.10.2026 | Otrant | 2:2 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Bokelj | 0:3 | 3+ | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Budućnost Po. | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 10.09.2026 | Arsenal Tivat | 1:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Dečić | 2:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | 0:2 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2026/2027 | |||
| 08.04.2026 | 1:2 | 3+ | Crna Gora 1 | 2025/2026 | |||
| 10.12.2025 | 3:4 | 3+ | Crna Gora 1 | 2025/2026 | |||
| 01.10.2025 | 2:1 | 3+ | Crna Gora 1 | 2025/2026 | |||
| 04.08.2025 | 3:2 | 3+ | Crna Gora 1 | 2025/2026 | |||
| 21.04.2024 | 2:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
| 28.02.2024 | 3:0 | 3+ | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
| 21.10.2023 | 4:1 | 3+ | Crna Gora 1 | 2023/2024 | |||
| 13.08.2023 | 2:0 | 0-2 | Crna Gora 1 | 2023/2024 |
| Dečić | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 9 | 6 | 0 | 3 | 20:12 | (+8) | 32 | 2,22 | 1,33 | 3,56 | 3 | 6 | 33:67 |
| Domaćin | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:7 | (+5) | 19 | 3,00 | 1,75 | 4,75 | 1 | 3 | 25:75 |
| Gost | 5 | 3 | 0 | 2 | 8:5 | (+3) | 13 | 1,60 | 1,00 | 2,60 | 2 | 3 | 40:60 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari