Ponuda po danu
Po takmičenju
Švedska, Švedska 1
Degerforš - Halmštad
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09. (Čet) | 17:00 | Mjalbi-Đurgarden | 4.11 | 3.97 | 1.74 | 2.31 | 1.57 | (11) |
| 05.09. (Sub) | 13:00 | Degerforš-Halmštad | 1.91 | 3.40 | 3.93 | 1.79 | 1.95 | (11) |
| 05.09. (Sub) | 13:00 | GAIS Geteborg-Haken | 2.25 | 3.63 | 2.85 | 2.33 | 1.56 | (11) |
| 05.09. (Sub) | 15:30 | Vesteras-Sirius | 3.51 | 3.79 | 1.92 | 2.35 | 1.55 | (11) |
| 06.09. (Ned) | 12:00 | Ergrite-Hamarbi | 9.63 | 6.30 | 1.23 | 3.28 | 1.30 | (11) |
| 06.09. (Ned) | 14:30 | IF Bromapojkarna-Elfsborg | 3.25 | 3.46 | 2.09 | 2.03 | 1.73 | (11) |
| 07.09. (Pon) | 17:00 | Kalmar-Đurgarden | 4.05 | 3.72 | 1.77 | 2.14 | 1.65 | (10) |
| 07.09. (Pon) | 17:00 | Malme-AIK | 1.71 | 4.09 | 3.98 | 2.54 | 1.47 | (11) |
| 07.09. (Pon) | 17:00 | Mjalbi-IFK Geteborg | 1.99 | 3.52 | 3.41 | 2.02 | 1.73 | (10) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Degerforš
Halmštad
- Tim Degerforš je poslednjih 9 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Švedska 1.
- Na utakmicama tima Halmštad broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 7 mečeva u takmičenju Švedska 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 1.93 | 3.50 | 4.05 | 1.84 | 1.98 | |
| BetOle | 1.92 | 3.40 | 3.95 | 1.77 | 1.95 | |
| Brazilbet | 1.92 | 3.35 | 3.95 | 1.78 | 1.97 | |
| Lob | 1.91 | 3.35 | 3.90 | 1.78 | 1.94 | |
| MaxBet | 1.90 | 3.35 | 3.90 | 1.78 | 1.93 | |
| Meridian | 1.85 | 3.35 | 3.60 | |||
| MerkurXtip | 1.90 | 3.40 | 4.00 | 1.80 | 1.95 | |
| Oktagonbet | 1.92 | 3.40 | 3.95 | 1.78 | 1.94 | |
| Soccerbet | 1.93 | 3.50 | 4.00 | 1.77 | 1.95 | |
| Superbet | 1.90 | 3.40 | 3.85 | 1.78 | 1.92 | |
| Tašbet | 1.94 | 3.45 | 4.05 | 1.84 | 2.00 | |
| Prosečne kvote | 1.91 | 3.40 | 3.93 | 1.79 | 1.95 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 19 | 13 | 3 | 3 | 47 | : | 27 | (+20) | 42 |
| 2 | Hamarbi | 19 | 11 | 3 | 5 | 44 | : | 18 | (+26) | 36 |
| 3 | Đurgarden | 18 | 10 | 2 | 6 | 41 | : | 19 | (+22) | 32 |
| 4 | Elfsborg | 19 | 8 | 7 | 4 | 27 | : | 19 | (+8) | 31 |
| 5 | Haken | 19 | 8 | 7 | 4 | 33 | : | 29 | (+4) | 31 |
| 6 | AIK | 18 | 9 | 4 | 5 | 28 | : | 27 | (+1) | 31 |
| 7 | Malme | 19 | 9 | 2 | 8 | 33 | : | 30 | (+3) | 29 |
| 8 | Vesteras | 19 | 8 | 5 | 6 | 28 | : | 33 | (-5) | 29 |
| 9 | GAIS Geteborg | 19 | 7 | 5 | 7 | 25 | : | 18 | (+7) | 26 |
| 10 | IF Bromapojkarna | 19 | 6 | 6 | 7 | 27 | : | 31 | (-4) | 24 |
| 11 | IFK Geteborg | 19 | 6 | 5 | 8 | 24 | : | 39 | (-15) | 23 |
| 12 | Mjalbi | 17 | 5 | 5 | 7 | 24 | : | 27 | (-3) | 20 |
| 13 | Kalmar | 19 | 5 | 4 | 10 | 21 | : | 29 | (-8) | 19 |
| 14 | Degerforš | 19 | 4 | 4 | 11 | 17 | : | 31 | (-14) | 16 |
| 15 | Ergrite | 19 | 3 | 5 | 11 | 22 | : | 42 | (-20) | 14 |
| 16 | Halmštad | 19 | 2 | 5 | 12 | 13 | : | 35 | (-22) | 11 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sirius | 10 | 6 | 2 | 2 | 23 | : | 15 | 20 | 9 | 7 | 1 | 1 | 24 | : | 12 | 22 | |
| 2. | Hamarbi | 10 | 8 | 1 | 1 | 31 | : | 5 | 25 | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | : | 13 | 11 | |
| 3. | Đurgarden | 10 | 5 | 1 | 4 | 27 | : | 12 | 16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 14 | : | 7 | 16 | |
| 4. | Elfsborg | 10 | 5 | 3 | 2 | 16 | : | 9 | 18 | 9 | 3 | 4 | 2 | 11 | : | 10 | 13 | |
| 5. | Haken | 10 | 4 | 4 | 2 | 17 | : | 17 | 16 | 9 | 4 | 3 | 2 | 16 | : | 12 | 15 | |
| 6. | AIK | 8 | 4 | 0 | 4 | 10 | : | 14 | 12 | 10 | 5 | 4 | 1 | 18 | : | 13 | 19 | |
| 7. | Malme | 9 | 3 | 0 | 6 | 20 | : | 19 | 9 | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | : | 11 | 20 | |
| 8. | Vesteras | 9 | 3 | 4 | 2 | 15 | : | 12 | 13 | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | : | 21 | 16 | |
| 9. | GAIS Geteborg | 10 | 5 | 3 | 2 | 16 | : | 4 | 18 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | : | 14 | 8 | |
| 10. | IF Bromapojkarna | 9 | 3 | 3 | 3 | 13 | : | 11 | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 14 | : | 20 | 12 | |
| 11. | IFK Geteborg | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | : | 12 | 15 | 9 | 2 | 2 | 5 | 11 | : | 27 | 8 | |
| 12. | Mjalbi | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | : | 9 | 10 | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | : | 18 | 10 | |
| 13. | Kalmar | 9 | 5 | 2 | 2 | 14 | : | 11 | 17 | 10 | 0 | 2 | 8 | 7 | : | 18 | 2 | |
| 14. | Degerforš | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | : | 14 | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | : | 17 | 8 | |
| 15. | Ergrite | 9 | 1 | 5 | 3 | 15 | : | 17 | 8 | 10 | 2 | 0 | 8 | 7 | : | 25 | 6 | |
| 16. | Halmštad | 10 | 2 | 2 | 6 | 7 | : | 17 | 8 | 9 | 0 | 3 | 6 | 6 | : | 18 | 3 | |
Degerforš
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Elfsborg | 0:2 | 0-2 | Švedska 1 | 2026 | |||
| 23.08.2026 | IF Bromapojkarna | 0:2 | 0-2 | Švedska 1 | 2026 | |||
| 16.08.2026 | IFK Geteborg | 3:0 | 3+ | Švedska 1 | 2026 | |||
| 09.08.2026 | Malme | 2:1 | 3+ | Švedska 1 | 2026 | |||
| 02.08.2026 | IFK Geteborg | 0:2 | 0-2 | Švedska 1 | 2026 | |||
| 25.07.2026 | Đurgarden | 0:1 | 0-2 | Švedska 1 | 2026 | |||
| 19.07.2026 | Hamarbi | 0:4 | 3+ | Švedska 1 | 2026 | |||
| 12.07.2026 | Vesteras | 0:2 | 0-2 | Švedska 1 | 2026 | |||
| 04.07.2026 | Malme | 0:1 | 0-2 | Švedska 1 | 2026 | |||
| 31.05.2026 | IF Bromapojkarna | 2:2 | 3+ | Švedska 1 | 2026 |
Halmštad
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Kalmar | 1:0 | 0-2 | Švedska 1 | 2026 | |||
| 22.08.2026 | Ergrite | 1:1 | 0-2 | Švedska 1 | 2026 | |||
| 17.08.2026 | Haken | 0:1 | 0-2 | Švedska 1 | 2026 | |||
| 09.08.2026 | GAIS Geteborg | 0:2 | 0-2 | Švedska 1 | 2026 | |||
| 03.08.2026 | Sirius | 0:2 | 0-2 | Švedska 1 | 2026 | |||
| 26.07.2026 | GAIS Geteborg | 1:1 | 0-2 | Švedska 1 | 2026 | |||
| 19.07.2026 | Haken | 0:2 | 0-2 | Švedska 1 | 2026 | |||
| 13.07.2026 | Đurgarden | 0:3 | 3+ | Švedska 1 | 2026 | |||
| 04.07.2026 | Vesteras | 1:3 | 3+ | Švedska 1 | 2026 | |||
| 30.05.2026 | Malme | 2:5 | 3+ | Švedska 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2026 | 3:0 | 3+ | Švedska 1 | 2026 | |||
| 20.10.2025 | 0:1 | 0-2 | Švedska 1 | 2025 | |||
| 30.03.2025 | 5:0 | 3+ | Švedska 1 | 2025 | |||
| 07.10.2023 | 0:0 | 0-2 | Švedska 1 | 2023 | |||
| 08.04.2023 | 3:1 | 3+ | Švedska 1 | 2023 | |||
| 16.10.2021 | 2:1 | 3+ | Švedska 1 | 2021 | |||
| 23.05.2021 | 0:0 | 0-2 | Švedska 1 | 2021 | |||
| 07.09.2020 | 4:1 | 3+ | Švedska 2 | 2020 | |||
| 29.08.2020 | 0:2 | 0-2 | Švedska 2 | 2020 | |||
| 31.08.2019 | 2:1 | 3+ | Švedska 2 | 2019 | |||
| 25.05.2019 | 0:3 | 3+ | Švedska 2 | 2019 | |||
| 31.07.2018 | 1:2 | 3+ | Švedska 2 | 2018 | |||
| 07.04.2018 | 1:2 | 3+ | Švedska 2 | 2018 | |||
| 22.09.2016 | 0:2 | 0-2 | Švedska 2 | 2016 | |||
| 07.05.2016 | 1:0 | 0-2 | Švedska 2 | 2016 | |||
| 27.02.2016 | 0:3 | 3+ | Švedska, Kup | 2015/2016 | |||
| 04.08.2012 | 2:2 | 3+ | Švedska 2 | 2012 | |||
| 14.04.2012 | 0:2 | 0-2 | Švedska 2 | 2012 |
| Degerforš | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 18 | 7 | 3 | 8 | 24:23 | (+1) | 47 | 1,33 | 1,28 | 2,61 | 7 | 11 | 39:61 |
| Domaćin | 8 | 3 | 1 | 4 | 10:12 | (-2) | 22 | 1,25 | 1,50 | 2,75 | 3 | 5 | 38:63 |
| Gost | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:11 | (+3) | 25 | 1,40 | 1,10 | 2,50 | 4 | 6 | 40:60 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari