Ponuda po danu
Po takmičenju
Gvatemala, Gvatemala 1 Apertura
Deportivo Guastatoja - Antigva
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10. (Sre) | 23:00 | Komunikasiones-Aurora FK | 1.66 | 3.39 | 4.96 | 1.70 | 2.02 | (11) |
| 15.10. (Čet) | 01:00 | Deportivo Guastatoja-Antigva | 2.23 | 2.88 | 3.27 | 1.57 | 2.23 | (11) |
| 15.10. (Čet) | 03:00 | Markense-Mikso | 1.63 | 3.50 | 4.91 | 1.82 | 1.88 | (11) |
| 15.10. (Čet) | 18:00 | Kselahu MC-Malakateko | 1.51 | 3.75 | 5.69 | 1.82 | 1.87 | (11) |
| 15.10. (Čet) | 21:00 | Koban Imperial-CSD Munisipal | 2.85 | 3.07 | 2.35 | 1.69 | 2.04 | (10) |
| 16.10. (Pet) | 01:00 | Sučitepekez-Dep. San Pedro | 1.92 | 3.24 | 3.61 | 1.77 | 1.92 | (11) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Deportivo Guastatoja
Antigva
- Tim Deportivo Guastatoja je poslednjih 5 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Gvatemala 1 Apertura.
- Na utakmicama tima Antigva broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Gvatemala 1 Apertura.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 2.20 | 2.75 | 3.45 | 1.57 | 2.25 | |
| BetOle | 2.15 | 3.00 | 3.20 | 1.61 | 2.15 | |
| Brazilbet | 2.28 | 2.90 | 3.05 | 1.55 | 2.28 | |
| Lob | 2.30 | 2.95 | 2.95 | 1.58 | 2.20 | |
| MaxBet | 2.30 | 2.95 | 3.00 | 1.55 | 2.25 | |
| Meridian | 2.18 | 2.65 | 3.55 | |||
| MerkurXtip | 2.28 | 2.83 | 3.55 | 1.60 | 2.25 | |
| Oktagonbet | 2.28 | 2.95 | 3.00 | 1.56 | 2.25 | |
| Soccerbet | 2.18 | 3.00 | 3.40 | 1.60 | 2.17 | |
| Superbet | 2.22 | 2.77 | 3.55 | 1.56 | 2.22 | |
| Tašbet | 2.15 | 2.95 | 3.25 | 1.55 | 2.28 | |
| Prosečne kvote | 2.23 | 2.88 | 3.27 | 1.57 | 2.23 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CSD Munisipal | 12 | 7 | 4 | 1 | 18 | : | 7 | (+11) | 25 |
| 2 | Antigva | 13 | 8 | 1 | 4 | 24 | : | 19 | (+5) | 25 |
| 3 | Deportivo Guastatoja | 13 | 8 | 1 | 4 | 19 | : | 15 | (+4) | 25 |
| 4 | Dep. San Pedro | 13 | 6 | 3 | 4 | 16 | : | 13 | (+3) | 21 |
| 5 | Markense | 13 | 6 | 2 | 5 | 14 | : | 16 | (-2) | 20 |
| 6 | Mikso | 12 | 6 | 1 | 5 | 22 | : | 20 | (+2) | 19 |
| 7 | Kselahu MC | 13 | 5 | 3 | 5 | 25 | : | 16 | (+9) | 18 |
| 8 | Aurora FK | 13 | 5 | 0 | 8 | 19 | : | 22 | (-3) | 15 |
| 9 | Malakateko | 13 | 4 | 3 | 6 | 14 | : | 19 | (-5) | 15 |
| 10 | Komunikasiones | 13 | 4 | 2 | 7 | 16 | : | 21 | (-5) | 14 |
| 11 | Koban Imperial | 13 | 3 | 4 | 6 | 16 | : | 20 | (-4) | 13 |
| 12 | Sučitepekez | 13 | 1 | 4 | 8 | 14 | : | 29 | (-15) | 7 |
Pobednik Aperture, pobednik Klausure i 2 najbolje ekipa po plasmanu u Zbirnoj tabeli - KONKAKAF Kup Centralne Amerike
Iz lige na kraju Klausure ispadaju dve najlošije ekipe na osnovu zbirne tabele.
Iz lige na kraju Klausure ispadaju dve najlošije ekipe na osnovu zbirne tabele.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | CSD Munisipal | 7 | 4 | 3 | 0 | 12 | : | 3 | 15 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 10 | |
| 2. | Antigva | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | : | 6 | 19 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | : | 13 | 6 | |
| 3. | Deportivo Guastatoja | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | : | 5 | 15 | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | : | 10 | 10 | |
| 4. | Dep. San Pedro | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | : | 6 | 19 | 6 | 0 | 2 | 4 | 1 | : | 7 | 2 | |
| 5. | Markense | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | : | 8 | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 8 | : | 8 | 10 | |
| 6. | Mikso | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | : | 5 | 18 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6 | : | 15 | 1 | |
| 7. | Kselahu MC | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | : | 5 | 13 | 7 | 1 | 2 | 4 | 10 | : | 11 | 5 | |
| 8. | Aurora FK | 7 | 5 | 0 | 2 | 11 | : | 7 | 15 | 6 | 0 | 0 | 6 | 8 | : | 15 | 0 | |
| 9. | Malakateko | 7 | 4 | 2 | 1 | 10 | : | 5 | 14 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | : | 14 | 1 | |
| 10. | Komunikasiones | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 7 | 9 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | : | 14 | 5 | |
| 11. | Koban Imperial | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | : | 9 | 10 | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | : | 11 | 3 | |
| 12. | Sučitepekez | 6 | 1 | 4 | 1 | 10 | : | 10 | 7 | 7 | 0 | 0 | 7 | 4 | : | 19 | 0 | |
Deportivo Guastatoja
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Malakateko | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Aurora FK | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Dep. San Pedro | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Komunikasiones | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Kselahu MC | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 10.09.2026 | Sučitepekez | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Koban Imperial | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Markense | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Mikso | 2:4 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | CSD Munisipal | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 |
Antigva
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | Koban Imperial | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | CSD Munisipal | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Markense | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 27.09.2026 | Mikso | 1:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 24.09.2026 | Kselahu MC | 0:4 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 15.09.2026 | Sučitepekez | 3:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Malakateko | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Aurora FK | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Dep. San Pedro | 3:4 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 27.08.2026 | Herediano | 1:2 | 3+ | KONKAKAF KCA gr. | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 16.04.2026 | 3:0 | 3+ | Gvatemala 1 | 2025/2026 | |||
| 25.02.2026 | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2025/2026 | |||
| 09.11.2025 | 0:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2025/2026 | |||
| 07.09.2025 | 1:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2025/2026 | |||
| 04.05.2025 | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2024/2025 | |||
| 30.04.2025 | 0:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2024/2025 | |||
| 05.03.2025 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2024/2025 | |||
| 19.01.2025 | 0:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2024/2025 | |||
| 20.11.2024 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2024/2025 | |||
| 11.08.2024 | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2024/2025 | |||
| 10.03.2024 | 0:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2023/2024 | |||
| 11.02.2024 | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2023/2024 | |||
| 03.12.2023 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2023/2024 | |||
| 29.11.2023 | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2023/2024 | |||
| 30.09.2023 | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2023/2024 | |||
| 27.08.2023 | 2:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2023/2024 | |||
| 06.04.2023 | 1:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2022/2023 | |||
| 11.02.2023 | 3:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2022/2023 | |||
| 27.11.2022 | 2:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2022/2023 | |||
| 18.09.2022 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2022/2023 | |||
| 15.05.2022 | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2021/2022 | |||
| 13.05.2022 | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2021/2022 | |||
| 10.04.2022 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2021/2022 | |||
| 06.02.2022 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2021/2022 | |||
| 19.11.2021 | 0:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2021/2022 | |||
| 13.09.2021 | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2021/2022 | |||
| 25.04.2021 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2020/2021 | |||
| 29.11.2020 | 2:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2020/2021 | |||
| 01.03.2020 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2019/2020 | |||
| 27.11.2019 | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2019/2020 | |||
| 18.09.2019 | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2019/2020 | |||
| 18.05.2019 | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2018/2019 | |||
| 15.05.2019 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2018/2019 | |||
| 10.03.2019 | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2018/2019 | |||
| 13.01.2019 | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2018/2019 | |||
| 28.10.2018 | 3:0 | 3+ | Gvatemala 1 | 2018/2019 | |||
| 26.08.2018 | 1:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2018/2019 | |||
| 05.04.2018 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2017/2018 | |||
| 04.02.2018 | 3:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2017/2018 | |||
| 22.10.2017 | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2017/2018 | |||
| 20.08.2017 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2017/2018 | |||
| 30.04.2017 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2016/2017 | |||
| 05.03.2017 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2016/2017 | |||
| 24.09.2016 | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2016/2017 | |||
| 17.07.2016 | 1:4 | 3+ | Gvatemala 1 | 2016/2017 | |||
| 08.05.2016 | 0:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2015/2016 | |||
| 06.03.2016 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2015/2016 | |||
| 20.12.2015 | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2015/2016 | |||
| 17.12.2015 | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2015/2016 | |||
| 17.10.2015 | 0:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2015/2016 | |||
| 12.08.2015 | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2015/2016 | |||
| 21.03.2015 | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2014/2015 | |||
| 25.01.2015 | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2014/2015 | |||
| 23.11.2014 | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2014/2015 | |||
| 05.10.2014 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2014/2015 |
| Deportivo Guastatoja | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 56 | 14 | 14 | 28 | 49:81 | (-32) | 130 | 0,88 | 1,45 | 2,32 | 31 | 25 | 55:45 |
| Domaćin | 27 | 13 | 8 | 6 | 39:30 | (+9) | 69 | 1,44 | 1,11 | 2,56 | 12 | 15 | 44:56 |
| Gost | 29 | 1 | 6 | 22 | 10:51 | (-41) | 61 | 0,34 | 1,76 | 2,10 | 19 | 10 | 66:34 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari