Ponuda po danu
Po takmičenju
Gvatemala, Gvatemala 1 Apertura
Deportivo Guastatoja - Sučitepekez
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 02:00 | Deportivo Guastatoja-Sučitepekez | 1.51 | 3.60 | 6.36 | 1.60 | 2.18 | (10) |
| 07.11. (Sub) | 21:00 | Mikso-Dep. San Pedro | 1.42 | 3.97 | 6.72 | 1.85 | 1.84 | (10) |
| 08.11. (Ned) | 02:00 | Markense-Komunikasiones | 1.88 | 3.18 | 3.90 | 1.64 | 2.09 | (2) |
| 26.11. (Čet) | 02:00 | CSD Munisipal-Aurora FK | 1.27 | 4.64 | 8.00 | 2.15 | 1.56 | (4) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Deportivo Guastatoja
Sučitepekez
- Deportivo Guastatoja je bez pobede u poslednjih 6 mečeva u takmičenju Gvatemala 1 Apertura.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 1.45 | 3.75 | 6.50 | 1.63 | 2.15 | |
| BetOle | 1.52 | 3.50 | 6.10 | 1.57 | 2.20 | |
| Brazilbet | 1.52 | 3.45 | 6.20 | 1.57 | 2.22 | |
| Lob | 1.52 | 3.50 | 6.20 | 1.58 | 2.20 | |
| MaxBet | 1.53 | 3.50 | 6.10 | 1.58 | 2.20 | |
| MerkurXtip | 1.52 | 3.65 | 6.40 | 1.58 | 2.23 | |
| Oktagonbet | 1.61 | 3.30 | 5.35 | 1.55 | 2.25 | |
| Soccerbet | 1.50 | 3.60 | 6.75 | 1.57 | 2.25 | |
| Superbet | 1.55 | 3.55 | 5.75 | 1.55 | 2.22 | |
| Tašbet | 1.34 | 4.20 | 8.25 | 1.85 | 1.83 | |
| Prosečne kvote | 1.51 | 3.60 | 6.36 | 1.60 | 2.18 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Antigva | 18 | 11 | 2 | 5 | 31 | : | 21 | (+10) | 35 |
| 2 | CSD Munisipal | 18 | 8 | 6 | 4 | 23 | : | 13 | (+10) | 30 |
| 3 | Kselahu MC | 18 | 8 | 4 | 6 | 30 | : | 20 | (+10) | 28 |
| 4 | Mikso | 18 | 8 | 4 | 6 | 30 | : | 26 | (+4) | 28 |
| 5 | Deportivo Guastatoja | 18 | 8 | 4 | 6 | 23 | : | 22 | (+1) | 28 |
| 6 | Dep. San Pedro | 18 | 7 | 5 | 6 | 21 | : | 20 | (+1) | 26 |
| 7 | Aurora FK | 18 | 8 | 1 | 9 | 28 | : | 28 | (0) | 25 |
| 8 | Koban Imperial | 18 | 7 | 4 | 7 | 26 | : | 27 | (-1) | 25 |
| 9 | Markense | 18 | 7 | 4 | 7 | 18 | : | 23 | (-5) | 25 |
| 10 | Komunikasiones | 18 | 6 | 2 | 10 | 22 | : | 28 | (-6) | 20 |
| 11 | Malakateko | 18 | 5 | 4 | 9 | 18 | : | 26 | (-8) | 19 |
| 12 | Sučitepekez | 18 | 2 | 6 | 10 | 20 | : | 36 | (-16) | 12 |
Pobednik Aperture, pobednik Klausure i 2 najbolje ekipa po plasmanu u Zbirnoj tabeli - KONKAKAF Kup Centralne Amerike
Iz lige na kraju Klausure ispadaju dve najlošije ekipe na osnovu zbirne tabele.
Iz lige na kraju Klausure ispadaju dve najlošije ekipe na osnovu zbirne tabele.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Antigva | 9 | 8 | 1 | 0 | 19 | : | 6 | 25 | 9 | 3 | 1 | 5 | 12 | : | 15 | 10 | |
| 2. | CSD Munisipal | 9 | 5 | 4 | 0 | 16 | : | 5 | 19 | 9 | 3 | 2 | 4 | 7 | : | 8 | 11 | |
| 3. | Kselahu MC | 9 | 7 | 1 | 1 | 20 | : | 6 | 22 | 9 | 1 | 3 | 5 | 10 | : | 14 | 6 | |
| 4. | Mikso | 9 | 7 | 2 | 0 | 19 | : | 6 | 23 | 9 | 1 | 2 | 6 | 11 | : | 20 | 5 | |
| 5. | Deportivo Guastatoja | 9 | 5 | 1 | 3 | 15 | : | 11 | 16 | 9 | 3 | 3 | 3 | 8 | : | 11 | 12 | |
| 6. | Dep. San Pedro | 9 | 7 | 2 | 0 | 18 | : | 8 | 23 | 9 | 0 | 3 | 6 | 3 | : | 12 | 3 | |
| 7. | Aurora FK | 9 | 6 | 0 | 3 | 14 | : | 10 | 18 | 9 | 2 | 1 | 6 | 14 | : | 18 | 7 | |
| 8. | Koban Imperial | 9 | 6 | 1 | 2 | 17 | : | 12 | 19 | 9 | 1 | 3 | 5 | 9 | : | 15 | 6 | |
| 9. | Markense | 9 | 4 | 3 | 2 | 9 | : | 10 | 15 | 9 | 3 | 1 | 5 | 9 | : | 13 | 10 | |
| 10. | Komunikasiones | 9 | 5 | 0 | 4 | 14 | : | 10 | 15 | 9 | 1 | 2 | 6 | 8 | : | 18 | 5 | |
| 11. | Malakateko | 9 | 5 | 2 | 2 | 11 | : | 7 | 17 | 9 | 0 | 2 | 7 | 7 | : | 19 | 2 | |
| 12. | Sučitepekez | 9 | 2 | 6 | 1 | 14 | : | 13 | 12 | 9 | 0 | 0 | 9 | 6 | : | 23 | 0 | |
Deportivo Guastatoja
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2026 | Koban Imperial | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 30.10.2026 | Markense | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Mikso | 1:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 19.10.2026 | CSD Munisipal | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 15.10.2026 | Antigva | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Malakateko | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Aurora FK | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Dep. San Pedro | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Komunikasiones | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Kselahu MC | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 |
Sučitepekez
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Malakateko | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Koban Imperial | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Aurora FK | 2:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 19.10.2026 | Markense | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 16.10.2026 | Dep. San Pedro | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Mikso | 3:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 05.10.2026 | Komunikasiones | 0:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 25.09.2026 | CSD Munisipal | 0:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Kselahu MC | 2:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 15.09.2026 | Antigva | 2:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.09.2026 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 13.04.2018 | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2017/2018 | |||
| 14.02.2018 | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2017/2018 | |||
| 15.11.2017 | 4:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2017/2018 | |||
| 10.09.2017 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2017/2018 | |||
| 07.05.2017 | 2:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2016/2017 | |||
| 09.03.2017 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2016/2017 | |||
| 27.10.2016 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2016/2017 | |||
| 07.08.2016 | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2016/2017 | |||
| 06.04.2016 | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2015/2016 | |||
| 07.02.2016 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2015/2016 | |||
| 06.12.2015 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2015/2016 | |||
| 03.12.2015 | 3:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2015/2016 | |||
| 11.10.2015 | 3:0 | 3+ | Gvatemala 1 | 2015/2016 | |||
| 09.08.2015 | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2015/2016 | |||
| 18.04.2015 | 0:4 | 3+ | Gvatemala 1 | 2014/2015 | |||
| 18.02.2015 | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2014/2015 | |||
| 05.11.2014 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2014/2015 | |||
| 24.08.2014 | 3:0 | 3+ | Gvatemala 1 | 2014/2015 |
| Deportivo Guastatoja | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 19 | 5 | 7 | 7 | 22:23 | (-1) | 45 | 1,16 | 1,21 | 2,37 | 11 | 8 | 58:42 |
| Domaćin | 9 | 4 | 2 | 3 | 14:8 | (+6) | 22 | 1,56 | 0,89 | 2,44 | 4 | 5 | 44:56 |
| Gost | 10 | 1 | 5 | 4 | 8:15 | (-7) | 23 | 0,80 | 1,50 | 2,30 | 7 | 3 | 70:30 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari