Ponuda po danu
Po takmičenju
Nikaragva, Nikaragva 1 (Apertura)
Deportivo Valter Fereti - Real Esteli
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10. (Sub) | 23:00 | UNAN Managva-San Markos | 2.07 | 3.27 | 3.20 | 1.89 | 1.78 | (11) |
| 18.10. (Ned) | 01:00 | Managva-Matagalpa | 1.14 | 6.64 | 12.56 | 2.73 | 1.37 | (11) |
| 18.10. (Ned) | 21:00 | Sport Sebako-Halapa ART | 2.07 | 3.27 | 3.16 | 1.91 | 1.76 | (9) |
| 18.10. (Ned) | 23:00 | Rančo Santana-Dirangen | 7.76 | 5.01 | 1.29 | 2.51 | 1.43 | (8) |
| 19.10. (Pon) | 01:00 | Valter Fereti-Real Esteli | 3.69 | 3.39 | 1.85 | 1.86 | 1.81 | (9) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Deportivo Valter Fereti
Real Esteli
- Deportivo Valter Fereti je bez poraza u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Nikaragva 1 (Apertura)
- Ukupan broj golova na mečevima tima Deportivo Valter Fereti je bio preko 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Nikaragva 1 (Apertura).
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 3.70 | 3.35 | 1.85 | 1.91 | 1.80 | |
| BetOle | 3.55 | 3.45 | 1.85 | 1.93 | 1.72 | |
| Brazilbet | 3.70 | 3.40 | 1.85 | 1.82 | 1.82 | |
| Lob | 3.70 | 3.35 | 1.84 | 1.85 | 1.83 | |
| Meridian | 3.60 | 3.40 | 1.86 | |||
| Oktagonbet | 3.70 | 3.40 | 1.83 | 1.82 | 1.81 | |
| Soccerbet | 3.95 | 3.35 | 1.87 | 1.85 | 1.85 | |
| Superbet | 3.65 | 3.45 | 1.90 | 1.90 | 1.82 | |
| Tašbet | 3.70 | 3.40 | 1.83 | 1.82 | 1.80 | |
| Prosečne kvote | 3.69 | 3.39 | 1.85 | 1.86 | 1.81 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Managva | 12 | 10 | 2 | 0 | 37 | : | 12 | (+25) | 32 |
| 2 | Dirangen | 12 | 9 | 2 | 1 | 27 | : | 12 | (+15) | 29 |
| 3 | Real Esteli | 12 | 6 | 4 | 2 | 22 | : | 9 | (+13) | 22 |
| 4 | UNAN Managva | 12 | 6 | 3 | 3 | 14 | : | 11 | (+3) | 21 |
| 5 | Sport Sebako | 11 | 5 | 2 | 4 | 13 | : | 17 | (-4) | 17 |
| 6 | Valter Fereti | 12 | 4 | 2 | 6 | 23 | : | 21 | (+2) | 14 |
| 7 | San Markos | 12 | 3 | 1 | 8 | 11 | : | 21 | (-10) | 10 |
| 8 | Matagalpa | 11 | 3 | 0 | 8 | 6 | : | 25 | (-19) | 9 |
| 9 | Halapa ART | 12 | 1 | 3 | 8 | 7 | : | 18 | (-11) | 6 |
| 10 | Rančo Santana | 12 | 1 | 3 | 8 | 9 | : | 23 | (-14) | 6 |
Pobednik Aperture i pobednik Klausure - Kopa Centroamerikana
Iz lige se ispada na osnovu zbirne tabele. (Apertura+Klausura)
Iz lige se ispada na osnovu zbirne tabele. (Apertura+Klausura)
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Managva | 6 | 4 | 2 | 0 | 18 | : | 8 | 14 | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | : | 4 | 18 | |
| 2. | Dirangen | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | : | 6 | 10 | 7 | 6 | 1 | 0 | 17 | : | 6 | 19 | |
| 3. | Real Esteli | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | : | 5 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | : | 4 | 11 | |
| 4. | UNAN Managva | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | : | 6 | 9 | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | : | 5 | 12 | |
| 5. | Sport Sebako | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | : | 11 | 5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | : | 6 | 12 | |
| 6. | Valter Fereti | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | : | 10 | 4 | 7 | 3 | 1 | 3 | 14 | : | 11 | 10 | |
| 7. | San Markos | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | : | 10 | 6 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | : | 11 | 4 | |
| 8. | Matagalpa | 8 | 2 | 0 | 6 | 4 | : | 19 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 3 | |
| 9. | Halapa ART | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | : | 5 | 4 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | : | 13 | 2 | |
| 10. | Rančo Santana | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | : | 14 | 2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | : | 9 | 4 | |
Deportivo Valter Fereti
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2026 | Matagalpa | 5:1 | 3+ | Nikaragva 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Dirangen | 4:2 | 3+ | Nikaragva 1 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Halapa ART | 2:2 | 3+ | Nikaragva 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Managva | 2:3 | 3+ | Nikaragva 1 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Sport Sebako | 1:1 | 0-2 | Nikaragva 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | San Markos | 0:1 | 0-2 | Nikaragva 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | UNAN Managva | 0:1 | 0-2 | Nikaragva 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Rančo Santana | 3:1 | 3+ | Nikaragva 1 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Real Esteli | 1:4 | 3+ | Nikaragva 1 | 2026/2027 | |||
| 03.08.2026 | Matagalpa | 4:1 | 3+ | Nikaragva 1 | 2026/2027 |
Real Esteli
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2026 | Halapa ART | 1:1 | 0-2 | Nikaragva 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Matagalpa | 4:1 | 3+ | Nikaragva 1 | 2026/2027 | |||
| 08.10.2026 | UNAN Managva | 0:1 | 0-2 | Nikaragva 1 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Managva | 1:1 | 0-2 | Nikaragva 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Rančo Santana | 1:1 | 0-2 | Nikaragva 1 | 2026/2027 | |||
| 03.09.2026 | San Markos | 2:0 | 0-2 | Nikaragva 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Sport Sebako | 5:0 | 3+ | Nikaragva 1 | 2026/2027 | |||
| 27.08.2026 | Maraton | 0:3 | 3+ | KONKAKAF KCA gr. | 2026 | |||
| 22.08.2026 | Dirangen | 0:2 | 0-2 | Nikaragva 1 | 2026/2027 | |||
| 19.08.2026 | Herediano | 0:2 | 0-2 | KONKAKAF KCA gr. | 2026 |
Međusobni susreti
| Deportivo Valter Fereti | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 155 | 24 | 55 | 76 | 113:223 | (-110) | 336 | 0,73 | 1,44 | 2,17 | 99 | 56 | 64:36 |
| Domaćin | 74 | 15 | 27 | 32 | 66:100 | (-34) | 166 | 0,89 | 1,35 | 2,24 | 45 | 29 | 61:39 |
| Gost | 81 | 9 | 28 | 44 | 47:123 | (-76) | 170 | 0,58 | 1,52 | 2,10 | 54 | 27 | 67:33 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari