Ponuda po danu
Po takmičenju
Irska, Irska 1
Deri Siti - Dandalk
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10. (Sub) | 18:45 | Slajgo Rovers-Dandalk | 4.05 | 3.88 | 1.76 | 2.37 | 1.52 | (11) |
| 19.10. (Pon) | 18:45 | Voterford-Galvej Junajted | 2.09 | 3.79 | 3.03 | 2.47 | 1.49 | (10) |
| 19.10. (Pon) | 19:00 | Deri Siti-Sent Patriks Atletik | 3.36 | 3.32 | 2.10 | 1.87 | 1.85 | (10) |
| 23.10. (Pet) | 18:45 | Bohemijans-Šelburn | 1.64 | 3.84 | 4.45 | 2.13 | 1.64 | (7) |
| 23.10. (Pet) | 18:45 | Deri Siti-Dandalk | 1.68 | 3.79 | 4.14 | 2.21 | 1.59 | (5) |
| 23.10. (Pet) | 18:45 | Galvej Junajted-Sent Patriks Atletik | 3.83 | 3.46 | 1.82 | 1.96 | 1.76 | (5) |
| 23.10. (Pet) | 18:45 | Voterford-Drogeda Junajted | 2.06 | 3.48 | 3.08 | 2.14 | 1.63 | (5) |
| 23.10. (Pet) | 19:00 | Šamrok Rovers-Slajgo Rovers | 1.17 | 6.22 | 11.86 | 2.55 | 1.45 | (5) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Deri Siti
Dandalk
- Dandalk je bez pobede u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Irska 1.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Dandalk je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Irska 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 1.67 | 3.75 | 4.10 | 2.20 | 1.57 | |
| Brazilbet | 1.67 | 3.70 | 4.15 | 2.20 | 1.59 | |
| Oktagonbet | 1.67 | 3.75 | 4.10 | 2.20 | 1.58 | |
| Superbet | 1.69 | 3.70 | 4.00 | |||
| Tašbet | 1.72 | 4.05 | 4.35 | 2.25 | 1.62 | |
| Prosečne kvote | 1.68 | 3.79 | 4.14 | 2.21 | 1.59 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Šamrok Rovers | 34 | 19 | 8 | 7 | 54 | : | 35 | (+19) | 65 |
| 2 | Bohemijans | 34 | 18 | 8 | 8 | 60 | : | 41 | (+19) | 62 |
| 3 | Sent Patriks Atletik | 33 | 17 | 8 | 8 | 53 | : | 27 | (+26) | 59 |
| 4 | Šelburn | 34 | 11 | 13 | 10 | 49 | : | 47 | (+2) | 46 |
| 5 | Deri Siti | 33 | 9 | 14 | 10 | 45 | : | 44 | (+1) | 41 |
| 6 | Galvej Junajted | 33 | 10 | 11 | 12 | 44 | : | 48 | (-4) | 41 |
| 7 | Dandalk | 33 | 10 | 11 | 12 | 50 | : | 55 | (-5) | 41 |
| 8 | Drogeda Junajted | 34 | 9 | 10 | 15 | 41 | : | 54 | (-13) | 37 |
| 9 | Voterford | 33 | 7 | 13 | 13 | 45 | : | 56 | (-11) | 34 |
| 10 | Slajgo Rovers | 33 | 5 | 8 | 20 | 25 | : | 59 | (-34) | 23 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu konferencija
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šamrok Rovers | 17 | 13 | 3 | 1 | 33 | : | 15 | 42 | 17 | 6 | 5 | 6 | 21 | : | 20 | 23 | |
| 2. | Bohemijans | 17 | 8 | 6 | 3 | 29 | : | 20 | 30 | 17 | 10 | 2 | 5 | 31 | : | 21 | 32 | |
| 3. | Sent Patriks Atletik | 17 | 10 | 3 | 4 | 32 | : | 12 | 33 | 16 | 7 | 5 | 4 | 21 | : | 15 | 26 | |
| 4. | Šelburn | 17 | 4 | 5 | 8 | 25 | : | 28 | 17 | 17 | 7 | 8 | 2 | 24 | : | 19 | 29 | |
| 5. | Deri Siti | 16 | 7 | 6 | 3 | 27 | : | 19 | 27 | 17 | 2 | 8 | 7 | 18 | : | 25 | 14 | |
| 6. | Galvej Junajted | 17 | 6 | 6 | 5 | 25 | : | 25 | 24 | 16 | 4 | 5 | 7 | 19 | : | 23 | 17 | |
| 7. | Dandalk | 17 | 6 | 3 | 8 | 26 | : | 27 | 21 | 16 | 4 | 8 | 4 | 24 | : | 28 | 20 | |
| 8. | Drogeda Junajted | 17 | 5 | 6 | 6 | 20 | : | 21 | 21 | 17 | 4 | 4 | 9 | 21 | : | 33 | 16 | |
| 9. | Voterford | 16 | 4 | 9 | 3 | 22 | : | 19 | 21 | 17 | 3 | 4 | 10 | 23 | : | 37 | 13 | |
| 10. | Slajgo Rovers | 16 | 3 | 5 | 8 | 15 | : | 26 | 14 | 17 | 2 | 3 | 12 | 10 | : | 33 | 9 | |
Deri Siti
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2026 | Drogeda Junajted | 0:2 | 0-2 | Irska 1 | 2026 | |||
| 10.10.2026 | Galvej Junajted | 2:0 | 0-2 | Irska, Kup | 2026 | |||
| 18.09.2026 | Galvej Junajted | 1:0 | 0-2 | Irska 1 | 2026 | |||
| 14.09.2026 | Voterford | 2:2 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 11.09.2026 | Šelburn | 1:0 | 0-2 | Irska 1 | 2026 | |||
| 06.09.2026 | Dandalk | 4:2 | 3+ | Irska, Kup | 2026 | |||
| 30.08.2026 | Šamrok Rovers | 3:3 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 21.08.2026 | Bohemijans | 3:5 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 14.08.2026 | UCD Dablin | 2:1 | 3+ | Irska, Kup | 2026 | |||
| 07.08.2026 | Slajgo Rovers | 2:0 | 0-2 | Irska 1 | 2026 |
Dandalk
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 | Bohemijans | 1:2 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 18.09.2026 | Šelburn | 2:3 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 14.09.2026 | Sent Patriks Atletik | 0:4 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 11.09.2026 | Voterford | 1:1 | 0-2 | Irska 1 | 2026 | |||
| 06.09.2026 | Deri Siti | 2:4 | 3+ | Irska, Kup | 2026 | |||
| 28.08.2026 | Drogeda Junajted | 3:2 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 21.08.2026 | Galvej Junajted | 1:2 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 15.08.2026 | Kestlbar Seltik | 8:0 | 3+ | Irska, Kup | 2026 | |||
| 07.08.2026 | Šamrok Rovers | 2:3 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 31.07.2026 | Slajgo Rovers | 1:1 | 0-2 | Irska 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | 4:2 | 3+ | Irska, Kup | 2026 | |||
| 29.05.2026 | 1:2 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 10.04.2026 | 2:2 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 13.02.2026 | 2:2 | 3+ | Irska 1 | 2026 | |||
| 18.10.2024 | 2:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
| 09.08.2024 | 1:1 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
| 31.05.2024 | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2024 | |||
| 05.04.2024 | 4:1 | 3+ | Irska 1 | 2024 | |||
| 01.09.2023 | 3:1 | 3+ | Irska 1 | 2023 | |||
| 15.05.2023 | 3:0 | 3+ | Irska 1 | 2023 | |||
| 16.04.2023 | 2:2 | 3+ | Irska 1 | 2023 | |||
| 10.03.2023 | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2023 | |||
| 06.11.2022 | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2022 | |||
| 05.08.2022 | 1:1 | 0-2 | Irska 1 | 2022 | |||
| 20.05.2022 | 1:2 | 3+ | Irska 1 | 2022 | |||
| 18.02.2022 | 2:2 | 3+ | Irska 1 | 2022 | |||
| 19.11.2021 | 2:1 | 3+ | Irska 1 | 2021 | |||
| 15.08.2021 | 1:0 | 0-2 | Irska 1 | 2021 | |||
| 25.06.2021 | 1:2 | 3+ | Irska 1 | 2021 | |||
| 20.04.2021 | 1:1 | 0-2 | Irska 1 | 2021 | |||
| 19.10.2020 | 1:2 | 3+ | Irska 1 | 2020 | |||
| 14.02.2020 | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2020 | |||
| 04.10.2019 | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2019 | |||
| 14.09.2019 | 2:2 | 3+ | Irska, LK | 2019 | |||
| 23.08.2019 | 2:2 | 3+ | Irska, Kup | 2019 | |||
| 05.07.2019 | 2:2 | 3+ | Irska 1 | 2019 | |||
| 03.05.2019 | 2:2 | 3+ | Irska 1 | 2019 | |||
| 15.03.2019 | 0:2 | 0-2 | Irska 1 | 2019 | |||
| 25.09.2018 | 2:3 | 3+ | Irska 1 | 2018 | |||
| 15.06.2018 | 0:4 | 3+ | Irska 1 | 2018 | |||
| 14.05.2018 | 1:4 | 3+ | Irska 1 | 2018 | |||
| 20.04.2018 | 2:2 | 3+ | Irska 1 | 2018 | |||
| 20.08.2017 | 0:4 | 3+ | Irska 1 | 2017 | |||
| 13.08.2017 | 0:4 | 3+ | Irska, Kup | 2017 | |||
| 23.05.2017 | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2017 | |||
| 13.03.2017 | 3:1 | 3+ | Irska 1 | 2017 | |||
| 04.10.2016 | 1:2 | 3+ | Irska, Kup | 2016 | |||
| 02.10.2016 | 2:2 | 3+ | Irska, Kup | 2016 | |||
| 23.09.2016 | 1:3 | 3+ | Irska 1 | 2016 | |||
| 01.07.2016 | 0:5 | 3+ | Irska 1 | 2016 | |||
| 01.04.2016 | 1:1 | 0-2 | Irska 1 | 2016 | |||
| 14.08.2015 | 0:2 | 0-2 | Irska 1 | 2015 | |||
| 15.05.2015 | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2015 | |||
| 13.03.2015 | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2015 | |||
| 08.09.2014 | 0:5 | 3+ | Irska 1 | 2014 | |||
| 27.06.2014 | 2:2 | 3+ | Irska 1 | 2014 | |||
| 27.05.2014 | 1:2 | 3+ | Irska, LK | 2014 | |||
| 07.04.2014 | 0:3 | 3+ | Irska 1 | 2014 | |||
| 30.09.2013 | 0:3 | 3+ | Irska 1 | 2013 | |||
| 05.07.2013 | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2013 | |||
| 12.04.2013 | 3:1 | 3+ | Irska 1 | 2013 | |||
| 02.10.2012 | 4:0 | 3+ | Irska 1 | 2012 | |||
| 20.07.2012 | 1:1 | 0-2 | Irska 1 | 2012 | |||
| 20.04.2012 | 1:2 | 3+ | Irska 1 | 2012 | |||
| 08.10.2011 | 2:0 | 0-2 | Irska 1 | 2011 | |||
| 22.07.2011 | 0:0 | 0-2 | Irska 1 | 2011 | |||
| 26.05.2011 | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2011 | |||
| 08.04.2011 | 2:0 | 0-2 | Irska 1 | 2011 | |||
| 20.02.2010 | 0:1 | 0-2 | Prijateljski | 2010 | |||
| 06.11.2009 | 2:1 | 3+ | Irska 1 | 2009 | |||
| 04.09.2009 | 3:0 | 3+ | Irska 1 | 2009 | |||
| 03.07.2009 | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2009 | |||
| 24.04.2009 | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2009 | |||
| 28.02.2008 | 3:2 | 3+ | Prijateljski | 2008 | |||
| 22.03.2002 | 2:4 | 3+ | Irska 1 | 2001/2002 | |||
| 20.12.2001 | 1:1 | 0-2 | Irska 1 | 2001/2002 | |||
| 27.09.2001 | 0:1 | 0-2 | Irska 1 | 2001/2002 |
| Deri Siti | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 67 | 15 | 21 | 31 | 82:109 | (-27) | 191 | 1,22 | 1,63 | 2,85 | 27 | 40 | 40:60 |
| Domaćin | 34 | 9 | 10 | 15 | 46:54 | (-8) | 100 | 1,35 | 1,59 | 2,94 | 13 | 21 | 38:62 |
| Gost | 33 | 6 | 11 | 16 | 36:55 | (-19) | 91 | 1,09 | 1,67 | 2,76 | 14 | 19 | 42:58 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari