Ponuda po danu
Po takmičenju
Slovačka, Slovačka, Kup
Dukla Banska Bistrica - AS Trenčin
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11. (Sre) | 12:00 | Slavoj Boleraz-Skalica | 10.21 | 5.73 | 1.20 | 2.53 | 1.42 | (10) |
| 04.11. (Sre) | 16:00 | Dukla B. Bistrica-AS Trenčin | 2.27 | 3.37 | 2.76 | 2.10 | 1.62 | (10) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Dukla Banska Bistrica
AS Trenčin
(Ozeta Dukla Trenčin, Laugaricio Trenčin)
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Balkan Bet | 2.30 | 3.10 | 2.85 | 2.00 | 1.63 | |
| BetOle | 2.25 | 3.40 | 2.70 | 2.12 | 1.62 | |
| Brazilbet | 2.25 | 3.35 | 2.75 | 2.12 | 1.63 | |
| Lob | 2.28 | 3.45 | 2.80 | 2.10 | 1.60 | |
| MaxBet | 2.25 | 3.40 | 2.70 | 2.10 | 1.60 | |
| MerkurXtip | 2.27 | 3.45 | 2.78 | 2.13 | 1.62 | |
| Oktagonbet | 2.25 | 3.40 | 2.70 | 2.12 | 1.62 | |
| Soccerbet | 2.33 | 3.40 | 2.75 | 2.10 | 1.65 | |
| Superbet | 2.25 | 3.30 | 2.75 | 2.12 | 1.61 | |
| Tašbet | 2.28 | 3.45 | 2.80 | 2.10 | 1.60 | |
| Prosečne kvote | 2.27 | 3.37 | 2.76 | 2.10 | 1.62 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Dukla Banska Bistrica
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | DAC 1904 | 0:2 | 0-2 | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Slovan Bratislava | 2:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Podbrezova | 1:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 14.10.2026 | Vranov | 2:0 | 0-2 | Slovačka, Kup | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | AS Trenčin | 1:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Zemplin Mihalovce | 0:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Skalica | 3:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Košice | 0:3 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Komarno | 2:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | MFK Ružomberok | 1:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2026/2027 |
AS Trenčin
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Košice | 0:5 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Slovan Bratislava | 0:2 | 0-2 | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Komarno | 0:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Skalica | 2:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 14.10.2026 | Lokomotiva Košice | 1:0 | 0-2 | Slovačka, Kup | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Dukla B. Bistrica | 0:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | MŠK Žilina | 1:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | DAC 1904 | 1:4 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Zemplin Mihalovce | 1:3 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | MFK Ružomberok | 2:1 | 3+ | Slovačka 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | 1:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2026/2027 | |||
| 25.04.2025 | 2:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2024/2025 | |||
| 29.03.2025 | 2:3 | 3+ | Slovačka 1 | 2024/2025 | |||
| 23.11.2024 | 6:1 | 3+ | Slovačka 1 | 2024/2025 | |||
| 17.08.2024 | 2:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2024/2025 | |||
| 11.05.2024 | 0:2 | 0-2 | Slovačka 1 | 2023/2024 | |||
| 30.03.2024 | 4:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2023/2024 | |||
| 16.02.2024 | 1:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2023/2024 | |||
| 30.09.2023 | 0:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2023/2024 | |||
| 10.02.2023 | 3:0 | 3+ | Slovačka 1 | 2022/2023 | |||
| 30.08.2022 | 2:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2022/2023 | |||
| 19.05.2015 | 0:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2014/2015 | |||
| 21.04.2015 | 0:1 | 0-2 | Slovačka, Kup | 2014/2015 | |||
| 08.04.2015 | 0:2 | 0-2 | Slovačka, Kup | 2014/2015 | |||
| 28.02.2015 | 0:2 | 0-2 | Slovačka 1 | 2014/2015 | |||
| 30.09.2014 | 1:3 | 3+ | Slovačka 1 | 2014/2015 | |||
| 31.05.2014 | 2:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2013/2014 | |||
| 17.03.2014 | 1:3 | 3+ | Slovačka 1 | 2013/2014 | |||
| 21.09.2013 | 2:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2013/2014 | |||
| 02.04.2013 | 0:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2012/2013 | |||
| 20.10.2012 | 1:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2012/2013 | |||
| 21.07.2012 | 2:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2012/2013 | |||
| 12.05.2012 | 1:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2011/2012 | |||
| 04.03.2012 | 2:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2011/2012 | |||
| 17.09.2011 | 2:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2011/2012 | |||
| 27.01.2009 | 0:2 | 0-2 | Prijateljski | 2009 | |||
| 05.04.2008 | 3:1 | 3+ | Slovačka 1 | 2007/2008 | |||
| 20.10.2007 | 1:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2007/2008 | |||
| 21.07.2007 | 3:0 | 3+ | Slovačka 1 | 2007/2008 | |||
| 14.10.2006 | 1:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2006/2007 | |||
| 05.08.2006 | 2:1 | 3+ | Slovačka 1 | 2006/2007 | |||
| 22.04.2006 | 0:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2005/2006 | |||
| 19.11.2005 | 0:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2005/2006 | |||
| 20.09.2005 | 1:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2005/2006 | |||
| 31.08.2005 | 0:3 | 3+ | Slovačka, Kup | 2005/2006 | |||
| 16.07.2005 | 2:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2005/2006 | |||
| 30.04.2005 | 1:0 | 0-2 | Slovačka 1 | 2004/2005 | |||
| 27.04.2005 | 1:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2004/2005 | |||
| 12.10.2004 | 2:3 | 3+ | Slovačka 1 | 2004/2005 | |||
| 24.07.2004 | 2:1 | 3+ | Slovačka 1 | 2004/2005 | |||
| 01.06.2004 | 2:2 | 3+ | Slovačka 1 | 2003/2004 | |||
| 11.04.2004 | 1:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2003/2004 | |||
| 21.02.2004 | 5:0 | 3+ | Slovačka 1 | 2003/2004 | |||
| 30.08.2003 | 1:1 | 0-2 | Slovačka 1 | 2003/2004 |
| Dukla Banska Bistrica | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 44 | 15 | 14 | 15 | 65:55 | (+10) | 120 | 1,48 | 1,25 | 2,73 | 23 | 21 | 52:48 |
| Domaćin | 23 | 9 | 7 | 7 | 40:26 | (+14) | 66 | 1,74 | 1,13 | 2,87 | 12 | 11 | 52:48 |
| Gost | 21 | 6 | 7 | 8 | 25:29 | (-4) | 54 | 1,19 | 1,38 | 2,57 | 11 | 10 | 52:48 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari