Ponuda po danu
Po takmičenju
Nemačka, Nemačka 4
Ajntraht Trir - Majnc 05 II
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Ajntraht Trir
Majnc 05 II
- Ajntraht Trir je bez poraza u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Nemačka 4
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 1.67 | 3.70 | 4.10 | 2.15 | 1.61 | |
| Brazilbet | 1.68 | 3.65 | 4.15 | 2.15 | 1.61 | |
| Lob | 1.67 | 3.70 | 4.10 | 2.12 | 1.59 | |
| Oktagonbet | 1.68 | 3.70 | 4.10 | 2.15 | 1.61 | |
| Tašbet | 1.71 | 3.80 | 4.35 | 2.15 | 1.60 | |
| Prosečne kvote | 1.68 | 3.71 | 4.16 | 2.14 | 1.60 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Sever
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vejče Flensburg 08 | 16 | 11 | 2 | 3 | 44 | : | 18 | (+26) | 35 |
| 2 | Hanover 96 II | 16 | 10 | 3 | 3 | 38 | : | 25 | (+13) | 33 |
| 3 | Drohtersen/Asel | 16 | 10 | 2 | 4 | 49 | : | 23 | (+26) | 32 |
| 4 | VfL Oldenburg | 15 | 10 | 2 | 3 | 42 | : | 20 | (+22) | 32 |
| 5 | Feniks Libek | 15 | 9 | 4 | 2 | 41 | : | 14 | (+27) | 31 |
| 6 | Šeningen | 15 | 7 | 3 | 5 | 22 | : | 27 | (-5) | 24 |
| 7 | Atlas Delmenhorst | 15 | 5 | 6 | 4 | 22 | : | 23 | (-1) | 21 |
| 8 | Kikers Emden | 16 | 5 | 5 | 6 | 37 | : | 42 | (-5) | 20 |
| 9 | Hamburger SV II | 16 | 6 | 1 | 9 | 28 | : | 35 | (-7) | 19 |
| 10 | Verder II | 16 | 5 | 3 | 8 | 27 | : | 31 | (-4) | 18 |
| 11 | Libek | 15 | 4 | 6 | 5 | 22 | : | 28 | (-6) | 18 |
| 12 | Hanoveršer | 16 | 4 | 6 | 6 | 24 | : | 33 | (-9) | 18 |
| 13 | Eimsbuteler TV | 15 | 4 | 4 | 7 | 23 | : | 37 | (-14) | 16 |
| 14 | SSV Jedeloh | 16 | 4 | 3 | 9 | 23 | : | 37 | (-14) | 15 |
| 15 | SV Todesfelde | 16 | 4 | 3 | 9 | 27 | : | 50 | (-23) | 15 |
| 16 | Sent Pauli 1910 II | 15 | 4 | 2 | 9 | 28 | : | 30 | (-2) | 14 |
| 17 | Ajntraht Norderštet 03 | 14 | 3 | 4 | 7 | 29 | : | 39 | (-10) | 13 |
| 18 | Bremer SV | 15 | 3 | 3 | 9 | 13 | : | 27 | (-14) | 12 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vejče Flensburg 08 | 8 | 6 | 1 | 1 | 23 | : | 9 | 19 | 8 | 5 | 1 | 2 | 21 | : | 9 | 16 | |
| 2. | Hanover 96 II | 8 | 6 | 1 | 1 | 21 | : | 13 | 19 | 8 | 4 | 2 | 2 | 17 | : | 12 | 14 | |
| 3. | Drohtersen/Asel | 8 | 6 | 0 | 2 | 31 | : | 10 | 18 | 8 | 4 | 2 | 2 | 18 | : | 13 | 14 | |
| 4. | VfL Oldenburg | 7 | 6 | 0 | 1 | 25 | : | 12 | 18 | 8 | 4 | 2 | 2 | 17 | : | 8 | 14 | |
| 5. | Feniks Libek | 5 | 4 | 1 | 0 | 21 | : | 3 | 13 | 10 | 5 | 3 | 2 | 20 | : | 11 | 18 | |
| 6. | Šeningen | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | : | 13 | 14 | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | : | 14 | 10 | |
| 7. | Atlas Delmenhorst | 7 | 3 | 3 | 1 | 14 | : | 10 | 12 | 8 | 2 | 3 | 3 | 8 | : | 13 | 9 | |
| 8. | Kikers Emden | 7 | 3 | 2 | 2 | 18 | : | 11 | 11 | 9 | 2 | 3 | 4 | 19 | : | 31 | 9 | |
| 9. | Hamburger SV II | 8 | 1 | 1 | 6 | 8 | : | 20 | 4 | 8 | 5 | 0 | 3 | 20 | : | 15 | 15 | |
| 10. | Verder II | 9 | 1 | 2 | 6 | 6 | : | 17 | 5 | 7 | 4 | 1 | 2 | 21 | : | 14 | 13 | |
| 11. | Libek | 10 | 3 | 4 | 3 | 17 | : | 18 | 13 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 10 | 5 | |
| 12. | Hanoveršer | 8 | 2 | 3 | 3 | 12 | : | 19 | 9 | 8 | 2 | 3 | 3 | 12 | : | 14 | 9 | |
| 13. | Eimsbuteler TV | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | : | 14 | 7 | 8 | 2 | 3 | 3 | 13 | : | 23 | 9 | |
| 14. | SSV Jedeloh | 9 | 3 | 2 | 4 | 14 | : | 15 | 11 | 7 | 1 | 1 | 5 | 9 | : | 22 | 4 | |
| 15. | SV Todesfelde | 7 | 3 | 1 | 3 | 16 | : | 19 | 10 | 9 | 1 | 2 | 6 | 11 | : | 31 | 5 | |
| 16. | Sent Pauli 1910 II | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | : | 11 | 11 | 7 | 1 | 0 | 6 | 12 | : | 19 | 3 | |
| 17. | Ajntraht Norderštet 03 | 6 | 1 | 3 | 2 | 15 | : | 17 | 6 | 8 | 2 | 1 | 5 | 14 | : | 22 | 7 | |
| 18. | Bremer SV | 9 | 1 | 2 | 6 | 8 | : | 20 | 5 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | : | 7 | 7 | |
Severoistok
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot Vajs Erfurt | 15 | 10 | 4 | 1 | 46 | : | 19 | (+27) | 34 |
| 2 | Kemnicer | 15 | 10 | 3 | 2 | 34 | : | 12 | (+22) | 33 |
| 3 | Halešer | 15 | 8 | 6 | 1 | 23 | : | 12 | (+11) | 30 |
| 4 | Dinamo Berlin | 15 | 8 | 5 | 2 | 24 | : | 13 | (+11) | 29 |
| 5 | VSG Altglieničke | 15 | 8 | 3 | 4 | 27 | : | 20 | (+7) | 27 |
| 6 | Erzgebirge Aue | 15 | 8 | 3 | 4 | 24 | : | 18 | (+6) | 27 |
| 7 | Karl Cajs Jena | 15 | 8 | 2 | 5 | 23 | : | 13 | (+10) | 26 |
| 8 | Grajfsvalder | 15 | 6 | 5 | 4 | 29 | : | 24 | (+5) | 23 |
| 9 | Lokomotiva Lajpcig | 15 | 5 | 6 | 4 | 30 | : | 28 | (+2) | 21 |
| 10 | Magdeburg II | 15 | 6 | 2 | 7 | 28 | : | 29 | (-1) | 20 |
| 11 | Cvikau | 15 | 5 | 4 | 6 | 17 | : | 25 | (-8) | 19 |
| 12 | Babelsberg 03 | 15 | 4 | 4 | 7 | 16 | : | 27 | (-11) | 16 |
| 13 | BFC Projsen | 15 | 3 | 5 | 7 | 19 | : | 22 | (-3) | 14 |
| 14 | BSG Hemi Lajpcig | 15 | 3 | 5 | 7 | 18 | : | 23 | (-5) | 14 |
| 15 | Herta II | 15 | 2 | 5 | 8 | 11 | : | 26 | (-15) | 11 |
| 16 | Tasmanija Berlin | 15 | 3 | 2 | 10 | 24 | : | 43 | (-19) | 11 |
| 17 | RSV Ajntraht 1949 | 15 | 2 | 3 | 10 | 15 | : | 34 | (-19) | 9 |
| 18 | FSV 63 Lukenvalde | 15 | 2 | 1 | 12 | 15 | : | 35 | (-20) | 7 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rot Vajs Erfurt | 8 | 5 | 3 | 0 | 28 | : | 8 | 18 | 7 | 5 | 1 | 1 | 18 | : | 11 | 16 | |
| 2. | Kemnicer | 7 | 4 | 1 | 2 | 14 | : | 7 | 13 | 8 | 6 | 2 | 0 | 20 | : | 5 | 20 | |
| 3. | Halešer | 7 | 4 | 3 | 0 | 11 | : | 5 | 15 | 8 | 4 | 3 | 1 | 12 | : | 7 | 15 | |
| 4. | Dinamo Berlin | 8 | 6 | 2 | 0 | 15 | : | 3 | 20 | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | : | 10 | 9 | |
| 5. | VSG Altglieničke | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | : | 8 | 13 | 8 | 4 | 2 | 2 | 15 | : | 12 | 14 | |
| 6. | Erzgebirge Aue | 8 | 4 | 2 | 2 | 12 | : | 10 | 14 | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | : | 8 | 13 | |
| 7. | Karl Cajs Jena | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | : | 7 | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | : | 6 | 13 | |
| 8. | Grajfsvalder | 8 | 3 | 3 | 2 | 15 | : | 14 | 12 | 7 | 3 | 2 | 2 | 14 | : | 10 | 11 | |
| 9. | Lokomotiva Lajpcig | 8 | 1 | 3 | 4 | 15 | : | 18 | 6 | 7 | 4 | 3 | 0 | 15 | : | 10 | 15 | |
| 10. | Magdeburg II | 8 | 4 | 1 | 3 | 15 | : | 9 | 13 | 7 | 2 | 1 | 4 | 13 | : | 20 | 7 | |
| 11. | Cvikau | 7 | 3 | 0 | 4 | 7 | : | 12 | 9 | 8 | 2 | 4 | 2 | 10 | : | 13 | 10 | |
| 12. | Babelsberg 03 | 7 | 1 | 4 | 2 | 7 | : | 9 | 7 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | : | 18 | 9 | |
| 13. | BFC Projsen | 8 | 2 | 4 | 2 | 13 | : | 10 | 10 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | : | 12 | 4 | |
| 14. | BSG Hemi Lajpcig | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | : | 12 | 4 | 8 | 2 | 4 | 2 | 12 | : | 11 | 10 | |
| 15. | Herta II | 7 | 0 | 2 | 5 | 4 | : | 15 | 2 | 8 | 2 | 3 | 3 | 7 | : | 11 | 9 | |
| 16. | Tasmanija Berlin | 7 | 1 | 1 | 5 | 16 | : | 21 | 4 | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 | : | 22 | 7 | |
| 17. | RSV Ajntraht 1949 | 7 | 1 | 1 | 5 | 9 | : | 15 | 4 | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | : | 19 | 5 | |
| 18. | FSV 63 Lukenvalde | 8 | 0 | 1 | 7 | 7 | : | 21 | 1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 8 | : | 14 | 6 | |
Zapad
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | RV Oberhauzen | 15 | 12 | 1 | 2 | 36 | : | 13 | (+23) | 37 |
| 2 | Borusija D. II | 15 | 10 | 4 | 1 | 32 | : | 16 | (+16) | 34 |
| 3 | Gitersloh 2000 | 15 | 10 | 2 | 3 | 32 | : | 20 | (+12) | 32 |
| 4 | Borusija MG II | 15 | 9 | 2 | 4 | 34 | : | 18 | (+16) | 29 |
| 5 | Sportf. Zigen | 15 | 8 | 4 | 3 | 36 | : | 20 | (+16) | 28 |
| 6 | Keln II | 15 | 6 | 4 | 5 | 30 | : | 27 | (+3) | 22 |
| 7 | Boner SK | 15 | 5 | 6 | 4 | 29 | : | 26 | (+3) | 21 |
| 8 | Vestfalija Rajnern | 15 | 6 | 3 | 6 | 25 | : | 28 | (-3) | 21 |
| 9 | Šalke 04 II | 15 | 6 | 2 | 7 | 29 | : | 29 | (0) | 20 |
| 10 | VfB 03 Hilden | 15 | 5 | 4 | 6 | 19 | : | 27 | (-8) | 19 |
| 11 | Boholt | 15 | 4 | 6 | 5 | 31 | : | 34 | (-3) | 18 |
| 12 | Paderborn 07 II | 14 | 4 | 5 | 5 | 24 | : | 25 | (-1) | 17 |
| 13 | Bergiš Gladbah 09 | 15 | 5 | 2 | 8 | 22 | : | 33 | (-11) | 17 |
| 14 | Bohum II | 14 | 4 | 3 | 7 | 23 | : | 33 | (-10) | 15 |
| 15 | Rodinghauzen | 15 | 3 | 4 | 8 | 25 | : | 31 | (-6) | 13 |
| 16 | Vatenšajd 09 | 15 | 3 | 4 | 8 | 19 | : | 28 | (-9) | 13 |
| 17 | Videnbrik 2000 | 15 | 2 | 2 | 11 | 19 | : | 39 | (-20) | 8 |
| 18 | Sportfrojnde Lote | 15 | 1 | 4 | 10 | 9 | : | 27 | (-18) | 7 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | RV Oberhauzen | 9 | 7 | 1 | 1 | 23 | : | 8 | 22 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | : | 5 | 15 | |
| 2. | Borusija D. II | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | : | 10 | 19 | 7 | 4 | 3 | 0 | 14 | : | 6 | 15 | |
| 3. | Gitersloh 2000 | 7 | 4 | 0 | 3 | 16 | : | 13 | 12 | 8 | 6 | 2 | 0 | 16 | : | 7 | 20 | |
| 4. | Borusija MG II | 7 | 4 | 1 | 2 | 15 | : | 8 | 13 | 8 | 5 | 1 | 2 | 19 | : | 10 | 16 | |
| 5. | Sportf. Zigen | 8 | 3 | 4 | 1 | 17 | : | 11 | 13 | 7 | 5 | 0 | 2 | 19 | : | 9 | 15 | |
| 6. | Keln II | 7 | 2 | 2 | 3 | 12 | : | 15 | 8 | 8 | 4 | 2 | 2 | 18 | : | 12 | 14 | |
| 7. | Boner SK | 8 | 4 | 2 | 2 | 16 | : | 13 | 14 | 7 | 1 | 4 | 2 | 13 | : | 13 | 7 | |
| 8. | Vestfalija Rajnern | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | : | 12 | 14 | 8 | 2 | 1 | 5 | 10 | : | 16 | 7 | |
| 9. | Šalke 04 II | 7 | 3 | 1 | 3 | 12 | : | 11 | 10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 17 | : | 18 | 10 | |
| 10. | VfB 03 Hilden | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 12 | 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | : | 15 | 11 | |
| 11. | Boholt | 8 | 2 | 3 | 3 | 17 | : | 19 | 9 | 7 | 2 | 3 | 2 | 14 | : | 15 | 9 | |
| 12. | Paderborn 07 II | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | : | 11 | 8 | 8 | 2 | 3 | 3 | 11 | : | 14 | 9 | |
| 13. | Bergiš Gladbah 09 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 16 | 8 | 8 | 3 | 0 | 5 | 13 | : | 17 | 9 | |
| 14. | Bohum II | 7 | 1 | 2 | 4 | 11 | : | 18 | 5 | 7 | 3 | 1 | 3 | 12 | : | 15 | 10 | |
| 15. | Rodinghauzen | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | : | 13 | 11 | 7 | 0 | 2 | 5 | 12 | : | 18 | 2 | |
| 16. | Vatenšajd 09 | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | : | 8 | 12 | 7 | 0 | 1 | 6 | 7 | : | 20 | 1 | |
| 17. | Videnbrik 2000 | 8 | 1 | 1 | 6 | 9 | : | 21 | 4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 10 | : | 18 | 4 | |
| 18. | Sportfrojnde Lote | 7 | 1 | 0 | 6 | 2 | : | 16 | 3 | 8 | 0 | 4 | 4 | 7 | : | 11 | 4 | |
Jugozapad
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Alen | 14 | 9 | 3 | 2 | 24 | : | 11 | (+13) | 30 |
| 2 | Manhajm | 14 | 8 | 5 | 1 | 25 | : | 11 | (+14) | 29 |
| 3 | SGV Hajlbron-Frajberg | 14 | 7 | 7 | 0 | 32 | : | 13 | (+19) | 28 |
| 4 | Ofenbaher Kikers | 14 | 7 | 3 | 4 | 27 | : | 19 | (+8) | 24 |
| 5 | Štutgarter Kikers | 14 | 7 | 2 | 5 | 22 | : | 19 | (+3) | 23 |
| 6 | Ajntraht Trir | 14 | 7 | 2 | 5 | 16 | : | 17 | (-1) | 23 |
| 7 | Frajburg II | 14 | 5 | 6 | 3 | 25 | : | 19 | (+6) | 21 |
| 8 | Homburg | 14 | 5 | 6 | 3 | 18 | : | 17 | (+1) | 21 |
| 9 | Sandhauzen | 14 | 5 | 4 | 5 | 21 | : | 24 | (-3) | 19 |
| 10 | Štajnbah | 14 | 4 | 5 | 5 | 22 | : | 22 | (0) | 17 |
| 11 | Ajnt. Frankfurt II | 14 | 5 | 1 | 8 | 18 | : | 22 | (-4) | 16 |
| 12 | Astorija Valdorf | 14 | 3 | 5 | 6 | 20 | : | 22 | (-2) | 14 |
| 13 | Frankfurt 1899 | 14 | 3 | 5 | 6 | 22 | : | 25 | (-3) | 14 |
| 14 | Hesen Kasel | 14 | 4 | 2 | 8 | 21 | : | 29 | (-8) | 14 |
| 15 | Majnc 05 II | 14 | 4 | 2 | 8 | 15 | : | 27 | (-12) | 14 |
| 16 | Barokštad | 14 | 3 | 3 | 8 | 18 | : | 28 | (-10) | 12 |
| 17 | Ulm 1846 | 14 | 1 | 8 | 5 | 17 | : | 24 | (-7) | 11 |
| 18 | Kajzerslautern II | 14 | 2 | 5 | 7 | 16 | : | 30 | (-14) | 11 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Alen | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | : | 8 | 13 | 7 | 5 | 2 | 0 | 11 | : | 3 | 17 | |
| 2. | Manhajm | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 | : | 6 | 12 | 7 | 5 | 2 | 0 | 13 | : | 5 | 17 | |
| 3. | SGV Hajlbron-Frajberg | 7 | 4 | 3 | 0 | 17 | : | 5 | 15 | 7 | 3 | 4 | 0 | 15 | : | 8 | 13 | |
| 4. | Ofenbaher Kikers | 7 | 4 | 2 | 1 | 16 | : | 10 | 14 | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | : | 9 | 10 | |
| 5. | Štutgarter Kikers | 7 | 4 | 1 | 2 | 14 | : | 9 | 13 | 7 | 3 | 1 | 3 | 8 | : | 10 | 10 | |
| 6. | Ajntraht Trir | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | : | 10 | 10 | 7 | 4 | 1 | 2 | 7 | : | 7 | 13 | |
| 7. | Frajburg II | 7 | 3 | 2 | 2 | 14 | : | 10 | 11 | 7 | 2 | 4 | 1 | 11 | : | 9 | 10 | |
| 8. | Homburg | 7 | 3 | 3 | 1 | 9 | : | 7 | 12 | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | : | 10 | 9 | |
| 9. | Sandhauzen | 7 | 1 | 4 | 2 | 7 | : | 9 | 7 | 7 | 4 | 0 | 3 | 14 | : | 15 | 12 | |
| 10. | Štajnbah | 7 | 4 | 2 | 1 | 12 | : | 7 | 14 | 7 | 0 | 3 | 4 | 10 | : | 15 | 3 | |
| 11. | Ajnt. Frankfurt II | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | : | 12 | 7 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | : | 10 | 9 | |
| 12. | Astorija Valdorf | 7 | 2 | 3 | 2 | 13 | : | 11 | 9 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | : | 11 | 5 | |
| 13. | Frankfurt 1899 | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | : | 9 | 8 | 7 | 1 | 3 | 3 | 12 | : | 16 | 6 | |
| 14. | Hesen Kasel | 8 | 3 | 1 | 4 | 13 | : | 12 | 10 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | : | 17 | 4 | |
| 15. | Majnc 05 II | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | : | 11 | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | : | 16 | 7 | |
| 16. | Barokštad | 6 | 1 | 1 | 4 | 11 | : | 14 | 4 | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | : | 14 | 8 | |
| 17. | Ulm 1846 | 7 | 1 | 3 | 3 | 9 | : | 12 | 6 | 7 | 0 | 5 | 2 | 8 | : | 12 | 5 | |
| 18. | Kajzerslautern II | 7 | 1 | 3 | 3 | 7 | : | 15 | 6 | 7 | 1 | 2 | 4 | 9 | : | 15 | 5 | |
Bajern
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Memingen | 17 | 11 | 3 | 3 | 20 | : | 9 | (+11) | 36 |
| 2 | 1860 Minhen | 16 | 8 | 6 | 2 | 35 | : | 22 | (+13) | 30 |
| 3 | Buhbach | 17 | 8 | 5 | 4 | 33 | : | 27 | (+6) | 29 |
| 4 | Unterhahing | 16 | 7 | 7 | 2 | 22 | : | 14 | (+8) | 28 |
| 5 | Ilertisen | 16 | 7 | 5 | 4 | 30 | : | 18 | (+12) | 26 |
| 6 | Bajrojt | 16 | 8 | 1 | 7 | 32 | : | 22 | (+10) | 25 |
| 7 | Augsburg II | 16 | 7 | 4 | 5 | 27 | : | 28 | (-1) | 25 |
| 8 | Vak. Burghauzen | 16 | 6 | 5 | 5 | 37 | : | 28 | (+9) | 23 |
| 9 | Nirnberg II | 16 | 6 | 3 | 7 | 27 | : | 23 | (+4) | 21 |
| 10 | Bajern Minhen II | 15 | 5 | 6 | 4 | 25 | : | 21 | (+4) | 21 |
| 11 | DJK Vilcing | 15 | 5 | 6 | 4 | 22 | : | 23 | (-1) | 21 |
| 12 | Ajhštat | 16 | 6 | 3 | 7 | 18 | : | 24 | (-6) | 21 |
| 13 | Švaben Augsburg | 16 | 6 | 3 | 7 | 20 | : | 28 | (-8) | 21 |
| 14 | Eltersdorf | 16 | 4 | 6 | 6 | 22 | : | 24 | (-2) | 18 |
| 15 | Švajnfurt 05 | 16 | 4 | 5 | 7 | 20 | : | 31 | (-11) | 17 |
| 16 | Aubštat | 16 | 3 | 5 | 8 | 20 | : | 25 | (-5) | 14 |
| 17 | Grojter Firt II | 16 | 3 | 4 | 9 | 19 | : | 29 | (-10) | 13 |
| 18 | Ansbah | 16 | 3 | 4 | 9 | 13 | : | 30 | (-17) | 13 |
| 19 | TSV 1882 Landsberg | 16 | 1 | 7 | 8 | 19 | : | 35 | (-16) | 10 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Memingen | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | : | 7 | 12 | 8 | 8 | 0 | 0 | 13 | : | 2 | 24 | |
| 2. | 1860 Minhen | 8 | 5 | 2 | 1 | 20 | : | 11 | 17 | 8 | 3 | 4 | 1 | 15 | : | 11 | 13 | |
| 3. | Buhbach | 8 | 4 | 2 | 2 | 17 | : | 13 | 14 | 9 | 4 | 3 | 2 | 16 | : | 14 | 15 | |
| 4. | Unterhahing | 8 | 4 | 4 | 0 | 14 | : | 5 | 16 | 8 | 3 | 3 | 2 | 8 | : | 9 | 12 | |
| 5. | Ilertisen | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | : | 6 | 16 | 8 | 2 | 4 | 2 | 14 | : | 12 | 10 | |
| 6. | Bajrojt | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | : | 13 | 16 | 7 | 3 | 0 | 4 | 12 | : | 9 | 9 | |
| 7. | Augsburg II | 7 | 5 | 1 | 1 | 17 | : | 10 | 16 | 9 | 2 | 3 | 4 | 10 | : | 18 | 9 | |
| 8. | Vak. Burghauzen | 8 | 4 | 1 | 3 | 21 | : | 15 | 13 | 8 | 2 | 4 | 2 | 16 | : | 13 | 10 | |
| 9. | Nirnberg II | 8 | 4 | 2 | 2 | 19 | : | 9 | 14 | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 | : | 14 | 7 | |
| 10. | Bajern Minhen II | 7 | 2 | 3 | 2 | 10 | : | 8 | 9 | 8 | 3 | 3 | 2 | 15 | : | 13 | 12 | |
| 11. | DJK Vilcing | 8 | 2 | 5 | 1 | 11 | : | 9 | 11 | 7 | 3 | 1 | 3 | 11 | : | 14 | 10 | |
| 12. | Ajhštat | 8 | 5 | 0 | 3 | 12 | : | 10 | 15 | 8 | 1 | 3 | 4 | 6 | : | 14 | 6 | |
| 13. | Švaben Augsburg | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | : | 12 | 12 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | : | 16 | 9 | |
| 14. | Eltersdorf | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | : | 14 | 8 | 8 | 2 | 4 | 2 | 11 | : | 10 | 10 | |
| 15. | Švajnfurt 05 | 7 | 3 | 3 | 1 | 13 | : | 11 | 12 | 9 | 1 | 2 | 6 | 7 | : | 20 | 5 | |
| 16. | Aubštat | 9 | 3 | 2 | 4 | 15 | : | 12 | 11 | 7 | 0 | 3 | 4 | 5 | : | 13 | 3 | |
| 17. | Grojter Firt II | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | : | 8 | 8 | 9 | 1 | 2 | 6 | 13 | : | 21 | 5 | |
| 18. | Ansbah | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | : | 13 | 8 | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | : | 17 | 5 | |
| 19. | TSV 1882 Landsberg | 8 | 0 | 5 | 3 | 12 | : | 16 | 5 | 8 | 1 | 2 | 5 | 7 | : | 19 | 5 | |
Ajntraht Trir
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Homburg | 0:0 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Štutgarter Kikers | 2:0 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Frankfurt 1899 | 3:2 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Štajnbah | 0:4 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Astorija Valdorf | 1:4 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Ulm 1846 | 1:0 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 18.09.2026 | Ofenbaher Kikers | 1:3 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Kajzerslautern II | 3:0 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 08.09.2026 | Frajburg II | 0:0 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Alen | 0:2 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 |
Majnc 05 II
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Sandhauzen | 2:1 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Barokštad | 1:3 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Ulm 1846 | 1:1 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Astorija Valdorf | 1:1 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Frajburg II | 0:2 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Hesen Kasel | 2:1 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Kajzerslautern II | 0:1 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | SGV Hajlbron-Frajberg | 0:5 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 09.09.2026 | Manhajm | 1:2 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Štutgarter Kikers | 2:1 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2026 | 0:5 | 3+ | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 30.09.2025 | 2:3 | 3+ | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 04.05.2025 | 1:1 | 0-2 | Nemačka 4 jz | 2024/2025 | |||
| 03.11.2024 | 1:0 | 0-2 | Nemačka 4 jz | 2024/2025 | |||
| 11.03.2023 | 0:2 | 0-2 | Nemačka 4 jz | 2022/2023 | |||
| 04.09.2022 | 0:2 | 0-2 | Nemačka 4 jz | 2022/2023 | |||
| 26.04.2014 | 1:0 | 0-2 | Nemačka 4 jz | 2013/2014 | |||
| 19.10.2013 | 3:3 | 3+ | Nemačka 4 jz | 2013/2014 | |||
| 02.12.2012 | 1:1 | 0-2 | Nemačka 4 jz | 2012/2013 | |||
| 10.08.2012 | 2:2 | 3+ | Nemačka 4 jz | 2012/2013 | |||
| 03.03.2012 | 1:0 | 0-2 | Nemačka 4 z | 2011/2012 | |||
| 09.09.2011 | 0:3 | 3+ | Nemačka 4 z | 2011/2012 | |||
| 14.03.2011 | 2:0 | 0-2 | Nemačka 4 z | 2010/2011 | |||
| 22.09.2010 | 2:2 | 3+ | Nemačka 4 z | 2010/2011 | |||
| 22.05.2010 | 0:2 | 0-2 | Nemačka 4 z | 2009/2010 | |||
| 27.11.2009 | 0:0 | 0-2 | Nemačka 4 z | 2009/2010 | |||
| 27.03.2009 | 0:1 | 0-2 | Nemačka 4 z | 2008/2009 | |||
| 03.10.2008 | 1:2 | 3+ | Nemačka 4 z | 2008/2009 |
| Ajntraht Trir | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 18 | 4 | 6 | 8 | 17:29 | (-12) | 46 | 0,94 | 1,61 | 2,56 | 11 | 7 | 61:39 |
| Domaćin | 9 | 1 | 4 | 4 | 7:17 | (-10) | 24 | 0,78 | 1,89 | 2,67 | 4 | 5 | 44:56 |
| Gost | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:12 | (-2) | 22 | 1,11 | 1,33 | 2,44 | 7 | 2 | 78:22 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari