Ponuda po danu
Po takmičenju
Iran, Iran 1
Esteglal Kuzestan - Esteglal Teheran
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11. (Čet) | 13:00 | Šams Azar-Sanat Naft | 2.42 | 2.96 | 2.83 | 1.50 | 2.34 | (7) |
| 06.11. (Pet) | 12:00 | Sepahan-Malavan | 1.47 | 3.53 | 7.24 | 1.49 | 2.37 | (5) |
| 06.11. (Pet) | 13:00 | Persepolis-Fajr Šepasi | 1.27 | 4.33 | 12.16 | 1.52 | 2.29 | (5) |
| 06.11. (Pet) | 14:00 | Hadormalou Akadan-Fulad | 2.34 | 2.78 | 3.18 | 1.35 | 2.84 | (6) |
| 07.11. (Sub) | 12:00 | Pajkan-Nasaji Mazandaran | 2.31 | 2.88 | 3.09 | 1.46 | 2.46 | (5) |
| 07.11. (Sub) | 12:00 | Traktor Sazi-Kejbar Koramabad | 1.35 | 3.85 | 9.69 | 1.50 | 2.38 | (5) |
| 07.11. (Sub) | 14:00 | Esteglal Kuzestan-Esteglal Teheran | 5.54 | 3.16 | 1.65 | 1.43 | 2.56 | (5) |
| 08.11. (Ned) | 12:45 | Gol Gohar-Zob Ahan | 2.51 | 2.86 | 2.83 | 1.45 | 2.51 | (5) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Esteglal Kuzestan
Esteglal Teheran
- Esteglal Teheran je bez poraza u poslednjih 10 mečeva u takmičenju Iran 1
- Na utakmicama tima Esteglal Teheran broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 9 mečeva u takmičenju Iran 1.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 5.45 | 3.15 | 1.65 | 1.43 | 2.55 | |
| Brazilbet | 5.45 | 3.10 | 1.66 | 1.43 | 2.55 | |
| Lob | 5.45 | 3.15 | 1.64 | 1.42 | 2.55 | |
| Oktagonbet | 5.45 | 3.15 | 1.65 | 1.44 | 2.55 | |
| Tašbet | 5.90 | 3.25 | 1.67 | 1.45 | 2.60 | |
| Prosečne kvote | 5.54 | 3.16 | 1.65 | 1.43 | 2.56 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Persepolis | 11 | 7 | 2 | 2 | 19 | : | 5 | (+14) | 23 |
| 2 | Sepahan | 11 | 7 | 2 | 2 | 19 | : | 7 | (+12) | 23 |
| 3 | Fulad | 11 | 6 | 4 | 1 | 11 | : | 5 | (+6) | 22 |
| 4 | Traktor Sazi | 9 | 6 | 2 | 1 | 12 | : | 2 | (+10) | 20 |
| 5 | Esteglal Teheran | 10 | 5 | 5 | 0 | 12 | : | 3 | (+9) | 20 |
| 6 | Hadormalou Akadan | 11 | 4 | 4 | 3 | 11 | : | 14 | (-3) | 16 |
| 7 | Aluminijum Arak | 11 | 3 | 5 | 3 | 11 | : | 9 | (+2) | 14 |
| 8 | Kejbar Koramabad | 11 | 3 | 5 | 3 | 14 | : | 13 | (+1) | 14 |
| 9 | Fajr Šepasi | 10 | 3 | 5 | 2 | 10 | : | 12 | (-2) | 14 |
| 10 | Gol Gohar | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | : | 9 | (+1) | 13 |
| 11 | Pajkan | 11 | 3 | 4 | 4 | 10 | : | 11 | (-1) | 13 |
| 12 | Nasaji Mazandaran | 11 | 2 | 5 | 4 | 7 | : | 10 | (-3) | 11 |
| 13 | Esteglal Kuzestan | 11 | 2 | 4 | 5 | 7 | : | 14 | (-7) | 10 |
| 14 | Zob Ahan | 11 | 1 | 6 | 4 | 6 | : | 10 | (-4) | 9 |
| 15 | Malavan | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | : | 14 | (-5) | 9 |
| 16 | Šams Azar | 10 | 1 | 4 | 5 | 7 | : | 12 | (-5) | 7 |
| 17 | Sanat Naft | 10 | 1 | 4 | 5 | 5 | : | 15 | (-10) | 7 |
| 18 | Mes Šar-e Babak | 11 | 0 | 5 | 6 | 7 | : | 22 | (-15) | 5 |
1. i 2.mesto - Azijska Liga Šampiona
Pobednik Kupa - Azijska Liga Šampiona 2
Pobednik Kupa - Azijska Liga Šampiona 2
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Persepolis | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | : | 3 | 12 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | : | 2 | 11 | |
| 2. | Sepahan | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | : | 3 | 12 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | : | 4 | 11 | |
| 3. | Fulad | 6 | 3 | 3 | 0 | 5 | : | 2 | 12 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 3 | 10 | |
| 4. | Traktor Sazi | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | : | 1 | 13 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 1 | 7 | |
| 5. | Esteglal Teheran | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 | : | 1 | 13 | 5 | 1 | 4 | 0 | 3 | : | 2 | 7 | |
| 6. | Hadormalou Akadan | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 7 | 5 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | : | 7 | 11 | |
| 7. | Aluminijum Arak | 5 | 0 | 5 | 0 | 3 | : | 3 | 5 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | : | 6 | 9 | |
| 8. | Kejbar Koramabad | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 7 | 8 | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | : | 6 | 6 | |
| 9. | Fajr Šepasi | 5 | 2 | 3 | 0 | 5 | : | 2 | 9 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 10 | 5 | |
| 10. | Gol Gohar | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | : | 3 | 9 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | : | 6 | 4 | |
| 11. | Pajkan | 5 | 1 | 4 | 0 | 4 | : | 2 | 7 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | : | 9 | 6 | |
| 12. | Nasaji Mazandaran | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 7 | 5 | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | : | 3 | 6 | |
| 13. | Esteglal Kuzestan | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 4 | 8 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | : | 10 | 2 | |
| 14. | Zob Ahan | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | : | 5 | 6 | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 | : | 5 | 3 | |
| 15. | Malavan | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | : | 7 | 3 | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | : | 7 | 6 | |
| 16. | Šams Azar | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | : | 7 | 2 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 5 | 5 | |
| 17. | Sanat Naft | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | : | 7 | 5 | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | : | 8 | 2 | |
| 18. | Mes Šar-e Babak | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | : | 10 | 3 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | : | 12 | 2 | |
Esteglal Kuzestan
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Zob Ahan | 0:0 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Šams Azar | 2:0 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Kejbar Koramabad | 1:2 | 3+ | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 08.10.2026 | Gol Gohar | 0:3 | 3+ | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 10.09.2026 | Traktor Sazi | 1:0 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Sepahan | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 01.09.2026 | Hadormalou Akadan | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Pajkan | 0:0 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Nasaji Mazandaran | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 19.08.2026 | Persepolis | 1:4 | 3+ | Iran 1 | 2026/2027 |
Esteglal Teheran
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Al Šamal | 1:0 | 0-2 | Azijska LŠ 1 | 2026/2027 | |||
| 27.10.2026 | Šabab Al Ahli Dubai | 0:2 | 0-2 | Azijska LŠ 1 | 2026/2027 | |||
| 23.10.2026 | Hadormalou Akadan | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 19.10.2026 | Gol Gohar | 1:0 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 12.10.2026 | Al Garafa | 2:1 | 3+ | Azijska LŠ 1 | 2026/2027 | |||
| 08.10.2026 | Traktor Sazi | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Al Sad | 3:0 | 3+ | Azijska LŠ 1 | 2026/2027 | |||
| 10.09.2026 | Pajkan | 1:0 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Aluminijum Arak | 0:0 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Persepolis | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2026 | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2025/2026 | |||
| 12.09.2025 | 1:0 | 0-2 | Iran 1 | 2025/2026 | |||
| 30.01.2025 | 0:2 | 0-2 | Iran 1 | 2024/2025 | |||
| 29.08.2024 | 1:0 | 0-2 | Iran 1 | 2024/2025 | |||
| 08.03.2024 | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2023/2024 | |||
| 28.08.2023 | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2023/2024 | |||
| 01.05.2019 | 2:4 | 3+ | Iran 1 | 2018/2019 | |||
| 25.11.2018 | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2018/2019 | |||
| 28.12.2017 | 0:3 | 3+ | Iran 1 | 2017/2018 | |||
| 04.08.2017 | 0:0 | 0-2 | Iran 1 | 2017/2018 | |||
| 17.01.2017 | 2:1 | 3+ | Iran 1 | 2016/2017 | |||
| 31.07.2016 | 2:1 | 3+ | Iran 1 | 2016/2017 | |||
| 03.04.2016 | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2015/2016 | |||
| 21.10.2015 | 1:1 | 0-2 | Iran 1 | 2015/2016 | |||
| 11.12.2014 | 4:4 | 3+ | Iran 1 | 2014/2015 | |||
| 08.08.2014 | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2014/2015 | |||
| 11.01.2014 | 0:1 | 0-2 | Iran 1 | 2013/2014 | |||
| 31.08.2013 | 2:0 | 0-2 | Iran 1 | 2013/2014 |
| Esteglal Kuzestan | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 18 | 5 | 4 | 9 | 16:23 | (-7) | 39 | 0,89 | 1,28 | 2,17 | 13 | 5 | 72:28 |
| Domaćin | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:11 | (0) | 22 | 1,22 | 1,22 | 2,44 | 6 | 3 | 67:33 |
| Gost | 9 | 1 | 2 | 6 | 5:12 | (-7) | 17 | 0,56 | 1,33 | 1,89 | 7 | 2 | 78:22 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari