Ponuda po danu
Po takmičenju
Salvador, Salvador 1 Apertura
FAS - Platense Munisipal
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10. (Pet) | 01:00 | L.A. Firpo-Klub Deportivo INCA | 1.26 | 5.23 | 8.63 | 2.45 | 1.46 | (11) |
| 17.10. (Sub) | 01:00 | Inter Santa Tekla-Munisipal Limenjo | 2.04 | 3.21 | 3.31 | 1.79 | 1.87 | (7) |
| 17.10. (Sub) | 21:00 | Deportivo Kasauatik-Alijanca San Salvador | 3.32 | 3.12 | 2.06 | 1.71 | 1.96 | (6) |
| 17.10. (Sub) | 23:00 | Isidro Metapan-Fuerte San Francisko | 1.42 | 4.03 | 6.47 | 1.94 | 1.72 | (6) |
| 18.10. (Ned) | 21:00 | Atletiko Balboa-Agvila | 3.46 | 3.17 | 1.99 | 1.71 | 1.95 | (6) |
| 18.10. (Ned) | 23:30 | FAS-Platense Munisipal | 1.39 | 4.22 | 6.73 | 2.04 | 1.66 | (6) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
FAS
Platense Munisipal
- FAS je bez poraza u poslednjih 9 mečeva u takmičenju Salvador 1 Apertura
- Ukupan broj golova na mečevima tima Platense Munisipal je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Salvador 1 Apertura.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 1.37 | 4.25 | 6.90 | 2.07 | 1.67 | |
| Brazilbet | 1.37 | 4.20 | 7.00 | 2.03 | 1.66 | |
| Meridian | 1.41 | 4.10 | 6.40 | |||
| Oktagonbet | 1.37 | 4.25 | 6.90 | 2.03 | 1.64 | |
| Superbet | 1.43 | 4.25 | 6.30 | 2.02 | 1.70 | |
| Tašbet | 1.37 | 4.25 | 6.90 | 2.03 | 1.65 | |
| Prosečne kvote | 1.39 | 4.22 | 6.73 | 2.04 | 1.66 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FAS | 14 | 9 | 3 | 2 | 25 | : | 12 | (+13) | 30 |
| 2 | L.A. Firpo | 14 | 8 | 4 | 2 | 26 | : | 11 | (+15) | 28 |
| 3 | Isidro Metapan | 14 | 8 | 2 | 4 | 20 | : | 15 | (+5) | 26 |
| 4 | Agvila | 15 | 6 | 5 | 4 | 25 | : | 18 | (+7) | 23 |
| 5 | Inter Santa Tekla | 15 | 5 | 8 | 2 | 21 | : | 14 | (+7) | 23 |
| 6 | Alijanca San Salvador | 14 | 4 | 7 | 3 | 22 | : | 21 | (+1) | 19 |
| 7 | Platense Munisipal | 15 | 5 | 4 | 6 | 19 | : | 20 | (-1) | 19 |
| 8 | Munisipal Limenjo | 15 | 5 | 2 | 8 | 21 | : | 22 | (-1) | 17 |
| 9 | Klub Deportivo INCA | 15 | 4 | 4 | 7 | 13 | : | 27 | (-14) | 16 |
| 10 | Atletiko Balboa | 15 | 3 | 4 | 8 | 15 | : | 23 | (-8) | 13 |
| 11 | Fuerte San Francisko | 15 | 2 | 6 | 7 | 11 | : | 24 | (-13) | 12 |
| 12 | Deportivo Kasauatik | 15 | 2 | 5 | 8 | 15 | : | 26 | (-11) | 11 |
Pobednik Aperture, pobednik Klausure i najbolja ekipa po plasmanu u Zbirnoj tabeli - KONKAKAF Kup Centralne Amerike
Iz lige se ispada na kraju Klausure na osnovu zbirne tabele.
Iz lige se ispada na kraju Klausure na osnovu zbirne tabele.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | FAS | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | : | 5 | 14 | 8 | 5 | 1 | 2 | 14 | : | 7 | 16 | |
| 2. | L.A. Firpo | 8 | 6 | 1 | 1 | 16 | : | 3 | 19 | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | : | 8 | 9 | |
| 3. | Isidro Metapan | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | : | 4 | 15 | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | : | 11 | 11 | |
| 4. | Agvila | 9 | 5 | 3 | 1 | 23 | : | 13 | 18 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | : | 5 | 5 | |
| 5. | Inter Santa Tekla | 7 | 2 | 5 | 0 | 10 | : | 5 | 11 | 8 | 3 | 3 | 2 | 11 | : | 9 | 12 | |
| 6. | Alijanca San Salvador | 8 | 3 | 5 | 0 | 14 | : | 10 | 14 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | : | 11 | 5 | |
| 7. | Platense Munisipal | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | : | 10 | 11 | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | : | 10 | 8 | |
| 8. | Munisipal Limenjo | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | : | 9 | 8 | 8 | 3 | 0 | 5 | 12 | : | 13 | 9 | |
| 9. | Klub Deportivo INCA | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | : | 14 | 11 | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | : | 13 | 5 | |
| 10. | Atletiko Balboa | 7 | 2 | 2 | 3 | 4 | : | 6 | 8 | 8 | 1 | 2 | 5 | 11 | : | 17 | 5 | |
| 11. | Fuerte San Francisko | 7 | 2 | 2 | 3 | 6 | : | 10 | 8 | 8 | 0 | 4 | 4 | 5 | : | 14 | 4 | |
| 12. | Deportivo Kasauatik | 7 | 1 | 1 | 5 | 8 | : | 15 | 4 | 8 | 1 | 4 | 3 | 7 | : | 11 | 7 | |
FAS
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Atletiko Balboa | 1:0 | 0-2 | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Alijanca San Salvador | 2:1 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 05.10.2026 | Klub Deportivo INCA | 1:1 | 0-2 | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 27.09.2026 | Munisipal Limenjo | 3:1 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Deportivo Kasauatik | 2:0 | 0-2 | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 17.09.2026 | Inter Santa Tekla | 2:2 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Fuerte San Francisko | 1:0 | 0-2 | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | L.A. Firpo | 3:1 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 26.08.2026 | Kartagines | 0:2 | 0-2 | KONKAKAF KCA gr. | 2026 | |||
| 23.08.2026 | Agvila | 1:0 | 0-2 | Salvador 1 | 2026/2027 |
Platense Munisipal
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Klub Deportivo INCA | 4:1 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Munisipal Limenjo | 2:1 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 01.10.2026 | Alijanca San Salvador | 1:2 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 27.09.2026 | Fuerte San Francisko | 0:0 | 0-2 | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Agvila | 0:1 | 0-2 | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Atletiko Balboa | 1:3 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 09.09.2026 | Isidro Metapan | 1:2 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Deportivo Kasauatik | 2:1 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Inter Santa Tekla | 0:3 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 26.08.2026 | Alijanca San Salvador | 2:2 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.08.2026 | 1:2 | 3+ | Salvador 1 | 2026/2027 | |||
| 01.05.2026 | 1:0 | 0-2 | Salvador 1 | 2025/2026 | |||
| 08.03.2026 | 3:2 | 3+ | Salvador 1 | 2025/2026 | |||
| 16.11.2025 | 4:1 | 3+ | Salvador 1 | 2025/2026 | |||
| 14.09.2025 | 3:3 | 3+ | Salvador 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2025 | 0:0 | 0-2 | Salvador 1 | 2024/2025 | |||
| 09.03.2025 | 4:1 | 3+ | Salvador 1 | 2024/2025 | |||
| 31.10.2024 | 1:0 | 0-2 | Salvador 1 | 2024/2025 | |||
| 29.08.2024 | 0:0 | 0-2 | Salvador 1 | 2024/2025 | |||
| 10.04.2024 | 0:2 | 0-2 | Salvador 1 | 2023/2024 | |||
| 08.02.2024 | 0:0 | 0-2 | Salvador 1 | 2023/2024 | |||
| 05.11.2023 | 2:0 | 0-2 | Salvador 1 | 2023/2024 | |||
| 04.10.2023 | 3:0 | 3+ | Salvador 1 | 2023/2024 | |||
| 09.04.2023 | 3:0 | 3+ | Salvador 1 | 2022/2023 | |||
| 12.02.2023 | 2:0 | 0-2 | Salvador 1 | 2022/2023 | |||
| 15.05.2022 | 1:2 | 3+ | Salvador 1 | 2021/2022 | |||
| 10.05.2022 | 0:1 | 0-2 | Salvador 1 | 2021/2022 | |||
| 07.05.2022 | 2:1 | 3+ | Salvador 1 | 2021/2022 | |||
| 06.03.2022 | 2:1 | 3+ | Salvador 1 | 2021/2022 | |||
| 30.10.2021 | 0:0 | 0-2 | Salvador 1 | 2021/2022 | |||
| 22.08.2021 | 0:1 | 0-2 | Salvador 1 | 2021/2022 |
| FAS | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 21 | 11 | 5 | 5 | 32:17 | (+15) | 49 | 1,52 | 0,81 | 2,33 | 11 | 10 | 52:48 |
| Domaćin | 10 | 6 | 2 | 2 | 15:5 | (+10) | 20 | 1,50 | 0,50 | 2,00 | 7 | 3 | 70:30 |
| Gost | 11 | 5 | 3 | 3 | 17:12 | (+5) | 29 | 1,55 | 1,09 | 2,64 | 4 | 7 | 36:64 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari