Ponuda po danu
Po takmičenju
Škotska, Škotska 1 - 1.deo
Falkirk - Sent Džonston
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 15:00 | Dandi Junajted-Madervel | 2.00 | 3.68 | 3.20 | 2.34 | 1.55 | (11) |
| 07.11. (Sub) | 15:00 | Sent Džonston-FK Dandi | 2.25 | 3.40 | 2.94 | 2.05 | 1.70 | (11) |
| 07.11. (Sub) | 17:45 | Aberdin-Hibernijan | 2.43 | 3.35 | 2.68 | 1.99 | 1.75 | (11) |
| 07.11. (Sub) | 20:00 | Sent Miren-Rendžers | 6.25 | 4.77 | 1.41 | 2.46 | 1.49 | (11) |
| 08.11. (Ned) | 15:00 | Harts-Falkirk | 1.46 | 4.55 | 5.63 | 2.53 | 1.47 | (11) |
| 08.11. (Ned) | 16:00 | Seltik-Kilmarnok | 1.16 | 7.32 | 12.42 | 3.77 | 1.23 | (11) |
| 21.11. (Sub) | 14:00 | Falkirk-Sent Džonston | 2.04 | 3.28 | 3.09 | 1.92 | 1.73 | (4) |
| 21.11. (Sub) | 14:00 | Hibernijan-Dandi Junajted | 1.95 | 3.54 | 3.08 | 2.20 | 1.56 | (4) |
| 21.11. (Sub) | 14:00 | Kilmarnok-Aberdin | 2.95 | 3.49 | 2.03 | 2.20 | 1.56 | (4) |
| 21.11. (Sub) | 14:00 | Seltik-Sent Miren | 1.11 | 7.15 | 12.75 | 3.41 | 1.24 | (4) |
| 21.11. (Sub) | 16:45 | FK Dandi-Harts | 3.86 | 3.89 | 1.66 | 2.38 | 1.48 | (4) |
| 21.11. (Sub) | 19:00 | Madervel-Rendžers | 6.10 | 4.65 | 1.35 | 2.54 | 1.42 | (4) |
| 24.11. (Uto) | 20:00 | Rendžers-Aberdin | 1.31 | 4.58 | 6.63 | 2.35 | 1.48 | (3) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Falkirk
Sent Džonston
- Tim Falkirk je poslednjih 5 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Škotska 1 - 1.deo.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Sent Džonston je bio preko 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Škotska 1 - 1.deo.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 2.05 | 3.25 | 3.05 | 1.92 | 1.72 | |
| Brazilbet | 2.04 | 3.20 | 3.05 | 1.90 | 1.74 | |
| Lob | 2.05 | 3.30 | 3.10 | 1.93 | 1.72 | |
| Superbet | 2.00 | 3.35 | 3.15 | 1.95 | 1.75 | |
| Prosečne kvote | 2.04 | 3.28 | 3.09 | 1.92 | 1.73 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Seltik | 12 | 9 | 1 | 2 | 27 | : | 10 | (+17) | 28 |
| 2 | Rendžers | 11 | 7 | 3 | 1 | 19 | : | 9 | (+10) | 24 |
| 3 | Harts | 11 | 6 | 2 | 3 | 24 | : | 17 | (+7) | 20 |
| 4 | Falkirk | 12 | 5 | 3 | 4 | 15 | : | 12 | (+3) | 18 |
| 5 | FK Dandi | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | : | 13 | (+4) | 17 |
| 6 | Dandi Junajted | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | : | 16 | (0) | 16 |
| 7 | Sent Džonston | 12 | 3 | 5 | 4 | 15 | : | 19 | (-4) | 14 |
| 8 | Sent Miren | 12 | 4 | 2 | 6 | 12 | : | 20 | (-8) | 14 |
| 9 | Madervel | 12 | 3 | 3 | 6 | 14 | : | 20 | (-6) | 12 |
| 10 | Aberdin | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | : | 14 | (-2) | 11 |
| 11 | Kilmarnok | 12 | 2 | 3 | 7 | 13 | : | 28 | (-15) | 9 |
| 12 | Hibernijan | 11 | 2 | 2 | 7 | 11 | : | 17 | (-6) | 8 |
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona (2.kolo)
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Konferencija
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Seltik | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | : | 5 | 13 | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | : | 5 | 15 | |
| 2. | Rendžers | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | : | 3 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | : | 6 | 12 | |
| 3. | Harts | 5 | 4 | 1 | 0 | 15 | : | 4 | 13 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | : | 13 | 7 | |
| 4. | Falkirk | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 7 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | : | 5 | 9 | |
| 5. | FK Dandi | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | : | 7 | 11 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | : | 6 | 6 | |
| 6. | Dandi Junajted | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 6 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | : | 10 | 8 | |
| 7. | Sent Džonston | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | : | 9 | 9 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | : | 10 | 5 | |
| 8. | Sent Miren | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 10 | 8 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | : | 10 | 6 | |
| 9. | Madervel | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | : | 8 | 7 | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | : | 12 | 5 | |
| 10. | Aberdin | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | : | 5 | 7 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | : | 9 | 4 | |
| 11. | Kilmarnok | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | : | 15 | 5 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 13 | 4 | |
| 12. | Hibernijan | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | : | 11 | 1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | 7 | |
Falkirk
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Seltik | 2:0 | 0-2 | Škotska 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Aberdin | 1:0 | 0-2 | Škotska 1 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Kilmarnok | 3:0 | 3+ | Škotska 1 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Hibernijan | 2:1 | 3+ | Škotska 1 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | FK Dandi | 1:2 | 3+ | Škotska 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Sent Džonston | 1:1 | 0-2 | Škotska 1 | 2026/2027 | |||
| 15.09.2026 | Harts | 2:1 | 3+ | Škotska 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Dandi Junajted | 1:1 | 0-2 | Škotska 1 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | Rendžers | 1:2 | 3+ | Škotska 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Seltik | 1:2 | 3+ | Škotska 1 | 2026/2027 |
Sent Džonston
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Kilmarnok | 2:2 | 3+ | Škotska 1 | 2026/2027 | |||
| 28.10.2026 | Madervel | 2:2 | 3+ | Škotska 1 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Rendžers | 0:4 | 3+ | Škotska 1 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Dandi Junajted | 1:1 | 0-2 | Škotska 1 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Aberdin | 1:0 | 0-2 | Škotska 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Falkirk | 1:1 | 0-2 | Škotska 1 | 2026/2027 | |||
| 09.09.2026 | Seltik | 0:1 | 0-2 | Škotska 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Hibernijan | 2:1 | 3+ | Škotska 1 | 2026/2027 | |||
| 02.09.2026 | FK Dandi | 1:1 | 0-2 | Škotska 1 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Harts | 1:2 | 3+ | Škotska 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | 1:1 | 0-2 | Škotska 1 | 2026/2027 | |||
| 24.07.2018 | 0:1 | 0-2 | Škotska, LK | 2018/2019 | |||
| 23.07.2016 | 0:3 | 3+ | Škotska, LK | 2016/2017 | |||
| 05.05.2010 | 0:0 | 0-2 | Škotska 1 | 2009/2010 | |||
| 23.03.2010 | 1:1 | 0-2 | Škotska 1 | 2009/2010 | |||
| 13.03.2010 | 1:2 | 3+ | Škotska 1 | 2009/2010 | |||
| 31.10.2009 | 1:3 | 3+ | Škotska 1 | 2009/2010 | |||
| 03.02.2007 | 0:3 | 3+ | Škotska, Kup | 2006/2007 | |||
| 02.04.2005 | 3:0 | 3+ | Škotska 2 | 2004/2005 | |||
| 15.01.2005 | 3:0 | 3+ | Škotska 2 | 2004/2005 | |||
| 20.11.2004 | 3:1 | 3+ | Škotska 2 | 2004/2005 | |||
| 28.09.2004 | 2:1 | 3+ | Škotska, ČK | 2004/2005 | |||
| 18.09.2004 | 2:1 | 3+ | Škotska 2 | 2004/2005 | |||
| 03.04.2004 | 1:2 | 3+ | Škotska 2 | 2003/2004 | |||
| 09.03.2004 | 0:1 | 0-2 | Škotska 2 | 2003/2004 | |||
| 22.11.2003 | 4:0 | 3+ | Škotska 2 | 2003/2004 | |||
| 27.09.2003 | 0:3 | 3+ | Škotska 2 | 2003/2004 | |||
| 12.04.2003 | 1:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2002/2003 | |||
| 01.02.2003 | 1:1 | 0-2 | Škotska 2 | 2002/2003 | |||
| 30.11.2002 | 1:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2002/2003 | |||
| 28.09.2002 | 1:0 | 0-2 | Škotska 2 | 2002/2003 |
| Falkirk | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 21 | 9 | 4 | 8 | 26:24 | (+2) | 50 | 1,24 | 1,14 | 2,38 | 9 | 12 | 43:57 |
| Domaćin | 9 | 3 | 2 | 4 | 9:11 | (-2) | 20 | 1,00 | 1,22 | 2,22 | 4 | 5 | 44:56 |
| Gost | 12 | 6 | 2 | 4 | 17:13 | (+4) | 30 | 1,42 | 1,08 | 2,50 | 5 | 7 | 42:58 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari