Ponuda po danu
Po takmičenju
Portugalija, Portugalija 2
Felgeiraš - Lusitanija Lourosa
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.10. (Pet) | 17:45 | Šaveš-Vizela | 2.50 | 3.09 | 2.60 | 1.72 | 1.97 | (6) |
| 24.10. (Sub) | 10:00 | Akademika-Leikšoeš | 2.65 | 3.06 | 2.47 | 1.71 | 1.99 | (6) |
| 24.10. (Sub) | 10:00 | Sporting Lisabon B-Portimonense | 2.04 | 3.08 | 3.38 | 1.64 | 2.09 | (6) |
| 24.10. (Sub) | 13:00 | Feirense-Benfika B | 2.53 | 3.06 | 2.59 | 1.69 | 2.02 | (6) |
| 24.10. (Sub) | 17:00 | Farense-Penafiel | 1.84 | 3.22 | 3.91 | 1.69 | 2.02 | (6) |
| 25.10. (Ned) | 10:00 | AVS-Tondela | 3.03 | 3.03 | 2.27 | 1.63 | 2.12 | (6) |
| 25.10. (Ned) | 13:00 | Felgeiraš-Lusitanija Lourosa | 2.45 | 2.96 | 2.77 | 1.55 | 2.25 | (6) |
| 25.10. (Ned) | 14:30 | Porto B-Uniao Leiria | 3.37 | 3.22 | 1.99 | 1.80 | 1.89 | (6) |
| 26.10. (Pon) | 20:45 | Torense-Amarante | 1.74 | 3.18 | 4.32 | 1.60 | 2.12 | (6) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Felgeiraš
Lusitanija Lourosa
- Lusitanija Lourosa je bez poraza u poslednjih 7 mečeva u takmičenju Portugalija 2
- Na utakmicama tima Lusitanija Lourosa broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Portugalija 2.
| Kladionica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BetOle | 2.47 | 2.93 | 2.75 | 1.55 | 2.25 | |
| Brazilbet | 2.45 | 2.90 | 2.80 | 1.55 | 2.28 | |
| Lob | 2.45 | 3.00 | 2.90 | 1.55 | 2.22 | |
| Meridian | 2.39 | 3.00 | 2.70 | |||
| Oktagonbet | 2.47 | 2.95 | 2.75 | 1.56 | 2.25 | |
| Superbet | 2.45 | 3.00 | 2.72 | 1.56 | 2.27 | |
| Prosečne kvote | 2.45 | 2.96 | 2.77 | 1.55 | 2.25 | |
Napomene:
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitanija Lourosa | 7 | 5 | 2 | 0 | 12 | : | 5 | (+7) | 17 |
| 2 | Sporting Lisabon B | 7 | 5 | 0 | 2 | 10 | : | 6 | (+4) | 15 |
| 3 | Farense | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | : | 6 | (+7) | 14 |
| 4 | Penafiel | 7 | 4 | 1 | 2 | 14 | : | 7 | (+7) | 13 |
| 5 | Benfika B | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 | : | 5 | (+3) | 13 |
| 6 | Akademika | 7 | 4 | 0 | 3 | 10 | : | 10 | (0) | 12 |
| 7 | Tondela | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | : | 6 | (+2) | 12 |
| 8 | Vizela | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | : | 6 | (+1) | 11 |
| 9 | Uniao Leiria | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | : | 9 | (+1) | 10 |
| 10 | Leikšoeš | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | : | 8 | (+1) | 10 |
| 11 | Portimonense | 7 | 3 | 1 | 3 | 6 | : | 7 | (-1) | 10 |
| 12 | AVS | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | : | 7 | (+1) | 9 |
| 13 | Porto B | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | : | 14 | (-8) | 7 |
| 14 | Felgeiraš | 7 | 1 | 3 | 3 | 5 | : | 7 | (-2) | 6 |
| 15 | Torense | 7 | 1 | 3 | 3 | 7 | : | 10 | (-3) | 6 |
| 16 | Amarante | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | : | 10 | (-4) | 5 |
| 17 | Šaveš | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | : | 14 | (-8) | 5 |
| 18 | Feirense | 7 | 0 | 1 | 6 | 2 | : | 10 | (-8) | 1 |
''B'' timovi nemaju pravo ulaska u viši rang.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Lusitanija Lourosa | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 4 | 8 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 9 | |
| 2. | Sporting Lisabon B | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | 9 | |
| 3. | Farense | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | : | 3 | 10 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 4 | |
| 4. | Penafiel | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | : | 4 | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 3 | 7 | |
| 5. | Benfika B | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 2 | 6 | |
| 6. | Akademika | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | : | 5 | 9 | |
| 7. | Tondela | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | 9 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 3 | 3 | |
| 8. | Vizela | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | 4 | |
| 9. | Uniao Leiria | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 4 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | 4 | |
| 10. | Leikšoeš | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | : | 7 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 1 | 4 | |
| 11. | Portimonense | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 3 | 7 | |
| 12. | AVS | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 1 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 6 | 5 | |
| 13. | Porto B | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 8 | 1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 6 | 6 | |
| 14. | Felgeiraš | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | : | 3 | 2 | |
| 15. | Torense | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 5 | 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 5 | 4 | |
| 16. | Amarante | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | : | 5 | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 1 | |
| 17. | Šaveš | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 6 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 8 | 1 | |
| 18. | Feirense | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | : | 6 | 0 | |
Felgeiraš
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | Benfika B | 0:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Penafiel | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Vizela | 0:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Šaveš | 2:1 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | Farense | 1:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.08.2026 | AVS | 1:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Feirense | 0:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.05.2026 | Oliveirense | 5:1 | 3+ | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Portimonense | 1:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 04.05.2026 | Porto B | 0:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2025/2026 |
Lusitanija Lourosa
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Šaveš | 1:1 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | Sporting Lisabon B | 2:1 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 07.09.2026 | AVS | 2:1 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Akademika | 2:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Torense | 2:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Amarante | 1:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 10.08.2026 | Porto B | 2:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2026/2027 | |||
| 17.05.2026 | Leikšoeš | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Torense | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Oliveirense | 0:0 | 0-2 | Portugalija 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.02.2026 | 1:2 | 3+ | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 30.08.2025 | 3:1 | 3+ | Portugalija 2 | 2025/2026 | |||
| 28.04.2024 | 2:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2023/2024 | |||
| 02.03.2024 | 0:1 | 0-2 | Portugalija 3 | 2023/2024 | |||
| 05.11.2023 | 2:1 | 3+ | Portugalija 3 | 2023/2024 | |||
| 08.08.2023 | 0:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2023/2024 | |||
| 12.02.2022 | 0:0 | 0-2 | Portugalija 3 | 2021/2022 | |||
| 07.11.2021 | 0:2 | 0-2 | Portugalija 3 | 2021/2022 | |||
| 26.01.2020 | 0:3 | 3+ | Portugalija 3b | 2019/2020 | |||
| 26.08.2019 | 1:1 | 0-2 | Portugalija 3b | 2019/2020 |
| Felgeiraš | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 10 | 3 | 3 | 4 | 9:11 | (-2) | 20 | 0,90 | 1,10 | 2,00 | 6 | 4 | 60:40 |
| Domaćin | 5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | (+5) | 11 | 1,60 | 0,60 | 2,20 | 3 | 2 | 60:40 |
| Gost | 5 | 0 | 1 | 4 | 1:8 | (-7) | 9 | 0,20 | 1,60 | 1,80 | 3 | 2 | 60:40 |
18+ igrajte odgovorno




Komentari